Κομματι για free download στο site μου www.dimgall.com

www.dimgall.com

περιμενω τις γνωμες σας εδω η με mail στο dimgall@yahoo.com

σε λιγο καιρο και ολο το πρωτο demo moy free για download.

__Πολύ καλό! Πραγματικά πολύ καλό!! Και μιλάμε για demo έτσι, ή μάλλον για pre-demo!!! Προσωπικά περιμένω με ενδιαφέρον και το DEMO… :wink:

__Και κάτι ακόμα. Καλά έκανες και έβαλες διαβαθμίσεις στην κωδικοποίηση. Τι θα έλεγες όμως να έβαζες και σε καλύτερη ποιότητα (320) για όσους έχουν γρήγορη σύνδεση, ή θέλουν ποιότητα στο άκουσμα; 8)

ευχαριστώ για τα καλα σου λόγια.θα βαλω καλυτερη ποιοτητα μολις βαλω ολοκληρο το demo.

Καλή δουλειά! Ηχητικά θα έλεγα ότι ανήκει στην κατηγορία των κιθαριστικών άλμπουμ που κυκλοφόρησαν τέλος '80, αρχές '90. Μου άνοιξες την όρεξη να βάλω Greg Howe να ακούσω!
Καλή συνέχεια!

Παρόλο που είσα φίλος μου θα είμαι αυστηρός μαζί σου…

Απλά φοβερό…

ΕΠΟΣ!!! Σοβαρά τώρα,πολύ καλό, Τέλη μίλησα στο τηλέφωνο με τον Ιάπωνα για να προσέξει κάποια πράγματα για να απογειωθεί το κομμάτι (μπάσο και mastering). Θέλω να δω το video από την ζωντανή εμφάνιση του jim_lick…
Δημήτρη από τον Ιούνιο σε αναλαμβάνω: “Tuomas Danger Danger” Management & Productions Co.

Δινει ρέστα ο Japan! Είναι τίγκα το κομμάτι!
Βιάζει ανήλικα κωλαρ*κια - Ασελγεί σε πτώματα λέμε!

Μίτσο περιμένω να μου δείξεις τα leggato στο solo…

ΕΠΟΣ!!! Σοβαρά τώρα,πολύ καλό, Τέλη μίλησα στο τηλέφωνο με τον Ιάπωνα για να προσέξει κάποια πράγματα για να απογειωθεί το κομμάτι (μπάσο και mastering). Θέλω να δω το video από την ζωντανή εμφάνιση του jim_lick…
Δημήτρη από τον Ιούνιο σε αναλαμβάνω: “Tuomas Danger Danger” Management & Productions Co.[/quote]

Για το video αν πληρωθώ αδρά κάτι μπορώ να κάνω… Για το management, Japan μην τον προσλάβεις τον γραφικό… Η καλύτερη συναυλία που θα μπορέσει να σου κλέισει, είναι support στο Φλωρινιώτη και την Μπετζεντάκου…

ΕΠΟΣ!!! Σοβαρά τώρα,πολύ καλό, Τέλη μίλησα στο τηλέφωνο με τον Ιάπωνα για να προσέξει κάποια πράγματα για να απογειωθεί το κομμάτι (μπάσο και mastering). Θέλω να δω το video από την ζωντανή εμφάνιση του jim_lick…
Δημήτρη από τον Ιούνιο σε αναλαμβάνω: “Tuomas Danger Danger” Management & Productions Co.[/quote]

Για το video αν πληρωθώ αδρά κάτι μπορώ να κάνω… Για το management, Japan μην τον προσλάβεις τον γραφικό… Η καλύτερη συναυλία που θα μπορέσει να σου κλέισει, είναι support στο Φλωρινιώτη και την Μπετζεντάκου…[/quote]

Με πρόδωσες Τέλη !!!
Και video αν θέλεις Δημήτρη είμαι μέσα. Το ξέρεις ότι είμαι μεγάλος σκηνοθέτης. Έχω σκεφτεί κάτι σαν TMG με ωραία κορίτσια…

ΕΠΟΣ!!! Σοβαρά τώρα,πολύ καλό, Τέλη μίλησα στο τηλέφωνο με τον Ιάπωνα για να προσέξει κάποια πράγματα για να απογειωθεί το κομμάτι (μπάσο και mastering). Θέλω να δω το video από την ζωντανή εμφάνιση του jim_lick…
Δημήτρη από τον Ιούνιο σε αναλαμβάνω: “Tuomas Danger Danger” Management & Productions Co.[/quote]
Βρε κακομοίρη, που δεν μπορείς να ξεχωρήσεις το πιάνο από το μπάντζο, κάνεις και προτάσεις!!! Ούστ ρε πιλάφι!!! Το video το έχω εγώ στα χέρια μου. Διάλεξες τα κορίτσια από το να έρθεις να δεις το φίλο μας, και έχεις και το θράσος να ζητάς και τα ρέστα??? Κρέας μυρίστηκες, κοράκι!!! Τι παραγωγές και αηδίες? Εσύ άκουσες οτι θα γυρίσουμε video και νομίζεις ότι θα σουβλίσουμε βιντεοκασσέτες. Άσε που έφερες και πίττες…

ΕΠΟΣ!!! Σοβαρά τώρα,πολύ καλό, Τέλη μίλησα στο τηλέφωνο με τον Ιάπωνα για να προσέξει κάποια πράγματα για να απογειωθεί το κομμάτι (μπάσο και mastering). Θέλω να δω το video από την ζωντανή εμφάνιση του jim_lick…
Δημήτρη από τον Ιούνιο σε αναλαμβάνω: “Tuomas Danger Danger” Management & Productions Co.[/quote]
Βρε κακομοίρη, που δεν μπορείς να ξεχωρήσεις το πιάνο από το μπάντζο, κάνεις και προτάσεις!!! Ούστ ρε πιλάφι!!! Το video το έχω εγώ στα χέρια μου. Διάλεξες τα κορίτσια από το να έρθεις να δεις το φίλο μας, και έχεις και το θράσος να ζητάς και τα ρέστα??? Κρέας μυρίστηκες, κοράκι!!! Τι παραγωγές και αηδίες? Εσύ άκουσες οτι θα γυρίσουμε video και νομίζεις ότι θα σουβλίσουμε βιντεοκασσέτες. Άσε που έφερες και πίττες…[/quote]

  1. Θυμίζω… “Να πας στη παρέα σου” Θεσσαλονίκη Απρίλιος 2005. Με ζηλεύετε που είμαι μεγάλος manager & παραγωγός!!! Γραφικοί…
  1. Θυμίζω… “Να πας στη παρέα σου” Θεσσαλονίκη Απρίλιος 2005. Με ζηλεύετε που είμαι μεγάλος manager & παραγωγός!!! Γραφικοί…[/quote]
    Κανείς δεν το άκουσε, αλλα το είπες εσύ σε όλους ότι το είπες!!! Μου φάνηκε κομμένη που την είδα…Μάλλον από το κλάμα που πληγώθηκε…
    Τι τρομερή ατάκα απόρριψης!!! Έσένα έπρεπε να έχουμε αντί του Μεταξά το 1940. Τι ΟΧΙ και παπαριές…Να πας στη παρέα σου έπρεπε να τους πει.
    Άντε ρε …

εχω κανει ενα σχετικο update sto site .2 video απο την μπαντα που παιζω και ενα καλυτερο mix του τραγουδιου που ειχα βαλει καθως και se 320 kbps .με στην βδομαδα θα βαλω και καποιο αλλο κομματι
ευχαριστω
το site ειναι :
www.dimgall.com

  1. Μετά τον γνωστό Sats από τη Ρόδο είσαι απλά ένα κακέκτυπο στις ζωντανές εμφανίσεις σου… Το video το “τράβηξε” ο Τέλης; Ήμουν σίγουρος… Ο petros_kar ή εγώ έχουμε αποδείξει ότι είμαστε πολύ καλύτεροι στις “κινηματογραφικές” παραγωγές μας… Και βγάλε αυτό το πουκάμισο…

Στο επόμενο live θα μεγαλουργήσουμε καλλιτεχνικά. Εσύ φωτό, εγώ video.

νεο κομματι στο site. επισης προστεθηκε και ενα guestbook.επισης μπορειτε να τσεκαρετε τα ιδια κομματια στα
www.makemusic.gr


search for artist :dim gall
περιμενω σχολια
ευχαριστω

__Μπράβο! Ακουσα και το καινούριο -ΩΡΑΙΟ. Αντε, σιγά - σιγά να μαζεύεται ένα πρώτο υλικό για… ΔΙΣΚΟ (!) :wink:

γεια χαρα σε ολους και παλι!!!full update on site www.dimgall.com !!!Μπορειτε να κατεβασετε ολο το demo
1.octav attack
2.the usual question
3.sun tanning

καθως και to artwork του demo.επισης εχουν ανανεωθει ta links ,photos και αλλα.περιμενω παρατηρησεισ και σχολια εδω η στο dimgall@yahoo.com
ευχαριστω

hello people

αρχισαν να εμφανιζονται καποια review απο το demo μπορειτε να τα τσεκαρετε

http://www.guitar9.com/undiscov56e.html

http://www.metal-temple.com/review.asp?id=1066

επισης προστεθηκαν στην band page καποια στοιχεια και καποια κομματια

ευχαριστω και οποιος θελει να επικοινωνησει μαζι μου με pm here or dimgall@yahoo.com

Αν ο Θεός ήταν δίκαιος ο Μήτσος θα έκανε μεγάλη καριέρα…