Freddie mercury vs robert plant

Πάντως αν παίζανε ξύλο στάνταρ θα νικούσε ο Πλαντ.

αφου ο ενας ειναι πεθαμενος, λογικο ειναι…

Ε,σ’αυτο δεν γίνεται να ψηφίσουμε…Ο καθένας διαφορετικός, ο καθένας τέλειος!
Θ’αφησω τα βίντεα να μιλήσουν…


η ερωτηση ειναι πιος ειναι ο αγαπημενος σας αυτος που σας αρεσει πιο πολυ να ακουτε :wink:

Βρε δεν υπαρχει συγκριση σας λεω…Ενας ηταν ο φρεντυ…ιδου live:


ΠΟΙΟΣ ΝΑ ΣΥΓΚΡΙΘΕΙ ΜΑΖΙ ΤΟΥ???

Αυτός: http://www.youtube.com/watch?v=WoDQdATT1gI

Αν μη τι αλλο τεραστιος, αλλα μηπως εισαι λιγο εκτος θεματος???:smiley: :smiley: :smiley:

Απλά απαντώ στην ερώησή σου. :smiley:

Plant.

O Freddie itan o deyteros kalyteros rock tragoudistis olon ton epoxon apo kathara texnikis apopsis. Xanei sta simeia live apo ton proto giati exei “poulisei” polla live stin kariera tou (eseis eiste mikroi na ta thymaste). Eixe arketes poor (gia ton idio) performances…

Φαντάζομαι περίμενες την ερώτηση, νομίζω ξέρω και την απάντηση:

Ποιός όμως είναι ο καλύτερος ροκ τραγουδιστής όλων των εποχών απο καθαρά τεχνικής άποψης?

Den apanto se aytonoites erotiseis. :stuck_out_tongue:

Οκ, σε έπιασα :smiley:

Einai san na sou leo…poios krataei tin ntountouka? :-k :lol:

¶ρα γενικά τι ψηφίζεις?

Robert Plant…Τhe song remains the same…

Άκυρη η συγκριση αλλά εντάξει, κουβέντα να γίνεται. Μιλάμε για δυο από τους κορυφαίους τραγουδιστές της ροκ. Φωνάρες και οι δυο, αλλά έχω μια ελαφριά προτίμηση στον Robert Plant.:slight_smile:

ρισπεκτ σε δυο ιερα τερατα της ροκ μουσικης!ωστοσο συνυπολογιζοντας την προσωπικη μου προτιμηση+την αντικειμενικη τους αξιολογηση,νομιζω οτι ο φρεντι υπερεχει…βεβαια ο πλαντ εννοειται οτι ειναι τεραστιος!

Η φωνή του Mercury με εκνευρίζει. Το ίδιο και οι Queen.
Η φωνή του Plant μου αρέσει αλλά δεν με τρελαίνει . Τους Led Zeppelin όμως τους θεωρώ ένα από από τα μεγαλύτερα συγκροτήματα όλων των εποχών.