Ποιον αντιπαθείτε περισσότερο στο forum

Ο Τέλης δε με θέλει πια :cry:
:stuck_out_tongue:

΄Σου κάνει κόλπα…

Όλα τα τραβέλια εδώ μέσα μαζευτήκαν…


tELOULInO mas…ti bazeis tetoia topics…?!de se sumferei…
POION ANTIPATHOUMEE???enan PShLo melaxrino pou mas bazei OLHHH MERA NA AKOUME EUROPEEEEEEEE!!!
(…alla DONT FORGET!!agapame ton adelfo tou…)

Που σημαινει οτι μας αγαπατε πολυ, καθοτι ο μικρος μου αδερφος, απο εμενα πηρε…

ego tous antipatho olous…apantes…ke den perimeno ke periodo! kyrios omos antipatho ton eafto mou pou den katafere toso kero na misisi kanenan!exo mini aplos stin antipathia… :twisted:

Ξερεις τι μου θυμιζει αυτο; Καποιους λελεδες που βγαινουν στην τηλεοραση και οταν τους ρωτανε ποια ειναι τα ελαττώματα τους, απαντουν: “Μα φυσικα η πολυ καλη ψυχη μου”!!!

xaxa kala e einai foveroi poloi

Ξερεις τι μου θυμιζει αυτο; Καποιους λελεδες που βγαινουν στην τηλεοραση και οταν τους ρωτανε ποια ειναι τα ελαττώματα τους, απαντουν: “Μα φυσικα η πολυ καλη ψυχη μου”!!![/quote]
min geliese…ego den exo kani tetia dilosi kai oute prokite! :twisted:

Ξερεις τι μου θυμιζει αυτο; Καποιους λελεδες που βγαινουν στην τηλεοραση και οταν τους ρωτανε ποια ειναι τα ελαττώματα τους, απαντουν: “Μα φυσικα η πολυ καλη ψυχη μου”!!![/quote]
min geliese…ego den exo kani tetia dilosi kai oute prokite! :twisted:[/quote]

Ειμαι χιλια τοις εκατο σιγουρος γι’ αυτο… Απλα κακη διατυπωση

lololoooollll :lol:

Ξερεις τι μου θυμιζει αυτο; Καποιους λελεδες που βγαινουν στην τηλεοραση και οταν τους ρωτανε ποια ειναι τα ελαττώματα τους, απαντουν: “Μα φυσικα η πολυ καλη ψυχη μου”!!![/quote]
min geliese…ego den exo kani tetia dilosi kai oute prokite! :twisted:[/quote]

Ειμαι χιλια τοις εκατο σιγουρος γι’ αυτο… Απλα κακη διατυπωση[/quote]
fantasou na me gnorizes ke prosopika… de tha epetrepes ston eafto sou kakes diatiposeis! 8O

Περιμενω πως και πως

pros to paron perimene…meta apogoitefsou! :smiley:

pros to paron perimene…meta apogoitefsou! :D[/quote]
U2

βασικα δεν ξερω ακομη …newbie βλεπεις αλλα παιζει να σου πω σε λιγο καιρο κετσι φιλε…χοχοχοχοχο :roll:

Βρε καλως την Στελλα…
Μην φοβασαι, θα σου πω εγω ποιους θα πρεπει να αντιπαθεις εδω μεσα… (prive) lol

ESTRANGED εδώ…;
Χμ, γουέλκαμ κ έτσι

Εγώ πάλι σας αντιπαθώ όλους μηδενός εξαιρουμένου , με πρώτο στη λίστα τον Telisvas και τους φίλους του (ξέρουν αυτοί ποίοι είναι)

Σωστα τους αντιπαθεις ολους, αφου ειναι ολοι φιλοι μου… Εισαι τραγικα μονος φιλε μου… Καιρος να μισησεις και τον εαυτο σου…