Ποιός είναι ο πιο γραφικός/η στο Forum?

Ποιός είναι ο πιο γραφικός/η στο Forum?

Τώρα master Τέλη… Χώσε!

Εγώ.

συμφωνώ και επαυξάνω! :smiley:

Mhn mperdeyeis to “grafikos” me to “gay”.

Mhn mperdeyeis to “grafikos” me to “gay”.[/quote]

XAXAXA Kαλόοοοοοοο!!

Κι εγώ ΓΡΑΦΙΚΟΣ, αλλά ΟΧΙ gay…

ΛΙΣΤΑ ΓΡΑΦΙΚΩΝ

FILANDOS
PETROS KAR
JIMLICK
ANGEL IN BLACK
CHL CHILLIN
SIRJIM
UNHOLLY
POWERSLAVE
WHEN SILENCE CRIES
BLOODY ANGEL
COMBRAS
SAPATO_R
EVA
ΜΑΖΕΣΤΙΧ
Kαι σχεδόν όλοι εκτός από εμένα…

kala re palikari, olous sto forum grafikous mas evgales!!!

vre mpas kai eimaste kai den to xeroume telika??

Εγω παντος οχι…Εσεις ναι :lol: :lol: :lol:

  1. Στο λεξικό του Ελευθερουδάκη στη σελ. 178, στη λέξη γραφικός έχει δίπλα τη φωτογραφία του Τέλη. Γιατί άραγε;

Που το βρήκες το λεξικό μου ρε; Με πρόδωσες…

είπα και γω να ξεθάψω κάτι. οχι μόνο σεις. αμα πια! :stuck_out_tongue:

ΚΑΡΒΟΥ: φημίζεται για την γραφικότητα του. οι ποδοσφαιρικές του αναλύσεις τον έκαναν moderator ενος τμήματος του φορουμ στο οποιο μαλλον δε θα πατησω ποτε. μπραβοοοο… :stuck_out_tongue:

ΜΠΟΥΖΛΙΚ: αν θες να γίνεις χίππης, κανε μια χρονομηχανη και γύρνα 40 χρονια πίσω. άμα πια! :stuck_out_tongue:

ΚΟΖΥ: όποιος ακουει τόσο πολύ deep purple ειναι από μόνος του γραφικός :stuck_out_tongue:

ΡΑΙΧΧΕΝΤ: η υπερβολικη αυτοπεποίθηση του στο ταβλι ειναι σημάδι γραφικότητας. :stuck_out_tongue:

ΓΟΥΙΤΣ: η γραφικότητα σου να ξεθαβεις τοπικ είναι χαρακτηριστική (και γίνεται κολλητικη :? ) :stuck_out_tongue:

αυτά. περιμένετε συντομα εξελίξεις για τα πιο γραφικά άτομα του φόρουμ. η λιστα θα συνεχιστει. μη νομιζετε οι άλλοι πως σας ξέχασα… :stuck_out_tongue:

Εγώ είμαι και λούτρινος… να μη ξεχνιόμαστε… Η γραφικότητα είναι αναγκαίο επακόλουθο… 8) 8) 8)

Angmar: Είναι γραφικός, γιατί στην ίδια πρόταση ,έβαλε τις λέξεις “karvou” +“γραφικός”. Πλεονασμός… :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Karvou: εκτος απο γραφικός, εχει αυτογνωσια. καλό αυτό… :stuck_out_tongue:

οχι!
ελατε ολοι στο λιβαδι!!! :stuck_out_tongue:

bluezlick :twisted:

…spammer…

:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

…spammer…

:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :P[/quote]

:roll: :roll: :roll: :roll: :roll:

κανονικά θα έπρεπε να παρεξηγηθώ…αλλά μετά από συζήτηση με τον ‘‘Σουηδό’’ μου, κατανόησα οτι τους ευφυείς ανθρώπους, οι άλλοι τους λένε και γραφικούς για να μην παραδεχτούν την αδυναμία τους… :wink: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Επιχειρηματολογείστε.

Οποιος εξακολουθει να γραφει σοβαρα στο τοπικ για την συναυλια των Μεταλλικα.

Οποιος ποστάρει ακομα στο AMOLAD thread…:lol: