Αγαπημενος frontman/κιθαριστας

δεν ανταλλαζετε πασσγουορντζ να τελειωνουμε? :expressionless:

Έτοιμος ήμουν να βάλω pic από Kai αλλά με πρόλαβαν από πάνω…

Οπότες
Kai Hansen - Vincent Canavagh/Danny Canavagh (αλλά δεν μπορώ να διαλέξω ανάμεσα αλήθεια)
Chuck Schuldiner
James Hetfield
Max Cavalera
Dave King
Mike Ness


Now playing: Paramore - All I Wanted
via FoxyTunes

Από το poll Grohl.

Παντως θα πω το κλασικο.Δε χρειαζεται και poll για τετοια πραγματα…γιατι νταξει δεν ειναι δυνατον να λειπουν αλλοι κι αλλοι και να υπαρχει ο Laiho στις πιθανες επιλογες ε:roll:

pumkin

δηλαδη θεωρεις Grohl πρεπει να υπαρχει, armstrong ναι, αλλα Laiho οχι???

σορρυ κιολας αλλα ο λαιχος σπερνει…

Πες αυτους τους βαζει για να μη βαλει μονο απο μεταλ καλλτεχνες.Αλλα Laiho στις 5-6 επιλογες για metal frontman,ε οχι μωρε.Μπορει να σου αρεσει,απο πλευρας του ποσο “σημαντικος” ειναι το λεω,με καταλαβαινεις…

Hetfield χαλαρα…!!!

Από που και ως που σημαντικός ο Laiho?

αυτο λεει. πως δεν ειναι.

Έχεις δίκιο, δεν το πρόσεξα καλά.

Διαβασα αυτα που γραψατε πιο πριν και εξηγουμαι.Oταν ανοιξα το θρεντ για να πει ο καθενας τον αγαπημενο του frontman/κιθαριστα και ας μην ειναι αναγκαια ο καλυτερος τραγουδιστης ή κιθαριστας.Οι επιλογες ειναι πραγματι αναριθμητες και ηξερα απο την αρχη οτι πολλοι σημαντικοι θα μεινουν απ’εξω.Για αυτον τον λογο εβαλα και το αλλος/αλλη.Για τις επιλογες του πολλ δεν στηριχθηκα μονο στα δικα μου ακουσματα αλλιως θα εβαζα και καποιους αλλους.Τωρα ο Laiho μπορει να μην ειναι καλος τραγουδιστης αλλα ξερει κιθαρα οσο λιγοι και αυτος μου’ρχοταν στο μυαλο εκεινη την στιγμη.Τωρα που το σκεφτομαι καλυτερα στην θεση του θα εβαζα τον θεουλη τον Stephen τον Brodsky.Κατα τα αλλα ψηφιζω Hetfield δαγκωτο για μενα ειναι ο ορισμος του metal frontman/κιθαριστα.

και

HETFIELD of course8) αλλα και ο Laiho παρολο που δεν μου πολυαρεσει πρεπει να τον παραδεχτω στους cob

Warren Haynes

Billy Gibbons (κατά σύμπτωση η πρώτη φωτογραφία του που βρήκα είναι αυτή που είναι στη σκηνή μαζί με τον Haynes!

Jimi Hendrix

SRV (όπως και σχεδόν όλοι οι μεγάλοι bluesmen συνδύαζαν/συνδυάζουν ωραία φωνή με ικανότητες στην κιθάρα)

Ναι ρε συ KAI HANSEN! Σωστός!:smiley:
…Και στη 2η θέση κατ’ εμέ, ο πολύς DAVE MUSTAINE.

Hetfield & Rob Flynn

Ντέιβ Μαστέιν φορ δε γουίν
Επίσης,στην λίστα έπρεπε να βάλεις και τον Ζακ Γουάιλντ!

Ετσι!!!

Akerfeldt Ενας ειναι!

Ευτυχώς.

Ξέχασα τον Claudio… Nτροπή μου.