Full shows στο Youtube

Το Rockstar είναι catchy δεν λέω αλλά προσωπικά δεν έψαξα ποτέ να τ ακούσω από μόνος μου. Η προσπάθεια ηταν καλή όντως.

Για του Puddle Of Mud είναι περίεργη η φάση γιατί μπορεί να ήταν τραγικοί (ο τραγουδιστής βσκ) αλλά έχουν κάνει κοβερ το ίδιο τραγούδι παλαιότερα και το είπαν μια χαρά

2 Likes

Σορρυ μαν δεν μου αρεσαν πολυ οι διασκευες του. Οκ εχει ενα ροκ attitude, αλλα ουτε φωνητικα βρηκα κατι ιδιαιτερο ουτε πουθενα.

Kαλά αυτό το nugsnet έχει γίνει από τα αγαπημένα μου πράματα πλέον.
Της κολάσεως στο παρόν βιντεο. :drum: :trumpet: :saxophone: :star_struck:

:wave:

3 Likes

Υπέροχο!

3 Likes

Καλημέρα είπαμε; Το streamαραν χθες ολόκληρο!

2 Likes

From. The. Basement. :raised_hands:

4 Likes

Βλεπω αυτο το λαηβακι απο μια απο τις αγαπημενες μου “indie” μπαντες, απο την Σουηδια.

LIVESTREAM STARTS FRIDAY, JUNE 5th @ 21:00 CEST

Everyone is welcome. Entrance is free of charge. And the beers are as cold as your refrigerator keeps them.

DONATIONS:
Donations are welcome via Swish and PayPal and support culture creators by going directly to the band, club, technicians and film team.

1 Like
1 Like

Για να μπει καλά η βδομάδα.

2 Likes
2 Likes

I guess the end is here.

3 Likes

Με τους απαραίτητους guests βεβαίως.

2 Likes
3 Likes

Α ρε παπαρα Thurston :stuck_out_tongue:

1 Like

Το βιβλίο της Gordon είναι πολύ δυνατό και όσοι/ες αγαπάνε Sonic Youth αξίζει να διαβαστεί. Φυσικά δεν αναλώνεται μόνο στα του χωρισμού και την διάλυση της μπάντας, αλλά και πως είναι να μεγαλώνεις με έναν αδερφό που πάσχει από σχιζοφρένεια, για τον καρκίνο του μαστού και τα “κατορθώματα” της στις σκηνές τέχνης και μουσικής του Λος Άντζελες και Νέας Υόρκης.

Πάντως είχε μια καλή κουβέντα για πολούς :joy:

Billy Corgan (such a crybaby), Courtney Love (egomaniacal), artist Jeff Koons (no one liked him), art dealer Larry Gagosian (mean) and Lana Del Rey (why doesn’t she just off herself?).

Από την άλλη όταν ανοίγει το στόμα του ο Moore για το θέμα, τα κάνει ακόμα χειρότερα :stuck_out_tongue:

Ας ελπίσουμε κάπως, κάπου, κάποτε να ακούσουμε νέα πράγματα από τους Sonic Youth, γιατί λείπουν όσο καλά και να είναι τα προσωπικά άλμπουμ του Moore και όχι τόσο καλά της Gordon :crazy_face:

1 Like
1 Like