Προτάσεις για το forum

Πραγματικά άμα σβήνουν τα δικά σου και αφήνουν τα άλλα πρέπει να έχουν ξεφύγει.

Κλαψιάρη. Αφού έλεγες παραδείγματα με τουβλάκια ρε :Ρ

Α. είσαι κ ο σάμανος.

πες τα

Θα σε πούνε βαλτό, κακό ποστ.

Για να είμαι και οντόπικ, προτείνω ο moderator Angel_Death να αρχίσει να είναι πιο φιλικός με τους νέους χρήστες, να μη χρησιμοποιεί το κουμπί delete post όποτε του καυλώσει, και να απαντάει στα pm των χρηστών.

Φιξντ για να μη πουν μερικοί ότι δεν είναι έγκυρη η πρόταση. :lol:

Να κάνετε ρηπόρτ αν θεωρείτε πως γίνεται σπαμ σε θέματα πέραν του οφφ τόπικ για να τα βλέπουμε.

shaman, κάνε περισσότερα ριπόρτ και κλαίγε λιγότερο κι όλα θα φτιάξουν…

Έχω κάνει report τα post του white zombie στο topic του scott kelly.

Τουλάχιστον σε μένα δεν ήρθε τίποτα. Τώρα δεν ξέρω και στα άλλα παιδιά.:-k


Now playing: Poem - Pillow Sickness
via FoxyTunes

Και καλά έκανες. Βλέπουμε πάντως ποιοί είναι οι τακτικοί spammers και τους έχουμε κατά νου. Υπάρχουν και όρια και αργά ή γρήγορα το καταλαβαίνουν.

Ριπόρτ που?

  1. Αν θεωρείτε πως κάποιο post ανάγεται στις παραπάνω κατηγορίες ή πως μια συζήτηση κινδυνεύει να παρεκτραπεί, παρακαλείσθε να κάνετε “report post”, χρησιμοποιώντας το κουμπί με το θαυμαστικό, το οποίο βρίσκεται κάτω από το avatar του χρήστη που το έχει δημοσιεύσει.

Μπράβο μόντε, ακόμα μια τρύπα στο νερό. Μίλησα για το θέμα του Angel_Death.

δε ξέρω αν το κατάλαβες, αλλά δεν υπάρχει θέμα angel_death

τρύπες στο νερό ειδικότης μου

Δικιο εχει ο σαμανος,πολυ υφακι εχει ο εηντζελ.
Εγινε μοντ και χεστηκε η φοραδα στο αλωνι.

Προτείνω να ανοιχτεί ένα tread στο Rockipedia που να περιλαμβάνει κυκλοφορίες από την symphonic σκηνή(όπως epica, nightwish) ή από πάντες όπως είναι οι haggard, corvus corax με ορχήστρα κλπ. τι λέτε?


Now playing: Delain - I’ll Reach You
via FoxyTunes

Μλκ corvus corax, ακόμα σκέφτομαι την πρώτη ακρόαση μουσικής τους και τρέμω από το φόβο.

Aν δουμε οτι το ζητανε και αλλοι χρηστες τοτε καλως να φτιαχτει :slight_smile:

Εγώ προτείνω να γίνει Ban όποιος το ζητήσει:p:p:p

γιεπ, αντ’ αυτου προτεινω να ανοιχτει τοπικ που να σχετιζεται με math-rock/core. και επειδη ξερω οτι η γνωμη μου υπερισχυει, να ειναι ετοιμο αυριο γιατι εχω μια φοβερη προταση.