Furor

αν γουσταρετε groups οπως οι pantera, machine head, sepultura ή πιο γενικοτερα metalcore κ.τ.λ. τσεκαρετε μας και αν θελετε πειτε μας τη γνωμη σας… http://www.myspace.com/furorband

επισης, οποιος θελει ερχεται και στο live που θα γινει στο underworld την 1 απριλιου…

c ya!

Xmmmmmmmm Φίλε Furor μπορώ να πώ οτι μού άρεσε αρκετά έως πολύ το promo! Διακρίνω και ίχνη επαγγελματισμού όσον αφορά την παραγωγή αλλά και τις συνθέσεις αν και φυσικά η ποιόητα του Myspace δεν είναι και ενδεικτική.Σαν μουσικοτεχνολόγο θα με ενδιέφερε και να αποκτήσω το promo αλλά και να μάθω τις τεχνικές σας λεπτομερειες… (που γράψατε πως κλπ.) Αν θές pm me ή πόσταρε!

ευχαριστουμε πολυ για τα καλα σου σχολια!!! λοιπον, το promo θα “κυκλοφορησει” για πρωτη φορα την 1η απριλη, στο ive που θα κανουμε στο underworld. οποιος γουσταρει ομως μπορουμε να του το στειλουμε με καποιον τροπο… εχουμε σκοπο να βγαλουμε μονο 200 cd (με εξωφυλλα κ.τ.λ.), γιατι ετσι και αλλιως promo ειναι, οχι κανονικη κυκλοφορια.
τωρα για τις υπολοιπες λεπτομερειες ειναι λιγο δυσκολο να σου πω… σου λεω μονο οτι το γραψαμε στο “m.i. studio” στον αγιο δημητριο, αθηνα.

υ.γ.: οντως, απο το myspace χανει πολυ η ποιοτητα, οσον αφορα στην παραγωγη…

έγινε φίλε θα τα πούμε απο κοντά ελπίζω στο Live! Συνεχίστε την καλή δουλεία! Και θα τα πούμε κατ’ ιδίαν!
Και πάλι μπράβο!

To όνομα πώς προέκυψε;

“furor” στα λατινικα σημαινει “μανία”, ενω στα αγγλικα “παραληρημα απο υπερβολικο παθος”… ετσι προεκυψε, πιστευουμε οτι μας ταιριαζει…!!!
γιατι;

(ακου και τα κομματια μας… μη ξεχναμε και τη διαφημηση…!!!:smiley: )

Αν και δεν είμαι fan του είδους μου άρεσε το κομμάτι που άκουσα (Αphorism).
΄Οσο για την ερώτηση που σου έκανα σχετικά με το όνομα απλά σαν φανατικός οπαδός των ΑC/DC έπρεπε να ρωτήσω μια και έχουν κομμάτι με τέτοιο τίτλο. Μήπως να σκεφτείται μια διασκευή; :wink:

ελα ρε!?! αληθεια?
γουσταρω αρκετα ac dc, χωρις ομως να ειμαι ο πιο πωρωμενος κτλ, εχω αρκετους δισκους τους, αλλα δεν ηξερα οτι εχουν τετοιο κομματι…!!! απο ποιον δισκο ειναι? ειμαι περιεργος, ειναι καλο τουλαχιστον σαν κομματι?

υ.γ.: αφου δεν εισαι fan του ειδους και σου αρεσε το aphorism εμενα μου αρκει και με ευχαριστει ιδιαιτερα!!!
thanx!!!

einai ston disko Ballbreaker kai gia mena einai apo ta 3 kalytera tou diskou. einai sxetika sklhro gia AC/DC kai o Johnson gamaei sta fwnhtika. akouse to.

H συναυλία στο Underworld έσπειρε…ελπίζω να ανέβουν και τα βιντεάκια που λέγαμε σύντομα…:roll:

ολο και κατι θα ανεβει…

να και το videaki… οχι τπτ τρομερο αλλα κανει τη δουλεια του!!!:stuck_out_tongue:

http://www.myspace.com/furorband

Ωραίος…:respect:

Poses fores sas exw dei live re mounia???

Δεν μας χάλασε όμως ε? Ειδικά ορισμένα live σε εκείνα τα ‘‘ρομαντικά’’ χρόνια έχουν γράψει ιστορία… :lol: :lol: :lol:

:-k :-k :-k

2 το πολυ…!!!

:lol3: :lol3: :lol3: :lol3: :lol3: :lol3: :lol3:

ΕΓΩ???

:lol3: :lol3: :lol3:

'Eλιωσα όταν το διάβασα… :bow:

οι cameramen ειναι αλλη φαση…!!!:stuck_out_tongue: