Ποιος ειναι ο μεγαλύτερος γκαντεμης στο forum;;;

Οχι τα λεφτα τα κερδισα για να παω Maiden(τα 80),Therion(τα αλλα 30) και Blind Guardian,Saxon(τα αλλα 60 που θα βγαλω :roll: ).
Και το ειχα μονο 7-8 μηνες…και ηταν και πολυ καλο κινητο(Ericsson w810)…και ειχα μεσα 100+ φωτογραφιες,γαματα βιντεακια(τρελο γελιο,ευτυχως αυτα τα εχουν και αλλοι απο την παρεα),ολα τα τηλεφωνα κτλ κτλ…Και εχω το ιδιο νουμερο 5-6 χρονια…
Και θελω να ξαναπαρω το ιδιο και ειναι ακριβο…(250 πρεπει να κανει η συσκευη).
Την τυχη μου μεσα.

Τι θα κανω τωρα…? :cry: :cry: :cry:

Εσυ που το πηρες αν με ακους…φερ’το πισω ρε!

Λες να είσαι τόσο τυχερός και αυτός που το πήρε να είναι εδώ μέσα;Για καλό και για κακό κοίτα στις μικρές αγγελίες μήπως πουλάει κανείς κάνα κινητό.

Εκεινη τη στιγμη ηταν στο λεωφορειο 5-6 ατομα,εκ των οποιων τα περισσοτερα μεγαλες γυναικες.Δεν νομιζω να το πηρε καμια απο αυτες,σιγα μην ξερουν πως δουλευει ενα κινητο ( :lol: )
Πιθανον να το πηρε ο βλακας ο οδηγος,ο οποιος και φταιει για ολα γιατι περιμενε 45 λεπτα μεσα στο κεντρο της πολης να ερθουν οι μπατσοι να παρουν τις πινακιδες απο ενα τζιπ,που ναι μεν εκλεινε λιγο το δρομο,αλλα τελικα ο βλακας χωρουσε να περασει…!Και μεχρι να γινουν ολα αυτα πηγε 2 η ωρα,εγω νυσταξα,και μεσα στην αφηρημαδα μου εκανα τη μαλακια.
Λες να παρω σημερα το λεωφορειο και να ειναι ο ιδιος οδηγος κ να μιλαει στο κινητο μου? :lol: :lol:

ΛΟΛ. αν το βλεπες πιστευω δε θα ηξερες πως να αντιδράσεις…

μια φυσική αντιδραση θα ηταν να αλλαξεις 40 χρωματα…

Και μετα να του βαλω τον λεβιε ταχυτητων καπου… :evil:

Και ναι κύριες και κύριοι , πρίν απο λίγο έγινε απολογισμός των γκαντεμιών για το πρώτο 6 μηνο του 2007 και με πήραν απο την Ε.Ε.Α.Γ. για να μου ανακοινώσουν ότι κέρδισα το Όσκαρ Γκαντεμιάς…

witch η τυχη θα σου χτυπησει την πορτα συντομα.I feel it!:roll:

Λες? εγώ γιατι δεν το αισθάνομαι???:frowning: :? :frowning:

Μα για να το λεω ειναι δεσμευση!:slight_smile:
Μην στεναχωριεσαι, μετα απο καθε δυσκολια η τυχη χαμογελαει!Τουλαχιστον σε μενα ετσι συμβαινει… το πληρωμα του χρονου που λεμε…:wink:

γιααα ριξτε μια ματια εδω…και θα δειτε ποιος ειναι ο πραγματικα γκαντεμης…

http://www.rocking.gr/modules/forum/showthread.php?t=3248&page=62

Δεν καυχίεμαι ότι είμαι γκαντέμω, (βασικά δεν ήμουν ποτέ) από τότε που μπήκε το 2007
τραγουδάω το
“ολα μου παν ανάποδα , όλα μου πάν , όλα μου πάν, όλα μου πάν… ΑΜΑΝ…!”

Ε με τετοια ψυχολογια λογικο ειναι! Αισιοδοξια:D

Μπα ριξε εσυ μια ματια εδω καλυτερα…

http://www.rocking.gr/modules/forum/showthread.php?t=2524

Εγκό ψήφισε κάρβου:-s

φέτος γενικά είμαι τυχερός πάντως… Μόνο ένα τρακάρισμα έπαθα!!:stuck_out_tongue:

Την πήρα εγώ την ατυχία σου κατά πωσ φαίνεται!:-s :stuck_out_tongue:

θα σου έλεγα να τη γυρίσεις πίσω, αλλά επειδή είμαι κουβαρντάς άνθρωπος σου προτείνει να τη δώσεις αλλού να τη χαρεί κανένας άλλος!!!:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Αναγραμματισμός κουβαρντάς: Καρβου Τσαν

Plz μην πετάτε ντομάτες, μόλις έκανα μπάνιο:(

Έχω μόλις γυρίσει από την παραλία… Τα μάτια μου κλείνουν… Παλεύω να διαβάσω κάμποσα από τα ποστ γιατί και το βράδυ μάλλον θα βγω και δε θέλω να μαζευτούν πολλά αδιάβαστα (βαρύ το moderιλίκη) και ένα από αυτά που διαβάζω είναι το παραπάνω… Σε ευχαριστώ πολύ!!! Πατάω mark as read και πάω να ξεραθώ στον ύπνο. Φοβάμαι μη διαβάσω και άλλα τέτοια και στην κατάσταση μου δε θα το αντέξω!!!:lol: :lol:

Ολο και σε κάποιον λέω να την κάνω πάσα!:stuck_out_tongue: