Ταινία friends

ακουσα στο ραδιο οτι έγινε πρόταση στους ηθοποιους της σειρας για την πραγματοποιηση της ομωνυμης ταινιας. μηπως ξερετε τιποτα;

ΟΙ ΑΡΚΤΟΥΡΟΥΣ ΣΑΣ ΚΑΝΟΥΝ ΕΡΩΤΑ

ego den akousa tipota tetoio, alla nomizo oti den tha itan kali idea.
Tha xalage tin eikona pou tha ixe sximatisei to koino me ti seira

Πότε το γραψα αυτό εγώ εδώ πέρα;

Πότε το γραψα αυτό εγώ εδώ πέρα;[/quote]

Don’t drink and surf ! :lol:

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Έχεις ξεφύγει Τζόνυ!!
Δεν νομίζω ότι θα χαλούσε την εικόνα…για ποιο λόγο να την χαλάσει δλδ?
Μια σείρα ήτανε(αχ αυτός ο αόριστος) αν βγει καλή η ταινία, έχει καλώς, αν πάλι όχι, εμένα την εικόνα των friends,όχι δεν θα μου την χαλάσει.

tha tin xalage giati an kapoios parakoluthuse olus tus kiklus episodion kai to teleftaio kai meta akuge oti vgike tainia, tha anarotiotan ti tha ginei, afu teliose. Vevaia aftri einai i apopsi mu, apo kati tetoia katalavainei kaneis oti ola einai emporika

[/quote]
Πότε το γραψα αυτό εγώ εδώ πέρα;
:lol: :lol: :lol:
(να πω την αλήθεια μου κάτι ουζάκια, τα’ χω πιει)

[/quote]
Πότε το γραψα αυτό εγώ εδώ πέρα;
:lol: :lol: :lol:
(να πω την αλήθεια μου κάτι ουζάκια, τα’ χω πιει)[/quote]

Και με δυό ουζάκια τα έβγαλες στείρα τα φιλαράκια;

Δεν μας τα λες καλά Αννούλα…

paidia ws o pio fanatikos “filarakias” tis elladas thelw na pw oti tha itan teleio na bgei mia tainia. i seira den teleiwse opws proanaferthike giati exei ginei ena spin off twra pou legetai Joey kai protagwnistei mono o joey twra,opote mia synexeia yparxei kata kapoio tropo.episis o chandler kai i monica menoun sta proastia opote ena pithano concept einai na tous episkeftetai oli i parea gia thanksgiving i genikotera gia ena reunion kai etsi na yparxei mia tainia.den simainei oti i tainia tha dixnei diaforetika ta pragmata isws na einai mia synexeia i kati.

poios eina o agapimenos sas xaraktiras apo ta friends?
emena o ross-o typos einai apisteytos eidika sto"the one where ross is fine"

Δεν εισαι ο πιο φανατικος στην ελλαδα.εισαι σαπιος.

yeahhhhh!!!~!!1 tetoio feeling thelw!!! oso gia to joys(spin off apo friends) gamei kai dernei…

EMO FOREVER!!!

Επιστρέφουν τα φιλαράκια για λίγα επεισόδια… [-o< [-o< [-o<

http://www.contra.gr/Life/Lifestyle/115154.html

20.000.000 Ο ΚΑΘΕΝΑΣ ΓΙΑ 4 ΕΠΕΙΣΟΔΙΑ!!!ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΑΠΟΡΟΥΜΕ ΠΟΥ ΠΑΝΕ ΤΑ ΛΕΦΤΑ…

ΔΕ ΞΕΡΩ ΚΑΤΑ ΠΟΣΟ ΘΑ ΟΦΕΛΗΣΕΙ Η ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΚΑΙ Η ΤΑΙΝΙΑ.ΕΞΑΡΤΑΤΑΙ ΑΠΟ ΤΟ ΑΝ ΟΙ ΣΕΝΑΡΙΟΓΡΦΟΙ ΕΧΟΥΝ ΟΝΤΩΣ ΚΑΤΙ ΝΑ ΓΡΑΨΟΥΝ Η ΑΠΛΑ ΤΟ ΚΑΝΟΥΝ ΓΙΑ ΤΡΕΝΑΡΟΥΝ ΤΟ ΕΔΟΔΑ…

Ειχε ανακοινωθει εδω και καιρο οτι θα γινοταν ταινια Friends αλλα παραπερα δεν ξερο τι θα γινει…προφανως μερικοι στο φορουμ δεν ειναι αρκετα φανατικοι οπως δηλωνουν οτι ειναι…προσωπικα δεν με ενδιαφερει καθολου αν θα βγει η ταινια…αλλα αν βγει θα παω να την δω…μαλλον

είμαι κατά της συνέχειας των φιλαρακίων. Και θα εξηγηθώ εθύς αμέσως. Απλά να τονίσω κάπου εδώ ότι οι πολέμιοι της σειράς είχαν δίκιο όταν έλεγαν ότι οι 6 τους είναι τραγικοί ηθοποιοί : κανείς δεν έχει καταφέρει να κάνει κάτι αξιόλογο πέρα από τα φιλαράκια, ούτε τώρα, αλλά ούτε όταν παίζονταν ακόμα.

Ήμουν fan της σειράς, αλλά την ξέχασα όταν ανακάλυψα το gilmore girls. Όσοι γουστάρετε το χιούμορ της ατάκας και όχι της μούτας και της παρεξήγησης, δείτε το οπωσδήποτε.

So… Η Samantha είχε πει κάποτε στο sex n the city : “είμαι κατά του sex με ένα πρώην : αν είναι καλό θα λυπηθείς που δεν το έχεις πια και αν είναι κακό, έκανες απλά ένα κακό sex”. Αυτό πιστεύω και για τα καινούργια επεισόδια.

Βασικά τα φιλαράκια τελείωσαν όχι επειδή βαρέθηκαν οι συντελεστές ή επειδή βαρέθηκε ο κόσμος, αλλά μετά από 10 χρόνια οι χαρακτήρες είχαν “φρακάρει”. Τί άλλο θα μπορούσε να έχει γίνει ;

Δε θα διαφωνήσω. Το μεγάλο ατού στα Φιλαράκια, ήταν πιστεύω οι σεναριογράφοι (ή όποιος έγραφε τους διαλόγους). Ακόμα, το οτι είχαν στερέψει από ιδέες ήταν ο λόγος που κανένας δεν έβαλε τα κλάματα όταν τελείωσαν.

Να γίνονται όμως μερικά επεισόδια, αραιά και που, διευκολύνει πάρα πολύ τους σεναριογράφους. Άρα δεν αποκλείεται το τελικό αποτέλεσμα να είναι και πάλι υψηλού επιπέδου.Time will tell…

Οι οικογένεια Gilmour έχει γέλιο. Την έβλεπα το καλοκαίρι που την είχε σε επανάληψη και περιμένω το καλοκαίρι για να δω τι έχασα ένα χρόνο τώρα :smiley:

Άμπαλε Λουκιανέ για τσέκαρε την σειρά Joey… Όπου συνεχίζει με την ζωή του Joey Tribiani και την καριέρα του στην Αμερική… Προβάλεται μόνο στην Αμερική αλλα τα πρώτα επισόδεια κυκλοφορούν στα Video Club…

Emena den 8a me xalage mia tainia friends. Exw dei olous tous kuklous 3-4 fores (kai kapia sigkekrimena episodia…xiliades fores) kai 8a h8ela na dw kati kainourgio pou 8a hmoun sigouros oti den 8a htan apogohteush.

ALLA

Οι παραγωγοί της πολυαγαπημένης σειράς Friends διέψευσαν τις τελευταίες φήμες που ήθελε τους πρωταγωνιστές της σειράς να έχουν υπογράψει συμβόλαιο για 4 έξτρα επεισόδια προς 5$ εκατομμύρια το επεισόδιο. Ο εκπρόσωπος τύπου της Warner Bros επέμεινε στο ότι τίποτα από όλα αυτά δεν είναι αλήθεια. Επακριβώς είπε: “There is absolutely no truth to it. There is nothing planned of any kind.”

Πηγή: imdb.com