Ποιόν μισείτε από το Forum;!

Ένα γραφικό ποσταδόρο - troll που εμφανίζεται σε τακτά χρονικά διαστήματα και ποστάρει συνέχεια εντελώς ηλίθια και βλακώδη posts, νομίζω Successor τον λένε ή κάπως έτσι.

Ό,τι έχω διαβάσει από αυτόν τον τύπο είναι για χοντρές ντομάτες, γι’ αυτό μου έχει μείνει στην μνήμη.

Οι administrators να με διορθώσουν για το όνομα, αν κάνω λάθος, αλλά νομίζω έτσι λέγεται. :roll:

Σιγουρα λες τον tolkki :stuck_out_tongue:

Μα όχι φυσικά, αν είναι δυνατόν! :lol: :lol:

Είναι υπαρκτός αυτός που λέω. Είναι ένας τελείως troll, που είμαι 90% σίγουρος ότι λέγεται έτσι, Successor. Έχω πετύχει πόστ του σε κάποια threads, και ο τύπος έχει ένα εντελώς σπαστικό, ειρωνικό και βλακώδες ύφος που είναι για χοντρά μπουκέτα. Αν ρωτήσεις κάποιον moderator, μάλλον θα τον έχει ακουστά.

ΥΓ. Tolkki, περιττόν να πώ ότι λατρεύω το avatar σου!!! :smiley: :smiley: :smiley: :roll: :roll: :roll:

Oι mod τον έχουν ακουστά. Οι λοιποί χαρακτηρισμοί περιττεύουν.

A για τον τυπακο που περιμενα πως και πως στο meeting λετε? :lol:

Εσενα…!!!:lol: :lol: :lol: :stuck_out_tongue:

8O :-s :-k :lol: :stuck_out_tongue:

χμ. κανεναν. ειμαι αγαπησιαρης ανθρωπος και δε μισω πραγματικα κανεναν…εκτος βεβαια απο τους εβραίους…και τους αγγλους, τους γαλλους, τους τουρκους, τους βουδιστες, μωαμεθανους, χριστιανους και αθεους…α, και τους ακροδεξιους, τους αναρχικους, τους αριστερους, τους δημοκρατες, τους ουτοπιστες, τους μοντερνους, τους σουβλατζιδες, ταξιτζιδες, οδηγους λεωφορείων, τρολει, αυτους που μοιραζουν φυλλαδια…α, και τους χιππιδες:p …ειναι και οι συντηρητες καλοριφερ, ασανσερ και μηχανολογοι αυτοκινητων, πλανοδιοι πωλητες παστουρμα και πατσα, καπνιστες, αντι-καπνιστες, μη καπνιστες που δεν ενοχλουνται, ελληνες, μη ελληνες, εξωγηινους, το θεο και την μοιρα,την μαφια, τον τοπο και τον χρονο, τον εαυτο μου.

εκτος απο αυτους, αγαπαω ολους τους αλλους.:stuck_out_tongue: :lol: :lol: :lol:

εντιτ: ξεχασα τους ντιπ περπλ φαν-μπόιζ. :stuck_out_tongue:

Ξέχασες και τον ΘΕΟ Λιακόπουλο!!! :lol3: :lol3: :lol3: :lol3: :lol3::dizzy: :dizzy: :dizzy:

ειχαι επιρεασμενος απο http://www.youtube.com/watch?v=7yfk7XorYLM&mode=related&search=

σκεψου αυτα που λες για τους χιππιδες καλυτερα…:stuck_out_tongue: :lol:

Oσους πηγαν στους Guardian χθες και θα πανε και σημερα. :stuck_out_tongue:

:cry: Πληγώθηκα :cry: :stuck_out_tongue:

Εσυ να μην πληγωνεσαι καθολου που κερδισες εισητηριο και θα πας και τις 2 μερες!!!

(κανς προσπαθεια να μην γραφω greeklish, βεβαια μοθ περνει 3 λεπτα να γραπσω και 2 λεπτα να διορθωσω αλλα ενταξει θα το μαθω που θα μου παει!:stuck_out_tongue: )

εγώ μισώ ποιο πολύ από όλους στο φορουμ την rangel γιατι είναι πιο όμορφη απο μένα:lol: :lol: :lol: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Τον vedder γιατι ειναι λιγο βλακακος!:stuck_out_tongue:

moy thn spaei agria enas gigatron

Μηπως πρεπει να κλειδωθει αυτο το θεμα?

Εγω δεν μισω κανεναν… απλα αδιαφορω!8)

(Το παιζω υπερανω και τετοια.:stuck_out_tongue: )

Το thread θα παραμείνει ανοιχτό όσο υπάρχει φιλικό/χαβαλετζίδικο κλίμα.
Εάν αρχίσουμε να βριζόμαστε μεταξύ μας, sorry αλλά ξέρετε τη συνέχεια. Αν είναι δυνατόν να μπινελικόνουμε τους άλλους μέσω ενός φόρουμ…

rock, συμμαζέψου…

τι προειδοποιήσεις και φλωριές είναι αυτές??σβήστε,κάντε ban,κλειδώστε…εκκλησία το κάναμε εδώ μέσα[-X [-X