Ποιος ειναι ο μεγαλύτερος γκαντεμης στο forum;;;

εμπρος. ψηφίστε και ρουφιανέψτε! μη ντρέπεστε. τα γεγονότα του poll ειναι πραγματικά… :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

ποιος ειναι ο…μητσοτάκης του φορούμ;;;

Ο Karvou χαλαρά…
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

ο Rychehead γιατί ξέρω πόσο πολύ θέλει αυτό τον “τίτλο” :lol: :lol:

KARVOU! :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

ESY!(Angmar)

Βασικά όντως ο karvou είναι ο πιο γκαντέμης!!Απλώς για εμένα ο πιο γρουσούζης άνθρωπος είναι ο tolkki!! (ξέρει αυτός γιατί :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: )
Οπότε βρίσκομαι σε δίλημμα…

ΕΓΩ !!!

τι εσύ?έτσι απλά? εδώ τα παλικάρια έχουν έργο να επιδείξουν…

Αngmar…Ακόμα δε μπορώ να χωνέψω τον τελικό…

Και πανω που εκοψα να σε πειραζω με τσιγκλας…Τα θελει μου φαινεται ο πισινουλης σου…

[size=1]καπου εδω πεταγεται ο μπλουζλικ και λεει για χιπικουσ ερωτες[/size]

:lol: :lol:

Βρε άντε από κει!!!Αφού αλήθεια λέω!!
Άσε που είναι σειρά μου να στην πω… :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

το κρατάω κρυφό για να μην τρομάξετε :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

χθες, ήμουν στο Trivial Pursuit με τον Cozy στην ίδια ομάδα. 1,5 ώρα είχαμε μαζέψει όλα τα κομματάκια και προσπαθούσαμε να πέσουμε στο κέντρο, για να πάρουμε το παιχνίδι. Σε 1,5 ώρα πέσαμε μόνο 3 φορές και οι αντίπαλοι με την πρώτη μας κέρδισαν… Άτιμο ζάρι!!! :frowning: :frowning: :frowning: :frowning:

Εχω να κερδίσω στο στοίχημα 2 χρόνια…Αν αυτό δεν είναι γκαντεμιά… :lol:

Δεν έχω κερδίσει ποτέ μου στο στοίχημα… Για αυτό το έκοψα από το 2002…

Μέχρι και στο πρώτο δελτίο που είχα παίξει ('99-'00) είχα πιάσει διπλό της Ινβερνές μέσα στης Rangers (για κύπελλο Σκωτίας) με απόδοση 20. Τελικά πήγα κουβά γιατί μου έσπασε ένας άσσος του 1,50 … 8) 8) 8) 8) 8) 8)

Και πριν το Euro του 2004, ήθελα να παίξω ένα στάνταρ ποσό ότι θα το πάρουν Αγγλία, Ολλανδία και Ελλάδα… Έμεινα πιστός στην απόφαση να μην παίξω στοίχημα… 8) 8) 8) 8) (για αυτό το πήραμε!!!)

Εγω το εχω κοψει το στοιχημα απο το 2002 οταν για τα προκριματικα του Champions League 2002-03, η Ζαλαιζερζεγκ νικησε την Μαντσεστερ 1-0 με γκολ στο 90’. Φυσικα το ειχα παιξει διπλο το ματς και το ειχα βαλει διπλο και απο το ημιχρονο για να μεγαλωσω λιγο την αποδωση. Μετα εκανα το δελτιο χιλια κομματια!!! Στη ρεβανς βεβαια η Μαντσεστερ εριξε 5 μπαλακια, αλλα εγω τα εκλεγα ηδη τα λεφτα μου !!!

δε συγκρίνεσαι… Είσαι έτη πίσω… Έχω πάρα πολλά δελτία να πω αν πιάσουμε την κουβέντα, γιατί όπως προείπα, δεν έχω πάει ΠΟΤΕ ταμείο… :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

(γιατί χαίρομαι? :roll: :roll: :roll: )

μια απ’ τα ιδια…ασε… :cry:

καλα το υπερτατο ηταν οταν ειχαν βάλει τους lordi. αν το ηξερα θα το έπαιζα…αλλά…φτου…

Μουχαχα εγω την προηγουμενη βδομαδα εβγαλα 106 Ευρω(απο δελτιο με 3.84 Ευρω!)
Αλλα την Παρασκευη εχασα το κινητο μου(πρεπει να το αφησα πανω στη θεση του λεωφορειου που καθομουν…!!Ναι ειμαι βλακας.) αρα στην τελικη χαμενος βγηκα.
Γαμωτεν.

Γι’ αυτο κερδισες τα λεφτα. Για να παρεις καινουργιο. :stuck_out_tongue: