Foxboro Hot Tubs

Φημες λενε πως πισω απο αυτο το group βρισκοντε οι “green day” (κατι που μαλλον ισχυει ), αν οντως ειναι αλη8εια μιλαμε για μεγαλη αλλαγη αφου αυτο π παιζουν ειναι κατι σαν garage punk παλιοτερων εποχων ,
http://www.myspace.com/foxborohottubs αυτο ειναι το myspace τους .
Οποιος 3ερει κατι παραπανω η 8ελει να εκφερει γνωμη ας πει :slight_smile:

Tις άκουσα κι εγώ αυτές τις φήμες. Who knows…

ένα χεσιμο ολο δικο μας…

ναι οι green day ειναι…και με επισημη ανακοινωση…αλλα δεν παει και τοσο καλα το αλμπουμι…θυμιζει πολυ πρωιμους strokes κλπ. Πολυ garage για τα γουστα μου.

Aπο τα side projects του Μπιλι Τζο προτιμω τους pinhead gunpowder

random post
random thread
No replies
8)

Καλα οτι ειναι GD εκανε μπαμ και το ειχαμε καταλαβει… Τεσπα περιμενουμε το cd…
Παντως εμενα μου αρεσει , γιατι αραγε? :stuck_out_tongue:

φανμποης και συ? :stuck_out_tongue:

και γω μεγας

μη το πεις σε κανεναν. Δεν θα’μαι τρου.

Τεραααααααααααααστειο κολημα με Green Day και δεν σημπα8ω συνι8ως τα αμερικανικα group ειμαι Αγγλοφιλος :stuck_out_tongue:

haha
και μενα indoφερνουν τα ακουσματα μου, αλλα και το pop(punk)-rock τοχω στη καρδια μου :stuck_out_tongue:

οντοπικ: χεσε με, δεν εχει ον τοπικ, δεν τους ακουνε ουτε οι ιδιοι, το φορουμ σας μαρανε?

Μολις ακουσα τους Foxboro λεω ‘ειναι αναγκη να συνεχισουν να υπαρχουν οι GreenDay; Αυτοι ειναι εκατο φορες καλυτεροι!’… Πραγματικα για μενα τουλαχιστον ενα αλμπουμ προσκηνιμα, ειδικα μετα την ξεφτιλα του American Idiot… Το πηρα ως μετανοια κατα καποιο τροπο…

Κι αυτο ειναι ακομα πιο σημαντικο… Δεν νομιζω να εφτιαξαν το γκρουπ για να βγαλουν κι αλλα λεφτα… Το εφτιξανα για την πλακα τους, για χαβαλε, επειδη τους αρεζε… Επαιζαν live σε μικρες παμπ με αγνωστες συκοικιες.
Και γι’αυτο κοντευω να τους συγχωρισω για τον εξεφτελισμο τους…

Καλα δεν ξεφτυλίστικαν κιόλας με το Idiot. Χρυσες δουλειές έκαναν θα έλεγα εγώ. Οσο για το Foxboro Hot Tubs μου άρεσε χωρίς βέβαια να είναι κάτι το σπουδαίο. Μάλλον κάτι σαν διάλειμμα για να γεμίσει το κενό μέχρι το επόμενο άλμπουμ…

+1

Και προσωπικά, ήταν η πρώτη φορά που είδα τέτοιο artwork. Δηλαδή να ντύνουν το CD λες και είναι βινύλιο. (αν και μετά το είδα και σε άλλες κυκλοφορίες, αλλά παραμένει κάτι πολύ όμορφο κατά την άποψη μου :oops:)

Το καινουργιο cd παιζει να ειναι οτι καλυτερο εχουν βγαλει … για να δουμε , κατι ακουγεται οτι 8α ειναι διαφορετικο στυλ το 1 cd απο το αλλο “8α ειναι 2πλο”… Ααααααααααααντε δεν μπορω να περιμενω …

Κυριε Βεγκα…

Πατα δω

Χθεσινη εμφανιση

8O8O8O8O8O8O

Ωραια δεν θα ηταν να επαιζαν support στους Green Day οι Foxboro Hot Tubs?:roll:

Eντελως off-topic, αλλα μονο σε εμενα το εξωφυλλο των Arctic Monkeys (που εχει ο Nodi avatar) μου θυμιζει τον Δημητρη Παπαμιχαηλ?:-s:lol:

:roll: :lol: :bow2:

Φίλε nodi είναι όντως οι Green Day μαζί όμως με κάποια μέλη του live crew τους.
Προσωπικά το άλμπουμ μου θύμισε παλιές δουλειές της μπάντας πάρα πολύ.
ps θεωρώ το American Idiot την καλύτερη δουλειά τους ως τώρα,αν κ δεν έκατσα να ακούσω πολύ
το καινούργιο,ενώ δέν έχω ψάξει κ τα άλλα side projects τους.

Ειχαν κανει ενα side project τους network και είχαν βγάλει τραγούδι που έβριζαν τους green day και βγηκε ο billie joe μετα και τα εχωνε στους network … "ολα αυτα πριν αποκαλυφθεί οτι ειναι οι green day " δεν εχουν τον θεο τους :stuck_out_tongue:

#-o τι κάνει ο κόσμος για τη δημοσιότητα…

Ναι, γιαυτο ακριβως το κανουν.

Και ένα νέο … καινούργιο cd απο network μέσα στο 2009-2010…