Αποχωρω απο το forum

Εφυγε ο general?

:vibrate: :vibrate: :vibrate: :vibrate: :yahoo: :yahoo: :yahoo: :yahoo:

ρε, παίρνουν δώρα όσοι αποχωρούν?

Πρεπει να τα χει λιωσει τα cd του ομως

εεεεεεεεεεεεεεεεεεετς! εισαι ωραιος ρε!:wink: :slight_smile:

ασε…δινουν μεταχειρισμενα προφυλακτικα στην εξοδο. ειναι τοσο μεγαλη η τιμη που…το σκεφτομαι οσο να ναι.:stuck_out_tongue:

βασικα οντως ειδικα το δευτερο τοπικ τελειως γτπ. λες και ακομα και να δικαιολογουταν ολο, δε μπορουσε να το βαλει στο τοπικ του αλλουνου…

ΛΟΛ! απλα.

τι είναι αυτά που λές? ανεβάζουν τα ποστ των υπολοίπων και έτσι θα πάιρνουμε ίσως και κάποιους άλλους σοβαρά! :stuck_out_tongue: :lol: :lol: :lol:

Ό,τι και να κάνεις δε με φτάνεις!!

Μπουχαχαχαχαχαχα!:evil:

:stuck_out_tongue: O κυριος υποννοει κατι για τον Slash?:-k

Γεια σου, θα μας λείψουν οι θρυλικές ατάκες σου!!! :frowning:

Χμμ εγώ γαμώτο έγινα 16 αρά δεν γίνεται να αποχωρήσω:p αν και ομολογώ ότι τα προφυλακτίκα τα θέλω, γίνεται να γίνει μια εξαιρέση και να τα πάρω χωρίς αποχώρηση;;;:stuck_out_tongue:

Όσοι δεν βρίσκετε νόημα στο post μου να ξέρετε ότι σε λίγο θα τρέμετε από δέος και σεβάσμο γιατι έβαλα ένα ακόμα μικρό λιθαράκι για να φτάσω τα 2000 post και όλοι να με προσέχετε και να με σέβεστε:p

Νομίζω ότι μετά από αυτό το εξαίσιο πόστ γεμάτο σοβαρότητα, αυτό το thread ολοκλήρωσε τη ζωή του:p . Θα πρότεινα να έκλεινε μιας και δεν βρίσκω τον λόγω της ύπαρξης του.

p.s.1 παρακάλω να γίνει και ένα Post counter για το emoticon με τη γλωσσίτσα τόσα που βάζω ε δεν μπορεί να μην βγώ πρώτος:p

p.s.2 προτείνω να γίνεται ψηφοφορία με υποψήφιους για αποχώρηση κάθε βδομάδα για να έχει και αγωνία η όλη υπόθεση:p

Kαι ο επόμενος υποψήφιος για αποχώρηση είναι ο…:lol: :lol:

Ήμουν κι εγώ υποψήφιος για αποχώρηση σήμερα, αλλά τελικά παρέμεινα. Άνοιξα το pc, μπήκα στο φόρουμ και ήμουν ακόμα logged in. Τα κατάφερα! (Σ’ αυτό το σημείο αγγαλιάζω στοργικά τον αντίπαλο μου και κάνω στην άκρη για να τον αποχαιρετήσουν και οι υπόλοιποι)

Οκ πηραμε το μαθημα ζωης και μουσικης απο εναν 15χρονο.
Ναι ρε εδω κολλαει η ηλικια.Αντε γεια ρε κουραμπιε που θα μας την πεις κιολας.Τα μισα σου ποστ ηταν μαλακιες και ησουν ενα παρατραγουδο και μισο στο φορουμ.Χειροτερος και απο τους μεταλλοπατερες ησουν.Κριμα που αργησες τοσο να φυγεις.Δηλαδη κριμα που μπηκες.Πανε να αλλαξεις πανες τωρα.

Αυτη η μοδα εχει πολυ γελιο…
Και τι σας ξυνει καποιους το οφ τοπικ?Απλα μην μπαινετε κ μην γραφετε εκει.Ελεος δηλαδη.

Ρε σεις χαλαρωστε λιγο.Της ηλικιας ειναι θα του περασει.

isxuei oti sxedon oloi edw mesa an kapoios einai mikros lete oti dn exei idea k kati tetoies malakies…sumfwnw sxedon se ola apo auta pou eipan ta paidia pou efugan…nai therion an eisai toso kathisterimeno stin ilikia pou eisai tha pareis aneta mathiamta zwis apo enan 15xrono…palio kserolles oloi sas

ξυλο ξυλο ξυλο ξυλο

Ουγκ μαλακισμενο.
Ποτε το παιξα ξερολας εγω ρε τρομπιδι?Αντιθετα εσυ και καποιοι αλλοι μικροι το παιζετε υπερβολικα εξυπνοι και ψαγμενοι.
Και μπορει να ειστε και τα 2.Αλλα οταν το παιζεις ΤΟΣΟ ειδημων σε καποια πραγματα γινεσαι ανεκδοτακι.

Αμα συμφωνεις σε αυτα που λεει το πουλακι κ εσυ.Καθε αλλο παρα θα στεναχωρηθουμε.

Βάζω 50 δολάρια και 3 αγελάδες στον Θεριον. Εσύ πόσα? :stuck_out_tongue:

gt sas rotise ama tha stenoxoritheite to paidi???apla ws endeiksei diamarturias eftiakse auto to forum…k kala ekane…oso gia se ena therion vrise ki allo na doume to epipedo s…

Ας κλειδωθεί επιτέλους…