Καλυτερες ατακες που εχουν ειπωθει μεσα στο forum

κι εγώ που νόμιζα ότι από πάντα πόσταρες ποτάμια στίχους

Ρε άμα είναι να καταλήξει έτσι το παιδί, το κόβω μαχαίρι.

:lol::lol::lol:

:lol::lol::lol:

[SPOILER]καλα θα κανεις[/SPOILER]

Μήπως γιατί είσαι εντελώς κουραστικός και καθόλου αστείος

(επειδή θεωρούμαι κουραστικός θα μιλώ με σπόιλερ…κι όποιος θέλει το ανοίγει)

[SPOILER]

Μήπως δεν έχετε αρκετή υπομονή? #-o /[SPOILER]έχετε “τα ρούχα” σας?[/SPOILER]
:p[/SPOILER]

Ας κάνει κάποιος ένα δημοψήφισμα για “το πιο κουραστικό/βαρετό κ.α. μέλος του Rocking.gr” τί λέτε?
εγώ δεν ξέρω πως, αλλιώς ευχαρίστως… Mε εμένα μέσα :smiley:

Genika, den einai kalo na apopairnete nea melh. Dhladh, ekei pou edw kai paaaara poli kairo sto forum postaroun oi idioi 4-5 users sta idia 4-5 thread pou sinithizei na postarei o kathenas, kalo einai na blepoume kai kanan kainourgio, kai as einai auta pou grafei arloumpes. Xwris na thelw na yposthriksw oute kai na thiksw kanenan apo tous parapanw.

Μα δεν μίλησε κανείς για νέους users αλλά για τη απλή σχετική νοημοσύνη που έχει ο καθένας. Και εγώ δεν είμαι παλιά στο φόρουμ, αλλά μπορώ να έχω άποψη και για πιο παλιούς αν δεν μου αρέσουν αυτά που γράφουν, όπως και ο καθένας για μένα. Ο δον Κονσταντίνο τόσο καιρό γράφει εδώ μέσα και του τη λέτε συνέχεια.
Τώρα αν ο the haunted μου τη σπάει και λέει κοτσάνες δεν έχει να κάνει με τον καιρό που γράφει. Και έλεος τα “μη με αποπαίρνετε” που λέει. Δώστε του καμιά καραμέλα να ηρεμήσει.
Δεν θα μπω σε διαπληκτισμό με κανέναν γι’ αυτόν.

Αυτές τις Halls με λεμόνι… ΣΟΥΠΕΡ

Μα, δεν υπάρχει λόγος ούτε να τον αποπαίρνουμε, ούτε όμως κι ο ίδιος να τα παίρνει όλα τοις μετρητοίς. Στην τελική, ένα φόρουμ είναι, τίποτα παραπάνω. Πάντως καταλαβαίνω πως μπορεί να αισθάνεται, αφού πάνω από έναν χρόνο, ή κάπου τόσο, κι εμένα έτσι με αντιμετωπίζανε εδώ μέσα. Για άλλους λόγους βέβαια, όχι για τα ‘‘αστεία’’ που (δεν) έλεγα, αλλά γενικότερα για τα άνευ ουσίας γραφόμενά μου. Αυτός δεν είναι, ωστόσο, λόγος που θα με απέτρεπε από το να γράφω εδώ μέσα, όποτε το ήθελα, απλά προσπάθησα να το ελαττώσω ως ένα βαθμό. Με άλλα λόγια ‘‘έβαλα νερό στο κρασί μου’’ που λένε. :slight_smile:

εγω προσπαθησα να διαβαζω ολα τα ποστ απο μια συζητηση κ οχι μονο το τελευταιο, για να μη γραφω ασχετα πραματα.

προσπαθησα σκληρα.

<3

that’s the point. όχι εγωκεντρισμός, διαβάζουμε και ποστ άλλων 8)

:lol::lol::lol:

Ε ΟΧΙ.

μιλαμε εχει σαπίσει το φόρουμ. που να πιάσει και καμιά τρελή ζέστη.σκουλήκια θα περπατάνε στα thread…

*ναι οκ,δεν περπατάνε τα σκουλήκια.

Βιτριολ το χιούμορ στις γυναίκες (λένε) είναι σαν την πίπα,άλλες το προσπαθούν και άλλες απλά το 'χουν. Εσύ το προσπαθείς, αλλά δεν το έχεις.

Τώρα μένει να μάθουμε ποιες το έχουν στην πίπα.

οκ. στο σωστό Thread ειναι η ατάκα :lol:

γράφτηκε αυτόματα μόλις ειπώθηκε.

παιζει να το λεει στις Φατσες

Αυτές οι φωτογραφίες πάντως πρέπει να μπαίνουν σε σπόιλερ, μην γινόσαστε σιχαμένοι ρε.:dizzy::dizzy: