Προτάσεις για το forum

Κανα update?
Οι αγγελιες πχ μου ζαλιζουν τα @@ καθε φορα.

Το φορουμ εχει καταντησει ενα απεραντο παζαρι δισκων. Καμια σοβαρη κουβεντα και αρκετη ειρωνια και πνευμα απο συγκεκριμενα ατομακια. Γεμισαμε εξυπνους.

Κάνε την αρχή και φύγε.

Ναι ξεχασα δεν ειμαι στο παρεακι που πουλανε πνευμα και μαγκια πισω απο το πληκτρολογιο. Και μερικοι ψαχνουν ακομα να βρουν τα αιτια τις καταρευσης του forum.

Πουλάμε και μπροστά απ’ το πληκτρολόγιο, δώσε στίγμα και ερχόμαστε, φρόντισε όμως να έχεις αρκετά λεφτά να αγοράσεις.

Σαολίν καλά όλα αυτά, αλλά πες μας, τι γνώμη έχεις για τη Μποφίλιου;

Σερλοκ;

(σόρρυ λάθος)

Θα σταματήσετε ρε να μπανάρετε το Γρηγόρη;;;

Ε ρε πούστη, πάνω που τον είχα κάνει κι εκείνον έναν ομοφοβικό μπάσταρδο σαν και του λόγου μου…

προτείνω να κλείσει το φόρουμ για πάντα.

έλα φίλε τώρα κακίες!!!

Επιλογή ignore. Άντε, βάλτε τη να τελειώνουμε.

Εναλλακτικά: ένα μικρό IQ test κατά την ώρα της εγγραφής.

5 Likes

Το ignοre επιβαλλεται

2 Likes

Η μόνη λύση είναι να μην μπαίνετε στα πολιτικά/αθλητικά κλπ :stuck_out_tongue:

Προσωπικά δεν έχω μπει ποτέ. Στο rocking έρχομαι για ενημέρωση. Μπαίνω μόνο στις θεματικές ενότητες groups-artists, συναυλίες, κυκλοφορίες και πουθενά αλλού.

Το έχω ξαναγράψει ότι η δομή του φόρουμ από την ανανέωση δεν είναι καλή ενώ πάσχει και σε ταχύτητα φόρτωσης και σε επιλογές.

Καλα αυτά έχουν μπει στο mute εδώ και κάνα χρόνο

Αυτό δεν είναι “η μόνη λύση”, είναι “η εύκολη λύση”.

3 Likes

ενώ το IQ test που πρότεινες είναι καλύτερο; :thinking:

Μήπως και κανένα σύστημα ΑΣΕΠ με μοριοδότηση :stuck_out_tongue:

pouli

3 Likes

Το forum έχει γεμίσει με καρκινώματα χαμηλότατης νοημοσύνης και έχουν χαλάσει ένα σωρό θέματα. Το μόνο που γίνεται εδώ και καιρό είναι να κλειδώνουν τα θέματα εξαιτίας των πολλών flags. Δεν είναι λύση αυτό, δεν προσφέρει τπτ… δεν έχω καταλάβει εδώ και τόσο καιρό ποιο το νόημα της τελευταίας αναβάθμισης όταν στο ουσιαστικό κομμάτι το forum είναι εντελώς ανήμπορο να προστατευτεί είτε με ignore, είτε με πιο έντονη παρακολούθηση.

4 Likes

απ την μια δεν συζητάμε ούτε για θετικές επιστήμες ούτε για φιλοσοφία για να χαλάνε τα σοβαρά θέματα . Για Γκοστ, Μεταλλικα & Μεηντεν μιλάμε που ναι μεν είναι τέχνη αλλά δεν την αντιμετωπίζουμε ως τέτοια αλλά σαν οπαδική αρένα

Αλλά απ την άλλη , αυτό με το ignore και την έλλειψη ανίχνευσης alias είναι πράγματι σοβαρά θέματα για ένα φόρουμ

2 Likes