Καλυτερες ατακες που εχουν ειπωθει μεσα στο forum

Θα σου πω τι δουλεια εχεις. Εσυ ησουν αυτος που πρωτος ειρωνευτηκες τον κοσμο που επελεξε συριζα και ετσι και εγω σου αντιγυρισα την ειρωνεια ρωτωντας εσενα για ποιο λογο υποστηριζεις φετος νεα δημοκρατια, γιατι ειναι υποκριτικο να κραζεις τους ψηφοφορους μιας παραταξης (που παλια ελεγες οτι υποστηριζες) οτι δηθεν δεν την ψηφισαν απο ιδεολογια , ενω εσυ πηγες ακριβως στην αντιθετη μερια και οχι λογω καθαρης ιδεολογικης στροφης σου, αλλα γιατι επελεξες να στηριξεις εναν δικο σου ανθρωπο (πραγμα που δεν ειναι κακο, αλλα οχι και να μιλας με υφακι εσυ στους αλλους για ιδεολογιες τη στιγμη που η δικη σου επιλογη δεν εγινε βασει αυτης).
Αυτο φυσικα εσενα προσβαλλει γιατι φαινεται το κινητρο πισω απο ολη αυτη την εκστρατεια υπερ της νδ και κατα του συριζα που εκανες, και καθολου δεν προσβαλλει την οικογενεια σου, που στο κατω κατω το τι κανει ειναι καθαρα πολιτικο θεμα και δεν ενδιαφερει ουτε εμενα ουτε το φορουμ φυσικα.

[U]Δεν ειμαι ρουφιανος απο τη στιγμη που δεν εχω πει ουτε το ονομα, ουτε τιποτα συγκεκριμενο, γι’αυτο κοφτο[/U].
Σου ξαναλεω οτι αυτα ειναι γραμμενα στο διαδυκτιο σε διαφορα σαιτ ενημερωτικα/αποψης, επομενως αν πρεπει καποιον να κατηγορησεις για ρουφιανια, αυτος θα ειναι το ιντερνετ το ιδιο.
Σου λεω να σου στειλω το λινκ σε πμ και αρνεισαι, ε τι αλλο να κανω για να δεις οτι δεν ειναι δικες μου ‘‘παπαριες’’ οπως τις χαρακτηριζεις, αλλα δημοσιογραφικα αρχεια.
Aλλωστε ως neoromantik εισαι γνωστος οποτε δεν υπαρχει λογος να θιγεσαι τοσο. Τοσα εχεις πει για το account με το ονομα night*sky, βλεπεις καθολου να προσβληθηκα και να εκνευριστικα με τις υβριστικες υπογραφες σου ?

Nταξει ειναι που ειναι πατος το φορουμ σε καποια σημεια,αν αρχίσουμε να εννοούμε ή να αναφέρουμε και πιο προσωπικά δεδομένα για να την πουμε στον αλλον ειτε επειδη ειναι βλακας ειτε επειδη μας την σπάει,ε το πηδήξαμε το θεμα

Μα δεν ειπα τιποτα ρε Floydized, για ποια προσωπικα δεδομενα μιλαμε οταν δεν εχω αναφερει τιποτα.
Τι παει να πει δηλαδη συγγενης ρομαντικ, μαμα ναιτσκαη, θειος φλουνταιζντ κλπ… ?
Ο αλλος εξοργιστικε χωρις να εχει αναφερθει το παραμικρο που να θιγει καποιο φυσικο προσωπο με ονομα κλπ και οχι ενα ψευδωνυμο/nickname.
Aντιθετως τον τελευταιο καιρο ο ρομαντικ με βριζει στα ποστς του, χωρις να του δινω αφορμη και δεν μιλαω.

Καλα δεν σου προσάπτω τίποτα απλως μου φάνηκε λιγο too much το να αναφέρεις αυτο το πράγμα,ασχέτως αν δεν λες όνομα.Κατι καταλάβαμε,ε και από την ροη της κουβέντας καταλάβαμε περισσότερα.Εκτος αν ειναι τρολλια οποτε οκ

Ασχετως αν εχεις δίκιο κτλ.Απλως δεν καταλαβαίνω γιατι κάθισες και ασχολήθηκες τόσο ωστε να του πεταξεις και αυτο

Η απαντηση στην ερωτηση σου ειναι δυο ποστ πιο πανω στο #2212.

Eνταξει και η υπομονη εχει τα ορια της.

Εγω του ειπα : Ας σοβαρευτει και ας ποσταρει χωρις να θιγει κανεναν, και τοτε ολοι θα του φερονται σωστα.

Ενταξει εγινε οτι εγινε αλλα για να μαι και οντοπικ εγώ λυσάω που ενώ είναι τσαντισμένος και τα σχετικά πάντα στο τέλος κράζει και ΣΥΡΙΖΑ κάνοντας και ταύτιση μαζί σου,λες και εισαι κανας πακτορας ξερω γω,ενταξει ειναι οτι πιο επικο εχει συμβει εδω μεσα χαλαρα:lol::lol:

Πιο επικό ξεκίνημα εβδομάδας δύσκολα βρίσκεις!!
Καλημέρα :slight_smile:

Πατωμα.

πόσο μακριά έπεσε?

κατά τα άλλα κανείς δεν κοιμάται σε αυτόν τον κόσμο?

Προλαβα και τα διαβασα και εγω το πρωι.Καλα μιλαμε επεσε τρελο καντηλι.Μαγκες ηρεμια δεν χρειαζονται αυτα

ε αμα εχεις τον
Ρουφ, ρουφ, ρουφιάνο
Υπάλληλο τις πλάκας,
Ρουφιάνο τον φωνάζουν και γελάει σαν…
Nightsky απεναντί σου τι να κανεις, βγαινεις εκτος εαυτου, ΒΓΑΙΝΕΙΣ ΕΚΤΟΣ ΕΑΥΤΟΥ ΛΕΜΕ!!!

γμτ, τα έχασα όλα :frowning:
ποιοι μπινελικώθηκαν?

αααα έχασες μεγάλο σκηνικό… ρομαντικ vs ναιτ σκαι

εντωμεταξύ το δήθεν πήγαινε στο ψυχοπαθής ή στο γιατρός?

κανά print screen δεν παίζει; :frowning:

Κοιτα κοιτα τα κορακια πώς εχουν πεσει πανω στα ερειπια του θρεντ…:stuck_out_tongue:

oχι, να ξυπναγατε ολοι απο τις 6 να τα βλεπατε!

ANTE ΓΑΜΗΘΕΙΤΕ.ΚΩΛΟΣ ΠΕΟΣ ΑΙΔΟΙΟ

[SPOILER]να προλαβουμε και μεις λιγο βρισιμο :frowning: [/SPOILER]

ΟΧΙ ΡΕ ΠΟΥΣΤΗ ΓΑΜΩ ΤΟΝ ΥΠΝΟ