Δημοσκόπηση:καλυτερος frontman στα καλά τους hetfield,axl,patton,anselmo

Στα καλά τους ειπαμε ε…

πανφακιντερα.

Hetfield & Axl, αλλά επειδή ο Jaymz ήταν στάσιμος λόγω κιθάρας, η ψήφος πάει στον κοκκινομάλλη.

αν και δεν τρελενομαι για GnR θα πω τον Axl. E ηταν πολυ μορφη πανω στην σκηνη.

Patton στα καλά του? Γιατί, πότε είχε τα κακά του? :stuck_out_tongue:

Τι συγκρίνετε μωρέ τώρα, λοκ…

οχι πάλι λοκ…βαριεμαι[-X

Ε δε καταλαβαίνω ως τι τους συγκρίνεις. Δεν έχουν κανένα κοινό μεταξύ τους. Μα κανένα.

Οντως βασικα,καλα τα λεει ο αποπανος φιλος.

ειναι ενα πραγμα…πως εχουμε πηξει σε βραδιες maiden vs metallica στο ηρακλειο…(ασχετα μεταξυ τους,ναι…παιζουνε και οι 2 metal OYAOY!!)…για να περναει η ωρα!!!

Και γιατί πρέπει να πήξουμε κι εδώ σε άκυρα poll δηλαδή?

δεν ειναι αναγκη να πιεζεσαι ετσι κ αλλιως στην κριση του καθενως ειναι το θεμα.αμα θελουνε μπαινουνε,αμα θελουνε οχι

Μου τραβηξε την προσοχη η λεπτομερεια “στα καλα τους” και εδω ερχομαι να πω οτι στην ακμη του ο Hetfield ηταν ισως ο τεραστιοτερος frontman της εποχης του. Period.

Robert Plant

Πάμε για σοβαρή απάντηση:
Ο Αnselmo μου αρέσει και τώρα παρά το “βααρύ” στύλ του εδώ και χρόνια.
Ο Patton σιγά την αλλαγή που έχει κάνει.
Ο Αxl περισσότερο παλιά μου αρέσει και αυτόν θα ψηφίσω, μορφή και σπαστικά υπερκινητικός στη σκηνή.
Ο Hetfield λόγω κιθάρας περιορίζεται αν και είναι μορφή.Ίσως περισσότερη όταν είχε περισσότερα μαλλιά ή περισσότερα μούσια.

Παρόλα αυτά ο 1ος που μου ήρθε στο μυαλό βλέποντας τον τίτλο είναι ο Dickinson.
Στα καλά του-για μένα άνετα η σεζόν 1988-1990, αλάνθαστος 2χρόνια σερί ακόμα κ στις “ψιλές”-
τους έτρωγε όλους για πρωινό. Φωνή κ σκηνική παρουσία για 10ρακι.
Είχε και αυτή την μαλλούρα αχ

[SIZE=“4”]AXL ROSE[/SIZE] απλα ο καλυτερος frontman τα τελευταια 30 χρονια!!! και ο James δεν παει πισω αλλα στην on stage παρουσια κερδιζει ανετα ο AXL!!!

Γαματος ο Axl (προτιμω το στυλ του τοτε Axl, οχι του τωρα). Αλλα μαγκες Hetfield 4 Life!!!

Hetfield
Destroyer, Eddie, eviL,[SIZE=“4”] freedomofrock[/SIZE], Leper Jesus, megatherion, METAL_LAWS, Mike Stan, Scourge Of God, shadowking69, siags

Axl
British_Steel, faid85,[SIZE=“4”] freedomofrock[/SIZE], pax

WTF???
Αρχίσαμε τις νοθείες πάλι???:stuck_out_tongue:

Multiple Choice Poll ρε.Ο Kreator φταιει.

Multiple Choice με 4 επιλογές? :?

Ούτε το Λαϊκό Λαχείο τέτοια επιτυχία! :lol:

Ωραία ψόφισα και τους 4 για να μην κλάψουν.:stuck_out_tongue:

Για να μαστε σοβαροί όμως Πάτον ε.