Full shows στο Youtube

1 Like

Ωραία φάση φαίνεται, θα το τσεκάρω το βράδυ. Κρίμα δεν το ήξερα και δεν είμαι μακριά από την πόλη Αντβερπ.

Αν θυμάμαι καλά, τα λέγαμε για το αν κάνουν συναυλίες συχνά ή όχι. Τσέκαρα τώρα και η επόμενη είναι τον Ιούνιο στο Όστιν :stuck_out_tongue_closed_eyes:

1 Like

Ναι ναι τα λέγαμε, όπως βλέπεις πολύ γεμάτο touring schedule ο κύριος Lunn. Μην νομίζεις και εγώ εντελώς καταλάθως το πέτυχα και λέω κοίτα να δεις.

'Ασε που μου έκανε εντύπωση πως είναι επί ευρωπαϊκού εδάφους! Ξέρεις τι χώρος είναι εκεί που έπαιξαν; Σαν σαλόνι σπιτιού μοιάζει.

Εκκλησία είναι ( St Augustine).

Είδα ότι την ίδα μέρα με Panopticon είχαν ακουστικά σετς και οι Andrew Marshall (Saor), Don Anderson (Agalloch, Khorada) και άλλοι δυο που δεν τους γνωρίζω. (δες την αφίσα παρακάτω)

1 Like

Έλα ρε, κοίτα να δεις, σε εκκλησία οι βλάφημοι! Θα ήθελα πολύ να δω σε ακουστικό σετ τον Marshall με τα νέα τραγούδια των Saor πάντως…

Ψάξου με Sylvaine αν δεν το έχεις κάνει και αν σου αρέσουν και οι Alcest.

Ωραία εκκλησία… Μην ρωτάς γιατί το πέρασα για σαλόνι, δεν ξέρω από αυτά :stuck_out_tongue:

Είναι το σαλόνι του Θεού :yum:

Sylvaine ε? Μου αρέσουν οι Alcest αρκετά, θα τσεκάρω.

1 Like

Αν θες point of entry, θα πρότεινα αυτό εδώ:

2 Likes

1 Like

Full show στο Instagram


Colour in Anything
Love Me in Whatever Way
I’ll Come Too
when the party’s over (Billie Eilish)
Limit to Your Love (Feist)
Life Round Here
Godspeed (Frank Ocean)
Retrograde
Hope She’ll Be Happier (Bill Withers)
No Surprises (Radiohead)

2 Likes
2 Likes

@QuintomScenario τώρα σ’αρέσει ο Post Malone?

O τύπος στα ντραμς με το σκουφί είναι ο ντράμερ των Blink-182 (δεν το ήξερα το διάβασα, τους ακούω πολύ λίγο)

1 Like

Γιατι να μου αρεσει τωρα? :stuck_out_tongue:

Επειδή τώρα παίζει ροκ και όχι το σύνηθες στυλ μουσικής του που δεν σου αρέσει.

Διασκεύασε Nirvana πάρα πολύ καλά.

Δεν τους έχω σε μεγάλη εκτίμηση τους blink αλλά ο τύπος χτυπιέται τίμια στα drums. Ωραίος…

Ο Post Malone έχει δείξει πολλές φορές πως αγαπάει την ροκ μουσική. Αλλά η μουσική του για μένα είναι σκουπίδι :sweat_smile:

Καλή προσπάθεια όντως και γενικά καλή φάση που διασκευάσει που και που ροκιες στα live ενώ τις ξέρει το 20% του κοινου και φαίνεται απ το ποσό awkward αντίδραση έχει κάθε φορά. Μιλαμε για τρελό γέλιο

6 Likes

Είναι ένας τύπος 50ρης στο 43:58 για meme κατευθείαν. Θεουλης

4 Likes

blink-182 ακούω πολύ λίγο έτσι κι αλλιώς, δεν έχω ιδιαίτερη άποψη για αυτούς.

Post Malone, ούτε εμένα μου αρέσει η μουσική του. To rockstar πάντως είναι τραγουδάρα. Τα αξίζει τα 1 billion views που έχει.

Πάντως όντως ήταν πολύ καλή η προσπάθεια του Post Malone και πήρε μπράβο από όλους. Σε αντίθεση με τους Puddle Οf Mudd που διασκεύασαν το About A Girl και τους έκραξε όλο το σύμπαν.

Πραγματικά δεν μου έχει ξανατύχει να βλέπω μπάντα να ερμηνεύει και να πεθαίνω στα γέλια :joy:

Νομίζω ότι το πρώτο σχόλιο από κάτω τα λέει όλα :rofl:

100% respect to him, Never saw anyone play this good while having a Stroke

3 Likes