Προτάσεις για το forum

Σε κανένα μήνα που θα έχω χαλαρώσει θα φτιάξω!:stuck_out_tongue:

Αυτοί που αυτοπροσδιορίζονται ως ροκάδες/μεταλλάδες και οτιδήποτε άλλο σε άδες, είναι περίεργη φάση γιατί νομίζουν οι ίδιοι ότι είναι περίεργη φάση, όχι γιατί αυτό ισχύει πραγματικά.

Το εγραψα κυριως γιατι βρισκουμε λογους και αιτιες να βαζουμε
κατηγοριες/ειδη για να διαχωριζομαστε.

Ε άμα δεν είσαι κ λίγο περίεργος δε λέει

ναι αλλά η περιέργεια σκότωσε τη γάτα (σε σατανιστική τελετή?)

Υπάρχει η δυνατότητα να μπει στο search χρονικό εύρος?

Πχ από 05-Dec-2009 έως 15-Jan-2010.

Eπίσης…Αν ψάχνω το thread των UFO που δεν ξέρω καν αν υπάρχει,πως γίνεται να το βρω από τη στιγμή που είναι 3 γράμματα μόνο το όνομά τους?

πας στην παλέτα “περισσότερες αναζητήσεις στο ερώτημα: UFO”, συγκεκριμένα [U]εδώ[/U]

Κάντε ένα sub-forum,πώς το λένε,για τα παιχνιδάκια…

Γι’ αυτό υπάρχει το “Διάφορα”. Υπήρχε ένα σκεπτικό για subforum, αλλά τα τοπικς των παιχνιδιών δεν είναι πάνω από 5-6, οπότε είναι κάπως pointless.

Απενεργοποίηση του post counter σε θρεντ όπως παιχνιδάκι με τραγούδια,ας φτιάξουμε μια ιστορία κτλ. γιατί μερικοί ποστάρουν 50 φορές τη μέρα εκεί για να φτάσουν τα 250972549 ποστ.

Εκτός αν βρίσκουν ενδιαφέροντα τα παιχνίδια ξέρω γω.

Δεν σβήνετε κάποιο(όλα) από τα τι φάγατε, τι ήπιατε, τι κλάσατε,ιστοριούλες, μαλακιούλες, παιχνιδάκια, να ηρεμήσουμε;

Συμφωνώ, δεν πιστεύω οτι είναι τυχαία η πτώση των μουσικών topic αφού άρχισαν να γράφουν όλοι στα offtopic.

Χίλιες φορές topic του ανήσυχου παρά το τι έφαγε και τι ήπιε ο καθένας.

Το ψηνετε και αλλοι ?

Απ’ότι βλέπω και ο Hope γράφει κάτι παρόμοιο πιο πάνω, και με άλλους χρήστες που το έχω συζητήσει, συμφωνούν. Αλλά ας μιλήσουν μόνοι τους.

Και το κακό είναι πως είναι κάποιοι χρήστες που ποστάρουν σχεδόν αποκλειστικά σε αυτά.
Δεν είναι υποχρέωση των mods να σταματάνε το σπαμ;
ΟΚ υπάρχει το report θα πείτε, αλλά.

Στηριζω με παθος, μου γαμανε το ‘new posts’

Ναι έχει καταντήσει μαλακία καιρό τώρα.

this.

αλλά να το πατάτε

Παιδιά αυτά τα θρεντς, είτε θα φύγουν όλα (και τα εικοσι ξερωγω) ή κανένα. Και προσωπικά δε νομίζω ότι είναι σωστό το να φύγουν για διάφορους λόγους.

Η ιδανικότερη, win win λύση θα ήταν να μπει επιλογή ignore thread ή κάτι τέτοιο.