Αγαπημενος frontman/κιθαριστας

Δεν βρηκα κατι παρομοιο στο search.Ποιος ειναι ο αγαπημενος σας τραγουδιστης που παιζει και κιθαρα;Αν και οι επιλογες ειναι πολλες εφτιαξα και ενα μικρο πολλ απο διαφορα ειδη ροκ

Martin Turner (bass guitar!) - Wishbone Ash

Κατα την γνωμη μου, πολύ σπάνια κάποιος μουσικός είναι καλός και στα δυο.

Αλλες δυο προφανείς περιπτώσεις που θα έπρεπε να συμπεριληφθούν στο δημοψήφισμα είναι ο Hendrix και ο Lynnot αν και τα φωνητικά τους υστερούν λίγο, ιδιαίτερα του πρώτου.

Wino. 8)

νταξει εγραψα μερικους που μου’ρχονταν εκεινη την στιγμη στο κεφαλι.Για αυτον τον λογο και εβαλα το αλλος/αλλη

mustaine και παλι mustaine…οι παλιες αγαπες δεν αλλαζουν:p

δεν θα υποκυψω στο φανμποησμο μου (ειναι και 4 στο πολλ ξερωγω) και τελικα θα ριξω μια πσηφο στο νοπφλερ

E Steve Von Till πολύ χαλαρά όμως.


daniel gindenlow


james hetfield


chuck ‘‘θρησκεια’’ schuldiner

απο τη λιστα James αλλα πραγματικα μου φαινεται απιστευτα φτωχη.Και μια απορια παρακαλω.:pο Dave Grohl δεν ηταν ο ντραμερ των Νιρβανα; :-k λιγο ασχετο να κοβει βολτες στο πολ…ε?ε?Εγω ψηφιζω αλλον…ισως τον David Gilmour :smiley:

chuck με διαφορα:):):slight_smile:

Αυτά, τα υπόλοιπα είναι περιττά και καλό είναι να

από τώρα γιατί όλα τα άλλα είναι φλυαρίες.

Πάντως είμαι σίγουρος ότι υπάρχει και άλλο ανάλογο Topic.

και νυν φροντμαν των Foo Fighters

Μπατ ΓΟΥΑΗ? :-s

οκ αλλα κιθαριστας δεν ειναι :stuck_out_tongue:
γιατι αφησατε στην απεξω αλλους κι αλλους πολυ σημαντικοτερους…

πω, για ναναι στη λιστα προφανως ειναι και κιθαριστας…

edit: και ξερωγω τι παει να πει σημαντικοτερους? Επειδη ειναι στα ακουσματα σου? Ο σκουαλ το ανοιξε, και προφανως θα βασιστει σαυτα που ο ιδιος γουσταρει. Kαλα που δεν εβαλε τον Σαντσεζ να λεμε. (αν και απο τον κομπεην και τον μπιλιτζο μια φορα καλυτερη κιθαρα ξερει)

Hetfield και Mustaine.

μονο chuck ρε παιδια τι να λεμε τωρα…

Robb Flynn,χωρις πολλη σκεψη.

[SIZE=“3”]KAI HANSEN[/SIZE]

E ναι.