Futurama

Κι εγώ προς Zoidberg έκλινα αρχικά, αλλά ατάκες όπως “Brannigan’s Law is like Brannigan’s love. Hard and fast” και “You look like a woman who appreciates the finer things in life. Come over here and feel my velour bedspread” με έκαναν να αποφασίσω Μπράννιγκαν. Can’t be helped.

Έχω απ’ τη μια το φόβο μην είναι απογοητευτικά, κι απ’ την άλλη την περιέργεια να τα δω. Γι’ αυτό σκέφτομαι να πιάσω όλη τη σειρά ανάποδα, για να μου μείνει η ανάμνηση των γαμάτων πρώτων.

Επίσης, πρέπει να τα δω για να αποκτήσω νέο υλικό να σχολιάζω γιατί αυτό το θρεντ πρέπει να κρατηθεί ψηλά που να πάρει.

2 Futurama εσκασαν εε???
Μαρεσαν πολυ ! Ιδικα το Benderama το χαρηκα!

Εγώ απο τα δυο καινούργια μόλις είδα το Neutopia, πόσο τα σπασε, ειδικά προς το τέλος που άλλαξαν όλοι φύλο! :lol:

Ιδού ο Fry ως γυναίκα Fry να ποζάρει για αντρικό ημερολόγιο. :stuck_out_tongue:

Mετριο το τελευταιο με την Leela storyteller

γενικά ,ήταν ψιλομέτριο .
στο σημείο όμως που ο παραγωγός ανακαλύπτει την αλήθεια για τις ιστορίες της Λιλα ,
ο διαλογός τους τα “χώνει” πολύ έξυπνα για τα reality show .

Μόλις τελείωσα την 6η σεζόν… σε γενικές γραμμές εξαιρετική…Ειδικά στο τελευταίο η τρίτη ιστορία γάμησε πολύ άσχημα…

Μακάρι να συνεχίσει έτσι και την 7η…καλύπτει άνετα τα κενά που αφήνουν το μέτριο πλέον σαουθπαρκ και η τραγικότατη τελευταία σεζόν φαμιλι γκαι…

Πόσο γάμησε το caption στην αρχή του καινούριου επεισοδίου :lol:

Ειμαι μεγαλος φαν της σειρας, σε βαθμο λατρειας.
Ενα επεισοδιο εχω δει μονο 2 φορες και εχω βουρκωσει ! Οποιος θυμαται αυτο με τον σκυλο του Fry ! Not proud to say it αλλα ειναι emotional :stuck_out_tongue: .

Έχω δει όλες τις σεζόν. Απίστευτη σειρά. Δεν το χα πάρει χαμπάρι ότι ξεκίνησε η 7η σεζόν. Θα λιώσουμε πάλι!

τα σπαει… το ξεκινησα προχτες και ηδη τελειωνω τη δευτερη…

Μέτρια είναι η 7η μέχρι στιγμής…

εχω δει και την πεμπτη, νταξει συγκριση με σιμπσονς ειναι ιεροσυλια,ειδικα τωρα που ξαναρχισα τους σιμπσονς βλεπω τη διαφορα …και η αληθεια ειναι οτι σιγα σιγα πεφτει απο την 3η και μετα…

Zoidberg :respect:

Woop Woop Woop Woop Woop! (V) (o,o) (V)

^Νο 1 με μεγαλη διαφορα…

Έχουμε νέα futurama από σήμερα ε

Και μάλλον είναι η οριστική τελευταία season του.