Προτάσεις για το forum

όχι, πολύ απλά θα υπάρχει κάτι που θα λέει “αυτό το ποστ έχει χ θετικές/χ αρνητικές ψήφους”

Ναι, αλλά ποιό το νόημα να γίνει αυτό; Και γενικά, ποιό το νόημα και ο λόγος να κάνουμε like ή το αντίστροφο σε ένα ποστ; Το ότι κάποια ποστς του τύπου “χαχαχα” ή “λοοολ” ή “+1000” και λοιπά είναι εκνευριστικά όταν επαναλαμβάνονται κατά κόρον, είναι κατανοητό απ’ όλους. Ο καθένας όμως κρίνει και γράφει, δε νομίζω ότι θα μειωθεί το “φαινόμενο” με αυτόν τον τρόπο…

Κάνεις ΛΑΘΟΣ, εγώ έχω ΔΙΚΙΟ.

Ό,τι πεις! :oops:

Σουζα το εχεις το γκομενακι Ignorant !
Αρχοντας.

Δεν μ’αρεσει το +1,-1 και τα αλλα που λεει ο φιλτατος χρηστης.
Το spoiler με ψηνει πολυ.

[SPOILER]Νομίζεις! Τον αφήνω να νομίζει ότι έχει το πάνω χέρι…ε, όχι, και να μας την βγει από πάνω![/SPOILER]

Στηρίζω μούτζες και λαικς για ευνόητους λόγους.

Eσυ ρε χαμένε, δε μ’ έχεις στην ignore list; Τί πετάγεσαι κάθε φορά σαν την πορδή και απαντάς κάτω από τα ποστς μου; Και μιλάς και για μούτζες …

Αμετακίνητα κατά των likes/dislikes. Στηρίζω σπόιλερ σε quick reply, αλλά όχι και το enter για απάντηση που είπε κάποιος. Και εννοείται στηρίζω μούτζες, ανοίγονται νέοι δρόμοι στο τίμιο σπάμμινγκ. :slight_smile:

Σάηλε,στην κλίκα μου δεν θα μιλάς έτσι, ΝΤΑΞΕΙ;

και ρε μάγκες δεν είναι αναγκαστικό να είναι +1/-1 ή like/dislike, ας είναι μούτζα και χειροκρότημα πχ, δεν με νοιάζει. άλλο είναι το θέμα, η μορφή είναι το λιγότερο.

Άσε μας ρε ignorant, απ’ όλα όσα έγραψα, απ’ αυτό βρήκες να πιαστείς; Σιγά, δεν του είπα και τίποτα, και τί; Αφού δεν τα βλέπει, τί τον νοιάζει; :stuck_out_tongue:

πάμε φουλ για λοκ. μαζευτείτε παρακαλώ

Υπάρχει δυνατότητα να μεγαλώσει λίγο το line spacing?
Κάνει την ανάγνωση μεγάλων ποστς χωρίς κενές σειρές, αρκετά πιο ξεκούραστη.

εεεεεε?

Πείτε όχι τουλαχιστον!

δωσε λινκ παρακαλω

http://www.rocking.gr/modules/forum/showthread.php?t=22471&highlight=���������

Δεν είναι ανάγκη να ανέβει και αυτούσιο αν το ανοίξετε,θα αρχίσουμε να ποστάρουμε εκεί!

Δεν συμπιπτει με καποιο απο τα αλλα threads ?
Δεν ξερω.Δεν το’χω καθολου με το απλο ροκ.

Και το thread αυτο που ανοιξες αν και ωραιο περιεχει
μονο τραγουδια.Το rockipedia ειναι για προτασεις σε
δισκους οι οποιοι ειναι μικροι σε ονομα να εχουν δικο τους θρεντ.

Διαφωνώ με το ότι το Rockipedia είναι μόνο για “μικρές” κυκλοφορίες,ίσα ίσα.
Και ναι,εχω ποστάρει μόνο τραγούδια για να καταλάβουν και οι άλλοι τι ζητούσα.Και αν ήθελα όμως να ποστάρω για τον φετινό δίσκο του John Hiatt που να το πόσταρα?Στις νέες κυκλοφορίες που τα περισσότερα πάνε χαμένα?Γι’αυτό πιστεύω πως θα χρειαζόταν ένα.
Δεν συμπίπτει κιόλας με κάποιο από τα ήδη υπάρχοντα, threads.
Γενικά είναι κι αυτό το rock περίεργη φάση.

Εξηγούμαι.
Αν ήθελα να ποστάρω για μια μπάντα με ήχο Rolling Stones ας πούμε,που θα πόσταρα?Κάποιος θα μπορούσε να πει στο blues…Xμ…Εν μέρει συμφωνώ,αλλά δεν καλύπτεται το θέμα γιατί το εύρος των όσων έπαιζαν οι Sones είναι πολύ μεγαλύτερο.

Το hard rock ας πούμε δεν θα έπρεπε να έχει ένα δικό του ξεχωριστό thread?Kαι δεν εννοώ για το aor/melodic hard rock που υπάρχει ήδη.Που θα ποστάρω όμως για τους The Answer?Για τους Gentleman’s Pistols(μην ακούσω πως είναι stoner αυτοί,hard rock παίζουν…)και όες αυτές τις πιο “αλητήριες” μπάντες???

Και οι μπάντες με πιο Southern/Jam ήχο?Δεν θα έπρεπε να έχουν ένα thread κι αυτές?
Τέσπα ξέφυγα,φτιάχτε το ένα και σας ζαλίζω για τα άλλα μια άλλη φορά.

Οι ροκαδες/μεταλλαδες ειναι περιεργη φαση. :wink:
Ολοι μας θελωντας και μη εχουμε ενα θεμα με τις κατηγοριοποιησεις.

Φτιαξε ενα thread με ενα κατατοπιστικο αρχικο post
και στειλε μου pm να το μεταφερω στο Rockipedia.