Προτάσεις για το forum

…ντελιτ

QFT.
Επειδή είμαι από εκείνους που πρόλαβαν και εκείνη την εποχή που τα πολιτικά θρεντς ήταν στο off topic, μπορώ να πώ πως καλώς διαχωρίστηκαν και θέματα όπως το “Ελληνική οικονομική κρίση” δεν βρίσκονται ανάμεσα στο “βυζάκηδες και κωλάκηδες” και το “Άστον μάνα, σηκώνει μοϊκάνα”.

Συμφωνώ με όσα γράφει ο Μοντεχρήστος και ας είμαι από αυτούς που η παρουσία μου στο φόρουμ θα ήταν πολύ πιό ευχάριστη και ανώδυνη (και για εμένα και για τους άλλους χρήστες) χωρίς τα πολιτικά θρεντς.

Μιά χαρά θα ήμουν, συμπαθής σε όλους, ένα από τα γερόντια του φόρουμ στις αρχές της πέμπτης δεκαετίας της ζωής μου :p, με πολυσυλλέκτικά μουσικά γούστα, να θυμάμαι ιστορίες από τους Maiden στη Νέα Φιλαδέλφεια και τους Metallica στη Νέα Σμύρνη, να προτείνω και καμμία ωραία “ομπσκιουρίλα” από blues rock, fusion, jam σκηνή.

Αντί για αυτό, λόγω των μειοψηφικών (και μόνιμα διαστρεβλωμένων στην Ελλάδα) πολιτικών μου απόψεων έχω βριστεί, συκοφαντηθεί, απειληθεί, έχω δεί μέχρι και να αναφέρεται το νικ μου από το rocking συκοφαντικά σε άσχετα blogs εκτός rocking… :-s

Είμαι μήπως μαζοχιστής ή κερδίζω τίποτα από αυτό;
Αν και θα σεβόμουν την απόφαση του ιδιοκτήτη του site αν αύριο έβγαινε και έλεγε “κομμένες οι πολιτικές κουβέντες να είμαστε όλοι αγαπημένοι” θεωρώ πως για τους λόγους που αναφέρει ο Μοντε αυτό θα ήταν λάθος.

Αλίμονο αν στην περίοδο που ζούμε, με την χώρα μας να έχει χρεοκοπήσει και το μέλλον της να προμηνύεται δύσκολο, με το ποσοστό ανεργίας για την μέση ηλικία των χρηστών αυτού του φόρουμ να είναι σχεδόν 50% να μην μπορούμε να μιλήσουμε για πολιτική!
Μπορούμε να διαφωνούμε για τα αίτια της κατάστασης και για το τι πρέπει να γίνει τώρα πλέον. Κάποιοι μπορούν ακόμα και να διαφωνήσουν για το πόσο κακή είναι η κατάσταση γιατί βλέπουν γύρω τους ένα… success story (τα ναρκωτικά ήταν πάντα μέσα στο ροκ, είτε μας αρέσει είτε όχι! :lol:).
Αλλά πραγματικά είναι αδιανόητο να λέμε πως δεν μπορούμε να συζητάμε και να γράφουμε τις απόψεις μας!
“Ήττα” έγραψε ο Μοντε, δεν μπορώ να σκεφτώ καταλληλότερη λέξη…

Οποτε παω να γραψω κανενα μεγαλο σχολιο μετα απο καποιο χρονικο σημειο κανει αυτοματα logout και δεν μπορω να ποσταρω, πρεπει να κανω copy το κειμενο, login και μετα paste. Κατανταει κουραστικο. Δε γινεται να μην κανει αυτοματα logout?

Νομίζω ότι πρέπει να τικάρεις το “remember me” όταν κάνεις log in.

Μπορει να ειναι κι αυτο η λυση. Θα το δοκιμασω. Thanx!

Η προταση μου αφορα τις μικρες αγγελιες:
Μηπως θα ηταν καλη ιδεα να ακολουθηθει το παραδειγμα αλλων μεγαλων φορουμ που δινουν τη δυνατοτητα ποσταρισματος μονο στο δημιουργο της αγγελιας και σε κανεναν αλλον;
Παρολο που παρακολουθω τις αγγελιες παρα πολυ σπανια, βλεπω τα ιδια 2-3 ατομα να σχολιαζουν αγγελιες τριτων, με αποτελεσμα να τις “ξεχειλωνουν” χωρις κανενα νοημα.

Λαθος θρεντ.Delete .

Οι mods κοιμούνται εδω και πολύ καιρό και το trolling πάει σύννεφο βλέπω.
(Inb4 κάνε report ότι δεν σου αρέσει)

μέχρι να πέσει καμιά χριστοπαναγία κ μόνο τότε θα ξυπνήσουν…

τα μόνα ρεπορτ που έρχονται ειναι για τον fake7 πάντως

Περίεργο, γιατί έχει μήνες να γράψει.

Εκτός αν όλα τα 7 σου τον θυμίζουν.

Καλημεριζω τους εκκολαπτομενους ρουφιανους. Η κοινωνια δεν μπορει χωρις εσας.

χαχαχαχα

ναι οντως. :lol:#-o

Καλά σας λέει ρε μαλάκες, τι ρουφιανεύετε, μια πλάκα έκανε το παιδί, μην το χοντραίνετε τώρα το θέμα ohwait

Νίκος Κορόμπος, έρχομαι από εκεί σε λίγο.

Καλά ρε μαλάκες, διώξατε το Γρηγόρη ρε;!

[SPOILER]Όχι εντάξει καλά κάνατε, δεν ήταν πια αστείος.[/SPOILER]

Χαιρετω τον ΜΠΑΣΤΑΡΔΟ και την παρεα του με τις κουκουλες

Που’σαι ρε γκρεγκ7, τι λέει;

Ολα καλα ρε φιλε, χαθηκαμε. Εσυ καλα;

Γινεται να υπαρχει η επιλογη να μπλοκαρεις καποια θρεντς/κατηγοριες του φορουμ και να μην εμφανιζονται στο feed / New Posts?

Κι εγώ θέλω να μπλοκάρω τα αθλητικά και πολιτικά. Δε μπαίνω ποτέ εκεί.