Gaahl+Dan=Love

ναι αλλα οι φηνες για μυκονο???στη τηλο θα πηγαιναν αν ηταν να παντρευτουν!!!

Ούτε τήλο ούτε μύκονο,έχουν κλείσει ήδη για ολλανδία.

01.12.2008 - UK, London @ Forum
02.12.2008 - France, Paris @ Bataclan
03.12.2008 - Holland, Tilburg @ 013
04.12.2008 - Germany, Saarbrucken @ Garage
06.12.2008 - Switzerland, Pratteln @ Z7
07.12.2008 - Italy, Bologna @ Palanord
08.12.2008 - Austria, Vienna @ Planet Music

:lol3: :lol3:

Ακριβως. Το εχεις.

δηλαδη οποιοι πολιτικοι ειναι σε παραταξεις που δεν φημιζονται οτι πιστευουν ειναι πουστηδες???

:lol: :lol: :lol:

Γιατι, δεν ειναι?? 8O

Μην καταρρίπτεις την νοοτροπια μιας ολόκληρης ζωής έτσι αβίαστα φίλε original.

Bacillus μην ακούς.Είναι όλα ψέμματα

Οι περισσότεροι στο λαος είναι πάντως.

Μα στο λαος φημίζονται ότι πιστεύουν.Μπερδεύτηκα τώρα

Ναι…φημίζονται… Ο θεός δε κάνει διακρίσεις,αγαπάει και τους ομοφυλόφιλους.

ώπα ώπα.Μία μία οι δηλώσεις.Θα πάθω πολιτισμικό σοκ

εγω ηξερα για τους περισσοτερους του ΚΚΕ οτι ειναι

βγηκαμε λιγο off-topic!!!

Χρόνια τώρα οι Gorgoroth ήταν απο τα συγκροτήματα που μου άρεσε να σατυρίζω, όποτε πήγαινε ο νους μου σε μπλακ μέταλ! Περιττό να πω πως πέθανα απο τα γέλια μόλις έμαθα αυτή την είδηση…! :lol:

O Gaahl πρέπει να έχει φάει τόσο pussy στην μουσική σταδιοδρομία του, που κάποια στιγμή κουράστικε κ επέλεξε να αλλάξει στρατόπεδο. Why not?:stuck_out_tongue:
Εξάλου εμένα λογικό μου φένεται αν θεώρούμε το ομοφυλικό sex αφύσικο πολλοί black metallers να στρέφονται προς τα εκεί. Ο Euronymous δεν ήταν αυτός που είπε ότι με την κοπελία του έκανε μόνο anal sex επeιδή το θεωρούσε αφύσικο? “he claimed he only liked anal sex because normal sex was gods gift to humanity”
Άρα υπάρχει μία ιδεολογία πίσω απο τις πράξεις του Gaahl που έχουν άμεση σχέση με την αισθητική του black metal.

εμενα δεν μου κανει τιποτα εντυπωση ειδικα στο μπλακ μεταλ.και με σκυλο να πηγαινε.αφου ο τρου μπλακμεταλος δεν εχει αρχη και τελος.το τρου μπλακ μεταλ ειναι ενα απο τα αντισωματα της κοινωνιας που κραταει σε ισσοροπια τιν παγκοσμια συμπαντικη συνηδηση.ειναι ο πυρετος που επαναφερει το σωμα στην ομοιοσταση του.απαραιτητος οσο και επωδυνος δηλαδη.

Δηλαδή αποκλείουμε τη πιθανότητα να γεννήθηκε απλά έτσι και να γουστάρει?

btw η βιολογία ποτέ δεν μ’ άρεσε.

τωρα μου θυμισες εκεινη τη διαφημιση που λεει οτι αν νομιζεις οτι ο εγκληματιας γεννιεται,κλειστον απο μωρο πισω απ’τα καγκελα :roll:

Ντάξει,απλά θέτω ένα ερώτημα απόλυτα φυσιολογικό (κατά τη γνώμη μου).Όλα παίζουν,αλλά άμα ήταν έτσι όλοι οι μεταλάδες θα ήταν gay για να προκαλούν,σοκάρουν κλπ

ε το να γεννηθηκε ετσι,αποκλειεται…το αν γουσταρει ειναι επιλογη του και δεν θα επρεπε να μας απασχολει…

Γιατί αποκλείεται?:-k