Καλυτερες ατακες που εχουν ειπωθει μεσα στο forum

Αν εχεις δικαιωματα moderator ολα αυτα ειναι μικρολεπτομερειες.
Τα ξαναβλεπω οποτε θελω.

εγώ είμαι σίγουρος οτι ο ignorant τα έχει σκρινάρει όλα :wink:

http://www.rocking.gr/modules/forum/showthread.php?t=15296&highlight=�����

Ξερετε τι πρεπει να κανετε…

Το επιβεβαιωνω μόνο και μόνο για να τον πρήξετε με pms. :twisted:

Nαι, ναι:yes:

Μαλλον οι μοντερειτορς ουτε εκει θα τα αφησουν τα ποστς, επομενως αδικα χαιρεστε…

Παιδιά εντάξει μπορεί να κάνω τρολιές εδώ μέσα για την πλάκα και για for the lols όπως λένε αλλά όταν ειδα τα προσωπικά δεδομένα στο τοπικ τρελάθηκα…για αυτό εγραφα με τόσο heavy metal τρόπο…άκουγα παράλληλα και Electric Wizard(σοβαρά μιλάω)
Δεν ήθελε και πολύ να ξεφύγει το σκηνικό και πάλι συγγνώμη για την γλώσσα που χρησιμοποιήσα

δεν μας νοιάζει για όσους θίχτηκαν… εμείς τα print screen θέλουμε να δούμε… έστω και αντεργραουντ φάση με pm…:stuck_out_tongue:

:lol::lol::lol::lol: Θεος!!

έλα ρε πριντσκριν ρε

εννοειται αν εχει καποιος δινει και σε μενα

Πείτε και σε μας ρε βρικόλακες τι χάσαμε?:stuck_out_tongue:

Εγω δεν εβγαλα, εχει στανταρ ο πιγκ.

Ε, η παρεμβαση του enick χρειαζοταν.

Δεν είδα να λέτε τα ίδια όταν κάποιοι λέγαν κάτι παρόμοιο για μορφές όπως dio, midnight και τα ρέστα :wink:

Ε ρε μαν, δεν εχει σχεση το ποιος ειναι, αλλα το οτι δεν κολλανε τα χρονια πολλα σε καποιον που εχει πεθανει.

Πες καποια αλλη εκφραση για να τιμησεις την μνημη του…

ΜΑ ‘‘ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ’’ ?? :?

Οι ανθρωποι πεθαινουν μονο οταν ξεχνιουνται, και προσωπικοτητες οπως ο Dio, o Midnight, o Criss, o LaPorte και ολοι αυτοι, τουλαχιστον για εμας που τους αγαπησαμε μεσα απο τη μουσικη τους, και νιωθουμε οτι τους ξερουμε χρονια, δεν θα ξεχαστουν ποτε. Και ξερω οτι τωρα ακουστηκα σαν φιλοσοφος του κωλου αλλα κλαϊν. :slight_smile:

ρε μαγκες χαλαρωστε λιγο να πουμε…θα πουλουσα τη ψυχη μου στο διαολο για να ζουσανε οι παραπανω.και εκλαψα σα μωρο οταν με τις νοτες του ο matt το 08 με εκανε να βιωσω τη μαγεια των savatage τοσα χρονια μετα…το να κανεις ενα αρρωστο αστειο σα του eNick δε σημαινει αυτοματα πως το κανει εις βαρος στη μνημη του και των οσων εχει προσφερει.μα απο μια οπτικη γωνια οντως μπορει να ειναι αστειο.

To ποστ του eNick ηταν το υγιες, τα αλλα ηταν τα αρρωστα…

Kαλα γραφικοτητα ειναι αυτο το πραγμα με το χρονια πολλα αλλα δεν ηταν και κατι τοσο τραγικο που να σηκωνε καν απαντηση.Αραχτε