Κομματι για free download στο site μου www.dimgall.com

γιατι θα εκανε???

ποτε δεν αργα! :wink:

Συγχαρητηρια πολυ καλο!!

Στην καριερα σου!!! :wink:

προσκινω!!!

PROSOXI!!

O DimGall einai vazelos, kai opados tou Malmsteen!!! Ws ek toutou, exei gemisei ious ta downloads apo to site tou me skopo na sas parakolouthei meta ti kanene, pou stlenete mails klp…klp… klp… kai eidika na kanei automatos format stous sklirous diskous twn Olimpiakwn!!

H TROMOKRATIA TWN VAZELWN DEN THA PERASEI!!!

xa…xa…x.a.x.a.x…a.x.a.x…a.x.a.x.a.x.a.x…a.x.ax…a.x.a.x.a.x.a.x.a.x…

Εγώ άκουσα μέχρι τώρα μόνο το octavattack. Ουσιαστικά άξια αναφοράς είναι μόνη η κιθάρα, αφού όλα τα άλλα όργανα είναι απλά συνοδευτικά. Ίσως εάν υπήρχε κανονική μπάντα να ήταν αλλιώς τα πράγματα. Έτσι όπως είναι πάντως το συγκεκριμένο κομμάτι δεν μπορεί να σταθεί. Καλή τύχη στην έυρεση τραγουδιστή :slight_smile:

Υποθέτω ότι δεν είναι το στυλ σου…

Σίγουρα δεν είναι το στυλ μου. Η κριτική βέβαια από κάποιον που δεν είναι σχετικός με το είδος μπορεί να είναι εντελώς άκυρη ή μπορεί να έχει και κάποια βάση. Ο dim ξέρει τι θέλει να δημιουργήσει άρα ανάλογα θα δώσει βάρος ή όχι στα σχόλια μου.

Eν μερη εχεις ενα δικιο. Επετρεψε μου ομως να διευκρινησω κατι.

Οπως ανεφερες το ειδος αυτο δεν ειναι το στυλ σου. Εμενα Πχ μοθ αρεσε παρα πολυ.
αφου δεν σου αρεσει ποιος ο λογος να του κανεισ κριτηκη. Θυμηζει εν μεροι εποχη Metal Invader οπου εκανε κριτηκη σε δισκο ειδους Death καποιος ο οποιος ηταν φανατηκος με progressive.Καταλαβενεις τι θαψιμο επεφτε μιας και αφου δε του αρεσε το στυλ ασχετοσ που σε καποιον που ακουει αφτο το ειδος του αρεσε πολυ αφτος πηγενε και σχολιαζε οτι ηταν αθλιο και αντε βγαλε ακρη…
Οποτε μη ξεχνας οτι οταν μπει καποιος εδω μεσα και κοιταει topic και δει αυτο και μετα δει το post σου θα πει …ααα …καταλαβα μουφα … και δε θα μπει στο κοπο να το κατεβασει πραγμα που εαν δεν υπηρχε αναλογο σχολιο μπορει και λεω “Μπορει” να εμπαινε στον κοπο να το κατεβασει. Ειναι αδικο και ανουσιο να κριτικαρουμε πραγματα τα οποια δεν ακουμε και δεν ειναι του γουστου μας . Ελπιζω να καταλαβαινεις τον συνηρμο μου .Στο τελευταιο Post δινουν ολοι βαση οταν απλα χαζευουν τα topic οχι το πρωτο. Απλα επειδη συμβαινει αρκετα συχνα εδω μεσα το να κριτηκαρουν καποιοι μουσικη που δεν ειναι του γουστου τους και αυτοματος δημιουργουν ενα λανθασμενο κλιμα.

Με εκτιμηση και καλο βραδι

Να σου πω την αλήθεια και γω τσαντίζομαι όταν διαβάζω κριτικές από άτομα που δεν γουστάρουν το είδος. Στην συγκεκριμένη περίπτωση όμως δεν είναι μια “επίσημη” κριτική-αυτή την έκανε νομίζω ο Κωστής ο Αγραφιώτης εδώ στο ρόκινγκ-αλλά είναι απλά μια άποψη και τίποτα παραπάνω. Cheers 8)