Forumomeeting / ΚΑΦΕΔΟΣΥΝΑΝΤΗΣΗ

Δεν ξερω αν καποιο αλλο μελος εχει προτεινει κατι παρομοιο,αν ναι συγχωρεστε με.Τι θα λεγατε να οργανωνε το φορουμ καποιες συναντησεις για καφε και κουβεντουλα σε τακτα χρονικα διαστηματα? Εγω μενω Αθηνα οποτε οσα παιδια θελουν μπορουμε να κανουμε καποια συναντηση.Και για να μη θεωρηθω οτι αδικω τα παιδια σε αλλες πολεις της Ελλαδας μας,η ιδια συναντηση μπορει να διοργανωνεται και σε αλλες πολεις.Ας το δουν οι moderators του φορουμ και ας αποφασισουν,εγω μια καλοπροαιρετη ιδεα ειχα και ειπα να την μοιραστω μαζι σας.
Φιλικα,
Χρηστος.

εγώ θα έρθω μόνο αν μαζευτούν γκομενάκια, δε τρέχω για να δω μαλλιάδες με μούσια.

:lol::lol::lol:

Δεν έχω μαλλί πολύ, το μούσι μαζεύεται, γκομενίτσα δεν είμαι. Τι ελπίδες έχω;;;

θα το σκεφτώ :-k

Μόνο και μόνο για το χρόνο σου σε ευχαριστώ…

τιμιος ελρικ :stuck_out_tongue:

Το ξεκολιασατε το ποστ…:lol::lol::lol:

Αυτός είναι ο κανόνας εδώ. Αλλιώς δεν θα άξιζε! 8)

Όχι, θα το αφήναμε…

Δεν ξέρεις πού ήρθες…:lol::lol:

Εχουμε μεγαλωσει ρε και μας εχουν πεσει τα μαλλια :stuck_out_tongue: Οσο αφορα τα γκομενακια συμφωνω και εγω :roll:

Εγω λεω να παμε σε ενα στριπτιτζαδικο και μετα βλεπουμε…
:p:p:p:p:p:p:p:p

[B][SIZE=“3”]ΚΑΦΕΔΟΣΥΝΑΝΤΗΣΗ[/SIZE][/B] λέει ο τίτλος.
Δεν παιζόμαστε…

Λες να μην ξερω τι γραφει? Εγω το εγραψα, αλλα εσεις μου το πατε εκει,οποτε βουρ για το στριπτιτζαδικο.
:lol::lol::lol::lol:
:p:p:p:p:p:p

αυτη η συζητηση πρεπει να παγωσει μεχρι να γυρισει ο αναφλεκτορας απο τις διακοπες

ο αναφλεκτορας λεει! :lol::lol::lol:

Εγώ ψήνω να κανονίσουμε εδώ πάνω ρετσινοκατάνυξη φάση, να βρίσουμε τους χαμουτζίδες για τα live που γίνονται μόνο κάτω, και αφού γίνουμε ωραίοι από τα ξίδια να χωριστούμε σε πάνκιδες και μεταλλάδες και να αναβιώσουμε τις μάχες της Ναυαρίνου και του πάρκου του Φωκά…:smiley:

Μετά προαιρετικά όποιος θέλει ακολουθεί σε κυνήγι αθηναίζων φοιτητών με πίσσα και πούπουλα φάση…

…εγώ είμαι μέσα, για το τέλος του μήνα και μετά:):!:

παρα πολυ μεσα

Άμα είστε εδώ και όχι διακοπές, μπορείτε να το δηλώνετε σε αυτό το θρεντ
http://www.rocking.gr/modules/forum/showthread.php?t=15413&page=113
ότι ενδιαφέρεστε για σαλονικιώτικη συνάντηση(παλιά ήταν μόνο για μπάλα, αλλά το γαμήσαμε στην πορεία :stuck_out_tongue: )