Ποιον αντιπαθείτε περισσότερο στο forum

vre agoria pali ta idia arxisate?kat arxas o andreas exi toso kali psixi pou tous agapaei olous ke tis oikogeneies tous…o telisvas me vasi tis diloseis tou iperagapaei ton antrea…giati na paei tetoios erotas xamenos?den ta ftiaxnete oi dio sas?!
stella kalos irthes…ke kali dinami! :smiley:

Δεν αντιπαθώ κανέναν σας. ΟΛΟΙ είστε μια χαρά :smiley: :wink:

epeidh eisai ligo kairo sto forum… ksanaela se 2 mhnes

epeidh eisai ligo kairo sto forum… ksanaela se 2 mhnes[/quote]

OK στις 27 Ιουλίου θα απαντήσω εδώ και θα πω αν αντιπαθώ κάποιον. Αν το ξεχάσω στείλε μου ΠΜ 8)

Δηλαδή εσύ αντιπαθείς κάποιους; 8O :stuck_out_tongue:

Nai.

Ξεκινώντας από καθρέφτη,ζυγαριά,ξυραφάκι ξυρίσματος,νυχοκόπτη,μπατονέτες,λίμα,οδοντόβουρτσα και φθάνοντας ως τον Τέλη και τον Αντρέα???ή μήπως μόνο εγώ αντιπαθώ τόσα πράγματα???

Ξεκινώντας από καθρέφτη,ζυγαριά,ξυραφάκι ξυρίσματος,νυχοκόπτη,μπατονέτες,λίμα,οδοντόβουρτσα και φθάνοντας ως τον Τέλη και τον Αντρέα???ή μήπως μόνο εγώ αντιπαθώ τόσα πράγματα???[/quote]
alla me emena den exeis kanena provlima… :slight_smile:

ξέχασα να το αναφέρω :stuck_out_tongue:

giati na antipa8w ton telh kai ton antrea?

Μα γιατι εγω και ο Ανδρεας να πηγαινουμε πακετο; Ρε Γιαννη μιλα, μας εχεις συναντησει… Εχουμε καμμια σχεση; lol

o jackass kai o pro-tromos :stuck_out_tongue:

Εγω ειμαι ο jackass. Τα φραγκα και μπουχος…
Ο Ανδρεας αλλωστε εχει καλυτερη φωνη… χαχααχαααχα

Τον unholy
Μου τη δίνει…

mou to pes k kati selides prin baby :*
goustairneis na sth dinw?

Τι του λες βρε χαμένο του παιδιού?? Ντροπή!
Μην τον ακούς Στέλιο μου, σε περάζει! :stuck_out_tongue:
Θα’θελε κι αυτός να είναι 13 κι επειδή τώρα πια δεν μπορεί, ξεσπάει… Έτσι δεν είναι Unholάκο??? :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Evoulini :*

Πάντα η Eva επανέρχεται δριμύτερη και βάζει τα πράγματα στην θέση τους

Ναι αμεεε…Αφου σκέφτομαι να γίνω η πρώτη βιολόγος που θα κάνει αίτηση πρόσληψης στο Διπλωματικό Σώμα…! :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Μπααααααα για “μπατσίνα” μου κάνεις περισσότερο και μάλιστα “Ζητού”!!!

Χριστέ μου, Τέλη!!! Αυτό που λες είναι ΚΑΤΑΡΑ δεν είναι ευχή…Άκου μπατσίνα…!