Ποιόν μισείτε από το Forum;!

την witch
γιατί δε με αγαπάει…[-X [-X

:har:

jag alskar dig min lilla hjartat!:smiley:

διαφωνώ… μην είσαι απόλυτη…

Πάνω που είπες μία σωστή κουβέντα φεύγεις??? [-X

γιατί διαφωνείς εσυ???8O

jag alskar cafe opera trelleborg europe illa hjartat!

Εμένα αυτή είναι η άποψη μου…:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

βασικά, διαφωνούμε συμφωνώντας όπως βλέπεις… Είναι προφανές νομίζω…:smiley: :smiley:

Mισω τις Ελληνιδες , τους πολιτικους , τους ανθρωπους που βγαινουν οφ τοπικ συνεχεια οπως εγω , τους μοντερατορες γιατι εχουν παντα τη δυνατοτητα να με σταματησουν απο τη μαλακια που με βαραει εδω μεσα , μισω οτι βλεπω οταν κοιταω στον καθρεπτη πρωι πρωι (γιατι ειμαι τερας αυτοκριτικης) , μισω τους δηθεν , τους σκυλαδες , τους καριοληδες , τους στενομυαλους , τους οπισθοδρομικους , τους συντηρητικους , την αξυρισια στις γυναικες , την νηφαλιοτητα μου μετα απο μουσικη πανδαισια , την ορεξη μου να μπλεκω συνεχεια σε μπελαδες , την απαραμιλλη ομορφια μου που δεν γερναω με τιποτα , τις ικανοτητες καποιων να κοβουν κωλους , την εκνευριστικη ικανοτητα μερικων μουσικων να με στελνουν για χορτα , τα χορτα γιατι ακουω πολλους μουσικους που ειπα προηγουμενως , τους εξυπνακηδες , κατι ξεχναω…κατι ξεχναω…Α ΝΑΙ !

ΚΑΙ ΤΑ ΡΕΜΑΛΙΑ ΤΟΥ ΦΟΡΟΥΜ (ΟΛΟΙ ΞΕΡΕΤΕ ΣΕ ΠΟΙΟΥΣ ΑΝΑΦΕΡΟΜΑΙ)

Kατι ξεχασα σιγουρα…Α ΝΑΙ! Και την ψαριλα (πολλη μποχα ρε παιδι μου δεν αντεχεται)!

Παιδια γεραματα και ξεχναω …Μισω επισης που δεν ριχνω πια πολλους πηδουλους.
Αμα θυμηθω κι αλλα θα σας ενημερωσω:!:

Χαχα! :lol: :lol:

Πού είσαι εσύ; :-k

Καιρό είχες να μπείς… :roll:

Ρε παππου ολοι αυτοι στο φορουμ μπαινουν? :stuck_out_tongue:

Aγαπητο μου παλιοπαιδο Led Zeppelin θα σου απαντησω με μια ατακα που ειχε πει ο Xαρυ Κλυν στις αρχες της δεκαετιας το 80…

Οταν ανακαλυπτες τα χορτα εγω ειχα ηδη χοληστερινη …

Και επειδη σε τρωει η περιεργεια… ναι ρε εισαι ενα απο τα ρεμαλια που αναφερομαι!!! :lol: :lol: :lol:

Στον Κόσμο μου ως συνήθως…πεμπτος πλανήτης αριστερά!!:yahoo:

:twisted: Και ον τόπικ…μισώ τον Μaiden γιατί δεν είπε νωρίτερα ότι με μισεί για να μπω…την Rangel γιατί δεν σφουγγαρίζει, τον karvou γιατί δεν μπορώ να του κρατήσω κακία και την witch γιατί έτσι την βρίσκει!

Αυτά…πάω να κουρευτώ…:afro:

Υ.Γ. Αααα μισώ και τους δήθεν και αυτούς που είναι όλα λόγια!!

μπερδεύτικά με μισεις ή όχι?:-s :?

Έεεεεεεεεεεεεετσι!!!

Εμείς τα μικρά και τρελά έχουμε το ακαταλόγιστο!!!:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :lol: :lol: :lol:

Witch μου σε μισώ γιατί σ’ αρέσει…!:vibrate: :papas:

Καμιά μέρα Λουτρινάκι θα σου βγάλω το βαμβάκι! :lol: :dizzy: :bye: :blink: :bounce: :har: =D>

Αυτά έπρεπε να της τα μάθεις όταν ήταν μικρότερη… :roll:

:stuck_out_tongue: :lol: :lol:

μικρότερη πως? σε ύψος ή σε ηλικία?

:-k

Σε ηλικία…
Παλιότερα, θα σε άκουγε περισσότερο… :roll:

[SIZE=“1”]υποθέτω…[/SIZE] :-s