Προτάσεις για το forum

:lol: :lol: :lol:

είστε άσχετοι με το αντικείμενο και το ξέρετε.
επίσης,ούτε από μουσική ξέρετε αλλά ούτε και καλές κριτικές κάνετε (άκου έσβησαν ryche και scorps τα φίδια από κάποιον Αγραφιώτη).γενικά είστε μέτριοι.:stuck_out_tongue:
αλλά διάολε το forum πλέον είναι από τα πιο σύγχρονα που υπάρχουν και όσο πιο πολύ το χρησιμοποιείς τόσο το καταλαβαίνεις και γίνεται και πιο εύχρηστο…απλά:respect:

Που να δεις πως θα τους σβήσει φέτος ο Joe :lol: :bleh: :lol3: :drunk:

Thaaaanks!!:wink: :smiley:

στους αρμόδιους το είπα,εσύ τι αρμοδιότητες έχεις στο forum ???:stuck_out_tongue:

In the summer, in the city :drunk: 8) :drunk:
Thank you, με αυτά που λες να είσαι σίγουρος πως οι Scorpions θα θριαμβεύσουν :stuck_out_tongue:

το ελπίζω:-k :-k
άντε μη το κλείσω το site

Προτείνω στα poll να έχουν ένα δικαίωμα ψήφου κάθε μέλος του forum. Αλλιώς δεν για μένα δεν έχουν νόημα. Καταλαβαίνω ότι ο αριθμός ψήφων θα μειωθεί δραματικά και ίσως αυτό δεν είναι καλό για το site αλλά…

Ναι θα συμφωνησω με αυτο. Μια 15αρα ανα σελιδα ειναι το ιδανικοτερο…

Μπορείς αυτό να το αλλάξεις από τα options του profile σου αν θες :wink:

Eγω το ειχα αλλαξει για ενα διαστημα στα 20 μηνυματα ανα σελιδα αλλα μερικοι ελεγαν π.χ. σε ενα τοπικ οτι εχει φτασει τιw 80 σελιδες κι εγω εβλεπα 20:lol: και μου την εδινε και το επανεφερα στο default choice.

Αυτο εννοω κι εγω, να γινει το default 15 ποστ/σελιδα ή καπου τοσο.

Καλά μπρε, αφού έχετε τη δυνατότητα να επιλέξετε πόσα posts ανά σελίδα να εμφανίζονται που το πρόβλημα; Ας αφήσουμε το default ως έχει, άλλωστε οι περισσότεροι αυτό έχουν. Τώρα για αναφορές σε άλλα posts/threads/σελίδες χρησιμοποιείτε το link που υπάρχει στον αριθμό του post (πχ #71) και είμαστε κομπλε!

:lol: :lol: δεν είχα ιδέα ότι γίνονται όλα αυτά:lol: :lol:

Επισης, να μπορεις να ποσταρεις μηνυμα με κατω απο 5 χαρακτηρες. εχει υπαρξει προβλημα ακομα και οταν προσπαθω να ποσταρω φωτογραφιες.

Να μπορούμε να βλέπουμε τα αποτελέσματα των polls χωρίς να χρειάζεται να ψηφίσουμε! Δηλαδή, πρέπει να ψηφίσω κάτι που δεν πιστεύω αν θέλω να δω τα αποτελέσματα μέχρι τώρα??:-k :-k

Μια χαρά link “view poll results” (ή “Εμφάνιση των αποτελεσμάτων της ψηφοφορίας” στα ελληνικά) μου βγάζει, για τσέκαρε το… Παραπονιάρηδες όλοι, ααααχ.

Ωχχχ, you’re right man!!!:-s :-s :-s

Θα ήθελα να μπορούμε να βάζουμε για υπογραφή μια φωτό όσοι το θέλουμε, έστω μικρή αλλά όχι και να μη φαίνεται γτ τώρα δε γίνεται.

Διαφωνώ. Έχεις το avatar, γιατί να βάλεις κι άλλη; Αν αρχίσει ο καθένας να βάζει εικόνες για υπογραφή θα γίνει τσίρκο το θέμα και θα ξεχαρβαλώνονται οι σελίδες. [-X

Nα ρωτήσω κι εγώ: είναι ανάγκη να υπάρχει αυτό το αναγκαστικό χρονικό διάστημα των 30 δευτερολέπτων μεταξύ των searches??? Όταν βλέπω τα νέα πόστ στο κάθε thread και ξαναπατάω το ‘‘new posts’’ μου βγαίνει αυτό το μήνυμα για τα 30 δευτερόλεπτα και πρέπει να περιμένω ανάλογα με το πόσο γρήγορα έχω δει τα νέα πόστ. Είναι ανάγκη να υπάρχει και δεν γίνεται να φύγει; :-k :-k