Furor

τιποτα παιδια…απλα την γνωμη μου ειπα…μαζι με eden demise kkai bagahead ειστε για μενα οτι καλυτερο απο τον συγχρονο ελληνικο σκληρο ηχο…ελπιζω να μην παρεξιγιθω απο κανεναν…

darkripper ολο για βαθυτερα αιτια και πολους λογους διαβαζω…εισαι πολυ συγκεκριμενος στα επιχειρηματα σου…οι γνωσεις σοθ πανω στην μουσικη μαλλον σταματουν καπυ εκει ε?

φιλε ειλικρινα δεν ξερω τι προβλημα εχεις…
να σου πω την αληθεια δε με ενδιεφερε ποτε ιδιαιτερα η μουσικη βιομηχανια, απλα το κανω για να περναω εγω καλα πρωτιστως…

και ναι, θα παιζω στο texas και στο οποιο texas γιατι προς το παρον εκει μπορω να παιζω… δεν εχω ουτε τα φραγκα να κανω περιοδειες και να παιζω σε μεγαλα festivals, ουτε το καταλληλο promotion…

στα συγκεκριμενα μαγαζια εχουν παιξει μπαντες πολυ γνωστες του εξωτερικου… αλλα για να πεις την εξυπναδα σου εισαι πρωτος, απο 'κει και περα τπτ…

οτι εισαι εμπαθης το καταλαβαμε απο το πρωτο post…

ενα σοβαρο επιχειρημα δεν ακουσα στα posts σου… προφανως γιατι δεν εχεις, και βρηκες την ευκαιρια να κανεις τον εξυπνο… εχω γνωρισει και αλλους σαν εσενα που μιλανε ανωνυμα και κραζουν για να κραξουν… δεν ειναι η πρωτη ουτε η τελευταια φορα

να 'σαι καλα!!
ευχαριστουμε πολυ!

αν θες, περνα και καμια βολτα το αλλο σαββατο απο εκει που θα γυρισουμε το videο (δες το αρχικο μου post)… λεπτομερειες στις επομενες μερες…

οκ…ειστε στα friends μου στο myspace οποτε εχω ενημερωθει man!

Κι εγω σας εχω δει σε καποια live με Eden Demise και ησασταν αρκετα καλοι,αληθεια στο cover up fest. τι κανατε?επρεπε να φυγω μετα τους Demise κι ετσι δε σας ειδα.

ευχαριστουμε!

στο cover up καλυτερα που δε μας ειδες γιατι η φαση γαμηθηκε… ειχαν καει τα μονιτορ απο τις σαμπανιες, αν θυμασαι, και δεν ακουγαμε χριστο… ειχα ξενερωσει τελειως γιατι τα κομματια που παιξαμε θα εβγαιναν γαμω αν ειχαμε εναν αξιοπρεπη ηχο…
κατω καλα βγηκε μας ειπαν, αλλα προσωπικα το θεωρω το χειροτερο live μας!!!
περασμενα, ξεχασμενα!!

Α,μαλιστα.Το θυμαμαι με τη σαμπανια(η οποια ηταν ενα κατουρο και μισο μιας και μου τη κανανε πασα μια φαση)οπως και το ολο μπαχαλο που γινοταν με Soberphobia.Το live σας με Envy ηταν γαματο που χωσατε και το Roots και περιμενω να σας ξαναδω.:slight_smile:

πως και ποτε θα ερθετε (αν θελετε) για το video clip μας…

το video θα γυριστει σε ενα εγκατελειμενο κτιριο (σαν παλια βιλλα ειναι, εχει και αυλη με δεντρα, δεν το προσεχεις ευκολα) ΠΑΝΩ στην παραλιακη, στο ελληνικο. ειναι διπλα απο το Ποσειδωνιο (το σκυλαδικο) και κοντα στην πρωην αεροπορικη βαση.

μπορειτε να πατε εκει με τραμ, με λεωφορειο ή με αμαξι.

ημερομηνια: σαββατο 10/1/2009
ωρα συναντησης: 11- 11:30

τα γυρισματα λεμε να ξεκινησουν νωρις, για να τελειωνουμε και νωρις!

thanx!!
furor

Γαματα ηταν,respect guys!Αντε να δουμε τι βγηκε.:slight_smile:

ευχαριστουμε!! outlawtorn χαρηκα που σε γνωρισα!

οταν θα ειναι ετοιμο θα ενημερωσω…
τα λεμε!!!

γεια και παλι!!
μετα απο πολυ καιρο ηρθε η ωρα να ξανακανουμε live…

7 Νοεμβριου 2009 στο Sin City

γιορταζουμε τα 8 χρονια υπαρξης του group!!
τα 100 πρωτα εισητηρια θα παρουν δωρο και το album μας “Those Chords Made Chaos”!!

…θα μας κανουν την τιμη να παιξουν μαζι μας οι dist spawn disease, οι disco queen και οι eve turns to ashes!

c ya there!!!

παρτε και μια αφισα…

για όσους ενδιαφέρονται, νέο κομμάτι ακολουθώντας το παρακάτω link

Furor - Disturbing the Peace

thanx!

Ωραιο… το λες δηλαδη και γεμιζει το στομα. Το μονο που δεν εχει βγει τοσο καλα σαν ηχογραφηση (παροτι ωραια ιδεα) ειναι το σκασιμο στο 1:25, αλλα για λαιβακια ειναι σημειο ο,τι πρεπει.

thanx!!

καλημέρα!
όποιος ενδιαφέρεται μπορεί να ακούσει το καινούριο μας promo EP “Small Talk Delirium” ακολουθώντας κάποιο από τα παρακάτω link:

Το “Small Talk Delirium” αποτελείται από τρία (3) νέα κομμάτια και είναι μια μικρή γεύση από τον καινούριο μας δίσκο “Blind Faith Revolver”.
Σύντομα θα υπάρξει και κάποιο link για να μπορέσετε να το κατεβάσετε δωρεάν μαζί και με το artwork.
Thanx!

γεια και πάλι!

link για τσαμπέ κατέβασμα του “Small Talk Delirium” (με artwork και όλα τα comfort)

http://www.mediafire.com/?1f7bbbtbzhlkbhp

όσοι το ακούσετε αν θέλετε πείτε και μια γνώμη.
thanx!

Καλησπέρα, μόλις κυκλοφόρησε ο νέος μας δίσκος μαζί με το Metal Hammer Μαρτίου.
Καμία αύξηση στη τιμή του περιοδικού, επιλέξαμε να τον δώσουμε στον κόσμο τσάμπα.

παρακάτω, ένα δείγμα από τον δίσκο:
http://www.youtube.com/watch?v=-oonBdUd0ec

για περισσότερες πληροφορίες, τσκάρετε στις “Κυκλοφορίες”

Thanx!

Καλησπέρα!

Μόλις βγήκε στη φόρα και το νέο μας video clip για το κομμάτι Stinkhole Loaded.
Όποιος γουστάρει του ρίχνει μια ματιά (και αυτιά), πατώντας στο παρακάτω link:

http://www.youtube.com/watch?v=2uVlhqBlLyE&feature=youtu.be

Thanx!

Καλησπέρα, καλά Χριστούγεννα!
Νέο τραγούδι, για όποιον ενδιαφέρεται:

Furor - Motherfucker

3 Likes