Προτάσεις για το forum

Εσύ είσαι ο βασιλιάς τους αγόρι μου… τσάμπα καίει η λάμπα για σένα

λουκέτο στη φαμίλια :joy:

1 Like

Έχει πάρει φωτιά το πετσάκι.

6 Likes

Παντελο αυτή είναι δίκη μου έκφραση και περιγράφει την κατάσταση στη οποία βρίσκεται το 99% των ατόμων που αποτελούν το φαμίλυ .Σε παρακαλώ να βρεις δίκη σου.

1 Like

Μου κάνει η δική σου.

Οκ ελεύθερα. Σε περίπτωση ομωσ έντονου ερεθισμού χρησιμοποιήστε άφοβα το παρακάτω. Έχω ακούσει ότι κάνει θαύματα.

image https://images-na.ssl-images-amazon.com/images/I/41eqPAXbyXL.SY355.jpg

Δεν καταλαβαινω ειλικρινα τον λογο που αμα καποιος φαει πολλα φλαγκς αντι να γινει auto-mute εκεινος τρωει auto-lock το thread, σαν να δινεις εξτρα κινητρο στο τρολλ να γαμησει το thread.

7 Likes

Γι αυτο λοιπον απλα αγνοουμε πλεον τις αμοιβαδες, και δεν θα λαμβανουν ουτε απαντηση, ουτε σημαιακι, ουτε τιποτα, ας καθονται να λενε τα δικα τους μεχρι να επιστρεψει καποιος admin απο τις διακοπες και ριξει τα μαζικα μπαν μετα το σπαμμαρισμα και τρολλαρισμα που ξεφευγει εκτος των κανονισμων του φορουμ.

5 Likes

Δυνατες συμβουλες

Πιστεύω πως θα ήταν καλύτερα το θρεντ The Trip-Hop/Electro/Ambient Thread να μετανομαστεί απλά σε The Electronic Music Thread ή κατι παρόμοιο. Είναι το μόνο θρεντ ηλεκτρονικής μουσικής αλλά ο τίτλος έιναι trip hop και electro, κάτι πιό απλά και γενικό θα ήταν πιό σαφές για το περιεχόμενο. Τι λέτε;

με συγχωρείτε για το διπλο ποστ και την επιμονή… νομίζω μπορούν να γίνουν πολύ ενδιαφέρουσες συζητήσεις για ηλεκτονικές κυκλοφορίες εδω μέσα. μπορούμε να κάνουμε κάτι; μόνο σε μένα φαινεται άκυρος ο τίτλος;

2 Likes

Μπορεί να παρεκτρέπομαι του chain of command, αλλά έχουν περάσει 6 μήνες και ζητάει συγγνώμη για το διπλό post και την επιμονή.

@Giasonas θυμάμαι που είχες αλλάξει τον τίτλο του Muse topic, καν’του τη χάρη του ανθρώπου αν μπορείς, νιώθω άσχημα :stuck_out_tongue:

5 Likes

πηρα εγω την πρωτοβουλια :slightly_smiling_face:

2 Likes

ΑΑΑ κι εγώ μπορώ, μουαχαχαχαχαχα ετοιμαστείτε για Easter Eggs παντού

3 Likes

Τι θα ελεγες να ανοιξουμε ενα καινουριο θρεντ αποκλειστικα για Synthwave/Darkwave/Cyberpunk και ολα τα παρακλαδια του New Retrowave?

3 Likes

Ωραία ιδέα, αν και δεν βλέπω και πολύ κίνηση στο electronic thread (thanks guys!!!), ελπίζω να μην πάει άπατο… καλή φάση πάντως που υπάρχει ενδιαφέρον

Synthwave μεγαλο + εχω φαει σκαλωμα τον τελευταιο καιρο με αυτα και θελω προτασεις.

1 Like