Gaahl+Dan=Love

Αυτο θα πει ‘‘δειξε μου τους φιλους σου να σου πω ποιος εισαι’’.:lol:

Πλακα πλακα ερχεται και για λαιβ ε. :lol:

Έχω λιώσει :lol:

Ο Infernus έχει μια προτίμηση προς τα νεαρά αγοράκια όμως (άλλο ένα “κοινό μυστικό” της σκηνής) και ελέγετο μάλιστα ότι η πληρωμή τους σε κάποιες νοτιοαμερικάνικες συναυλίες γινόταν από τους διοργανωτές σε “είδος”. Στο μεταξύ παλιά είχανε στο website τους λινκς για την NABLA - την πραγματική οργάνωση ε, όχι αυτή του southpark.

Γενικά απαράδεκτη μπάντα, μουσικά, αισθητικά, από άποψη originality, τα πάντα.

Noir Hiver τι είναι η Nabla?
Μόνο κατι για μαθηματικά,πανεπιστήμια γράφει το google

Σωστοοοός!!:lol:

Και ο abbath ρε παιδια? ημαρτον! GAY και παλικάρια γίναμε μαλλιά κουβάρια!! Η εκθρόνιση της BLACK METAL κουλτούρας. Βέβαια τα ταμπού έχουν σπάσει με το Halford έτσι δεν είναι?

ε ναι :!:

λολ, αυτο δεν λεει τιποτα, πιστεψε με :!:

σοδομα και γομορρα στη νορβηγια :!: :!: θα τους καψει ο θεος μ’αυτα που κανουν :stuck_out_tongue:

gaahl, abbath εισαστε προδοτες, οι αντρες δε φορανε corpse paint κτλκτλ :stuck_out_tongue:

Απομυθοποίηση τώρα.

Ανέλαβε το forum του rocking απ’ ότι βλέπω.
Το ρεπορτάζ και τα περισσότερα σχόλια είναι τόσο τραγικά που κατατροπώνουν για πλάκα το Star.

Ναι αλλά ο γκούμας είναι ομορφότερος.

Ο Καραγκούνης είναι πιο όμορφος.

Μπα,δεν είναι του στυλ μου.

Τςτς, δεν βλέπετε south park ούτε ακούτε Anal Cunt!! (βασικά γράφεται και NaMbla :P)

Εδώ: http://www.nambla.org/

Ακούμε Αναλ Καντ! I noticed that you re gay.

Ααααχ.Και μετα λενε π@@στρες τους Motley και τουσ Poison… Αυτοι γ@μ@γ@νε ρεεεε τουλαχιστον και ας ηταν σα γκομενες.Ουστ ρεεε…

Η εκκλησία καταφέρεται κατά του γάμου των ομοφυλοφίλων.

Ετσι η μεγαλυτερη αντιδραση ειναι να παιζεις black metal, να εξυμνεις το σατανα και να καις εκκλησιες.

Το πραγμα φωναζει απο μονο του ρε παιδες :slight_smile:

Α δηλαδή εάν δεν γουστάρω χριστιανισμό και εκκλησία, σαν επιπλέον αντίδραση μπορώ να είμαι και Gay? Ρε πάτε καλά??? #-o Προτιμώ να είμαι χριστιανός…

Φημες για επικειμενο live των Gorgoroth στην Τήλο κρίνονται αβάσιμες και αναληθείς…