Ποιον αντιπαθείτε περισσότερο στο forum

Δεν είναι ούτε πραγματικότητα, ούτε ευχή… Κάτι σαν εικονική πραγματικότητα…, που δεν την εύχεσαι στον εαυτό σου

Δεν ξέρω τι λες εσύ…Εγώ πάντως βιολόγος θα γίνω, οπότε δεν έχει νόημα να με φαντάζεσαι Ζητού (και με αυτό το φοβερό ύψος οπου έχω κιόλας…)

Ρεεεεεεε οι “Ζητούδες” είναι πιο σέξι απο τις βιολόγους…
Ξανασκέψου του… ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ
Άσε που θα “έχεις στο χέρι” ανά πάσα ώρα και στιγμή τους Unholy και Powerslave…

Και το είπα γμτ… Τέρμα οι κόντρες! Όλο στα λιμανάκια θα ήμουν…

Υπάρχει και η βούτα…
Αν και η Εύη είναι παντού…

Τι λές τώρα τι λές τώρα! Ούτε με 20 χιλ/ώρα δεν θα μας αφήνει να τρέχουμε!
Αλλά εγώ θα τις δίνω DVD και θα μου την χαρίζει… πιστεύω!

Ρε δεν πα’ να λέτε! Εγώ πάντως Ζητού δε γίνομαι!! Είμαι αναρχικό στοιχείο!! (Άσε δε, τους ρωτήσατε αν με θέλουν??)
Άλλωστε και ως βιολόγος μπορώ να σας έχω στο χέρι όοοποτε θέλω…(ΟΛΟΥΣ ΣΑΣ, γιατί μόνο τον Unholy και τον Power??) Με μια μεταλλαξούλα να δεις πως θ’αρχίσετε να με σέβεστε όλοι εδώ μέσα!!! Άντε, γιατί πολύ θάρρος πήραμε!!! :twisted: :twisted: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :twisted: :twisted:

Δε ΄λέω, η snuf έχει δίκαιο…Όμως μέχρι να τελειώσει(8-9 χρονάκια)μπορείτε άνετα να συνεχίζετε τις κόντρες σας στα λιμανάκια :twisted:

Ελα-έλα…Δε θέλω απαισιοδοξίες…Άκου, 8-9 χρόνια!? Γιατί δηλαδή…Επειδή χρωστάω καμιά 15αριά μαθήματα??
…Όσο για τα λιμανάκια, τι υποννοείς MAZESTIX? Ότι θα βγω τόοοσο στούρνος απ’το βιολογικό που μόνο για Ζητού θα κάνω?? :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

εγώ δεν είπα τπτ…Βλέπω έχεις αυτογνωσία ε?

Πλάκα κάνω…Εννοούσα ότι για 8-9 χρονάκια μπορούν να συνεχίζουν τις κόντρες οι άλλοι… :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Κάτω το βιολογικό ΖΗΤΩ οι ΓΕΩΠΟΝΟΙ!!!

  1. Δε δέχομαι προπαγάνδα εναντίον της σχολής μου…(εκτός αν την κάνω εγώ! ΚΑΤΩ ΤΟ ΒΙΟΛΟΓΙΚΟ γενικότερα!!!)
  2. Αυτογνωσία? Σαφώς! Είμαι όμορφη, έξυπνη και πάνω απ’όλα μετριόφρων! :stuck_out_tongue: Δε φταίω εγώ που οι καθηγητές δεν έχουν μεταδοτικότητα!
  3. Εγώ νομίζω ότι αλλού ήθελες να καταλήξεις… 8-9 χρονάκια θα’μαι ακόμα στην Πάτρα άρα τα Λιμανάκια θα είναι απαλλαγμένα απ’την παρουσία μου. Όοοοταν όμως γυρίσω Αθήνα και κατέβω κι εγώ για κόντρες,τι γίνεται? Μην κουράζεσαι! Θα σου απαντήσω εγώ! Καλύτερα να πάρετε τα αυτοκινητάκια σας μακριά απ’το δικό μου! :smiley: :smiley: Ευχαριστώ πολύ!

Μετά τιμής: (προσφάτως τρακαρισμένη) Εύα - Μίκαελ Σουμάχερ
:smiley: :smiley: :smiley:

All hail Eva! The Ultimate Female Speed Godess Of Rocking.gr

Ι hate my uncle!!'cause he stole all my barbies!!! :twisted:

Τις οποίες αγόρασε ο μπαμπάς σου, για να κάνει τις κάνει δώρο σε κάτι φίλες του Ουκρανέζες

Δικαιολογίες του…(μπιιιιιιιιιπ) :twisted:

Unholy says του π…υ

Κι εγώ λέω Σεμνάαααααααα

Σεμνά?What is this εδώ μέσα? :roll:

I hate myself for loving you

I hate myself for loving you[/quote]ΠΩ ΠΩ ανατρίχιασα!!Κλαψ κλαψ,μπουχουχου,σνιφ σνιφ,ουα ουα!! :cry:

I hate myself for loving you[/quote]ΠΩ ΠΩ ανατρίχιασα!!Κλαψ κλαψ,μπουχουχου,σνιφ σνιφ,ουα ουα!! :cry:[/quote]

Που θα πας θα το παραδεχτείς κι εσύ…
:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: