Αποχωρω απο το forum

λοιπον εγω δεν σχολιαζω τιποτα…

αποφασισα να αποχωρησω απο το forum οριστικα για τους λογους που προανεφερε ο hatebreeder(οι οποιοι επαληθευτηκαν σε μενα δυστυχως) και για αλλους λογους που δεν θελω να αναφερω…

σ οσους βρισκονται στο φορουμ και δεν εχουν τετοιους ανθρωπους για ειδωλα…

εχω να τους δωσω μια φιλικη συμβουλη να τους δωσω την οποια ακολουθω κι εγω και γι αυτο αλλωστε εκανα και το thread…

η μουσικη εχει ως στοχο την πνευματικη ανελιξη του ανθρωπου και την μορφωση αυτου(ψυχαγωγια),διοτι η μουσικη ειναι κατι πολυ μεγαλο…κατι που για τους μουσικους ειναι επιστημη η οποια αντιμετωπιζεται με σοβαροτητα,ενω τα τραγουδια εχουν ως στοχο την διασκεδαση…ακουστε κλασσικη μουσικη και οτι εχει να προσφερει στην μουσικη τα blues και η ροκ να λυτρωθειτε και να ξεφυγετε απο την πνευματικη καθοδο που κατακλυζει τους ανθρωπους της εποχης μας.ο ανθρωπος πρεπει να ζει για να μορφωνεται και να γινεται εξυπνοτερος…κι ελπιζω μια μερα ανθρωποι σαν αυτους να γινουν τα ειδωλα σας και να εκτιμησετε την μουσικη μερικων ανθρωπων που προσεφεραν κατι στην ιστορια της μουσικης(οχι οτι λεει το metal hammer,αλλα τι λενε σοβαροι μουσικοι που εχουν κλασσικη παιδεια) και δεν ηταν κερδοσκοποι αλλα σοβαροι μουσικοι…

Igor Stravinsky(κλασσικη μουσικη)

[B]The Beatles/B

[B]Miles Davis/B

ευχαριστω και να στε καλα και αλπιζω μια μερα να εκτιμησετε και να σεβαστειτε τους μουσικους και να κατακρινετε τους τραγουδοποιους-κερδοσκοπους…τωρα αν θεωρειτε τον ανθρωπο στην πρωτη φωτογραφια εστω ¨¨ανθρωπ﨨(ποσο μαλλον μουσικο) τοτε σας συμβουλευω ως πρων μελος του forum ν ακολουθησετε την συμβουλη μου…γιατι κι εγω πριν ανακαλυψω το μεγαλειο της μουσικης τετοια και χειροτερα ακουγα…και δεν θελει υψηλη νοημοσυνη για να το ανακαλυψεις…θελει αγαπη και θεληση…οσοι την εχουν ας το ψαξουν να ανοιξει η ψυχη και οι οριζοντες του μυαλου τους

γεια σας και να αγαπατε παντα την μουσικη

ΣΥΜΒΟΥΛΗ:ΝΑ ΠΑΙΖΕΤΕ ΠΟΛΥ THIS AND THAT ΝΑ ΣΚΟΤΩΣΕΤΕ ΤΗΝ ΩΡΑ ΣΑΣ

Στο καλο.

αμάσητη η μαμακία εδώ μέσα

Έχει γεια Παναγιά…

Τι στοίχημα ότι οι αποχωρήσαντες έχουν κάνει logout και κάθε 5 λεπτά κάνουν refresh για να δούνε απαντήσεις στα farewell topics τους… Λυπάμαι που το λέω αλλά η υπόθεση είναι τραγική. Big Brother φάση, αποχωρώ γιατί ο Πρόδρομος δε μαγείρεψε όλη τη βδομάδα κι εγώ κουράσηκα. Και βουουουρ το κλάμα… Επίσημη ανακοίνωση για την αποχώρηση δεν έχει; Να το στείλουμε και με δελτίο τύπου δηλαδή, να μη σου πω να το εκδώσουμε κιόλας, μαζί με ένθετο “άκου τώρα ποια είναι η σωστή μουσική”.

(Έλα, αφού σε βλέπω, θέλεις να κάνεις login. Έλα που σου λέω…)

Τραγικά πράγματα. Sorry από τους υπολοίπους αν δεν κρατήθηκα…

Μπορούν όσοι αποχωρούν παρακαλώ , να γράφουν σε ένα μόνο τόπικ γιατι μπερδευόμαστε οι υπολοιποί που μένουμε???
Ευχαριστώ!

ρε συ κουρου εχω ιδεα!
πως εχουμε το off topic , τα αθλητικα, να κανουμε κ το ΑΠΟΧΟΡΩ!
ε? ε? ε?

και θα το εγραφα τωρα μολις!
να μην πιανει και χωρο δηλαδη.

τι μπερδευεσε?

λες να μπερδευτουμε κ να αποχωρισουμε κ εμεις?:-k #-o :stuck_out_tongue: :lol:

εγωωωω δεν φευγω απο δωωω!:har:

κ αμα στο forum μπει ενας κλοουν?:lol: :lol: :stuck_out_tongue:

Μην ζητας συγνωμη απο εμας Ηλια, δεν υπαρχει λογος, καλα εκανες και το εγραψες αυτο.

Οσο για αυτο τον φιλο και γενικα για τα αποχαιρετιστηρια τοπικς στα @@ μας κιολας.

Αντε να καθαριζει ο τοπος σιγα σιγα.

δεν φευγώ!

[SIZE=6].&-[/SIZE]

ηλια, και γω τα ιδια ακριβως σκεφτομουν. ειμαστε πιστευω 100% με αυτην την αποψη, και δεν ειναι θεμα ‘παλιου’, αλλα ωριμης και λογικης σκεψης.

ΛΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΛ:lol3: :lol3:

μπλουζ, εισαι σε τρελα κεφια σημερα!!!:lol: :lol:

Πω ρε πουστη μου βαρεθηκα πια… Ρε παλικαρια, αν δεν γουσταρετε μην σωσετε να ξαναμπειτε, τι μαζοχισμος ειναι αυτος?? Εγω οτι με χαλαει δεν το κανω, οπου δεν μου αρεσει δεν παω, οποιο site δεν μ’αρεσει δεν ξαναμπαινω… Τα πραγματα ειναι ΠΟΛΥ απλα, γιατι το κουραζετε…

Τα παιδια απο το φορουμ, οσους εχω προλαβει να γνωρισω τουλαχιστον, ειναι ολοι τους μια χαρα ατομα και περνας πολυ καλα μαζι τους. Και το λεω εγω που ημουν οπως και σεις αγνωστος μεταξυ αγνωστων και την πρωτη φορα που κανονιστηκε να βρεθουμε με καποιους (σε αγωνα 5Χ5) δεν με ηξερε κανεις. Α, και κοιτα ποσο καιρο ειμαι γραμμενος (ασχετα αν διαβαζα και αρκετο καιρο πριν γραφτω) και τι αριθμο ποστ εχω. Αν καποιοι ενοχλειστε απο ασημαντα πραγματα γιατι εχετε αλλα προβληματα ή ειστε κομπλεξικοι περαστικα σας.

Εμεις γουσταρουμε να ακουμε heavy metal και να ημαστε αλητες. Οποιος θελει να το παιζει και καλα ψαγμενος ας ακουει οπερες και σαξοφονα (δεν εχω τιποτα με την κλασσικη μουσικη-ισα ισα, με αλλο πνευμα το λεω). Εμεις αυτη τη μουσικη γουσταρουμε, με αυτη μεγαλωσαμε και ναι, μαλλιαδες και πρεζακια εχουμε για ινδαλματα. Πειραζει? Αμαν πια, βαρεθηκα να μου λεει ο καθενας τι να κανω ακομα και σε ενα ροκ φορουμ.

Και την επομενη φορα οποιος ειναι να φυγει ας μην μας το πει. Δεν αντεχεται τοση χαρα μαζι, θα παθουμε τιποτα!!

:lol: :lol: :lol:

Ωραια ατακα για κλεισιμο !!!

εγω θεωρουμαι απ’ τους “παλιους”? :-s

Πάντως πιστεύω ότι αυτά τα thread πρέπει να κλειδωθούν… Ό,τι είχε να πει αυτός που τα έφτιαξε τα είπε στο αρχικό post… Δεν έχουν πια νόημα ύπαρξης, ίσα-ίσα κακό κάνουν

Μη σου να τα σβησουν καλυτερα. Και εγω εχω μπει σε φορουμς στα οποια εκανα register και εκανα καποια ποστ, ωσπου σε καποια φαση ενω ειχα και στα 2 καμια 100ρια ειχα φτασει σε σημειο να ξενερωσω τελειως και να μπαινω 1-2 φορες το μηνα στο καθενα να δω τι παιζει γενικα και καποιες φορες μπορει να εκανα κανα ποστ, ουτε βρηκα αναγκαιο να ανοιξω τοπικς και να λεω ηρθα στο φορουμ εκανα ποστ ξενερωσα γιατι ειστε ετσι, γιουβετσι κλπ και δεν ξαναμπαινω, απλα δεν εμπαινα πλεον. Τοσο δυσκολο ειναι να το κανει ο καθενας αυτο παρα να μας πριζει ??? Σιγα την ηρωικη εξοδο κιολας, αυτα γραφικοτητες μου φαινονται, ειδικα αυτο το τοπικ που εβαλε φωτος απο Beatles, Miles Davis κ.α. για να μας το παιξει καποιος, ισα ω ρε και αλλοι ακουνε μουσικη οχι μονο εσυ. Ο Hatebreeder ηταν πιο σοβαρος απλα διαφωνω με καποια που ειπε και με την κινηση της ανακοινωσης της αποχωρησης. Για μενα οταν ξενερωνεις με ενα φορουμ δεν πολυμπαινεις και κανεις λιγα ποστ και οταν δεις οτι ξαναγινεται οπως σου αρεσε τοτε επιστρεφεις κανονικα και ουτε γατα ουτε ζημια, τωρα τοπικς με ανακοινωσεις κ.α. δεν σε αφηνουν μετα να επιστρεψεις (με το ιδιο account παντα, γιατι μετα θα γελανε οι αλλοι μαζι σου).

Αυτα!:slight_smile: Τελος!