Game trading

Αφου πηραμε την εγκριση απο πανω, ανοιγω το θεμα. Επιτρεπονται μονο ανταλλαγες, οχι αγορες/πωλησεις.

Για πειτε τα καμμενακια του φορουμ, τι καλα εχετε…

Αν θελει κανεις το Faces Of War για PC μου λεει. Μακαρι :stuck_out_tongue:

ωραια ωραια… :smiley:

λοιπον να και τα δικα μου για xbox360

rage
batman arkham city
shadow of the damned
halo 3
gta iv
fear 2
ολα σε τέλεια κατάσταση!(θα προσθέσω 3-4 ακομα μολις τα τερματίσω… :smiley: )

η μονη επιβάρυνση που θα υπάρχει ειναι τα έξοδα αποστολής στην περίπτωση μου 4 ευρα δηλαδή αμφότεροι…

αντε να δουλέψει το πράγμα γιατι οι καιροί ειναι δύσκολοι… :stuck_out_tongue:

Ρε συ, απο περιεργεια, γιατι τα δινεις αυτα; Εγω αυτο που διαθετω ειναι γιατι δεν μου αρεσει (και ευτυχως δεν το αγορασα :Ρ).

Αν δηλαδη δεν τα δινεις για να παρεις οικονομικα καποια αλλα, τοτε δεν βλεπω τον λογο (οχι μονο οσον αφορα εσενα, γενικοτερα μιλαω).

Τα παιχνιδια και τους δισκους μου, τα εχω σαν παιδια μου :stuck_out_tongue:

Kοιτα απο αυτα που βλεπεις δεν ειναι κανενα αγορασμένο… :stuck_out_tongue:

Γενικά κανένα φιφα,bf3 ή arcade να παρω ολα τα αλλα ειναι ή trade ή μεταχειρισμένα(που εχω δωσει 10-15 μέχρι 20 ευρο)
και απο την στιγμή που τα τα εχω ευχαριστηθεί γιατι να μη δοκιμάσω και κατι που δεν εχω παίξει… :wink:

πχ δεν δίνω games οπως dark souls,witcher2,fifa12,bf3… :stuck_out_tongue:

Αχα, καταλαβα. Εμενα με σωζει πως στο pc ειναι παντα φθηνοτερα απο κονσολες (ανεκαθεν σε pc επαιζα) και, εκτος συγκεκριμενων περιπτωσεων που τα εχω αγορασει πρωτη μερα, τα υπολοιπα περιμενα να πεσει η τιμη τους ή απλα δεν προλαβα να τα παιξω/δεν ασχοληθηκα οταν βγηκαν και το θυμηθηκα κατι χρονια μετα.

Παω να τσιμπησω τωρα Metro 2033 μιας και τελειωσα Assassin’s, το βρηκα στο 10αρι 8)

Επι του θεματος παραυτα, οι 2-3 ακομα που ασχολουνται ας γραψουν :stuck_out_tongue:

Όσον αφορα τα single player PC Games, LONG LIVE THE DOWNLOAD!:stuck_out_tongue:

Ο μοναδικος λόγος, κατα την γνωμη μου πάντα, για να αγοράσεις κάποιος ενα PC GAME, ειναι το multiplayer που πολλες φορες χρειάζεται key!

Ουτε καν αλλα τελος παντων.

Επισης για trade μπορω να διαθεσω και το Bionic Commando αν ενδιαφερεται κανεις.

Αντε ρε μαφιες το ανοιξαμε τελικα! =D>

Λοιπον εγω εχω κυριως για PS2 τα οποια τωρα ειναι ολα Αθηνα ή δανεισμενα σε φιλους (ναι,στα του PS2 απο κατασταση δε σκιζουμε και χασεδες :oops:.Απο την αλλη δε τα λες και κατεστραμμενα ή επικινδυνα για την κονσολα),οποτε για ενδελεχη λιστα θα πρεπει να περιμενετε μεχρι να αποκτησω σταθερη συνδεση ιντερνετ στην πρωτευουσα…

Κατα τα αλλα,απο PS3 εχω για trade σε αψογη κατασταση

[B][U]The Godfather[/U][/B]

[B][U]MotorStorm: Pacific Rift
[/U][/B]
καααααααααιιιιιιιι (επικη εισαγωγη ντραμς)

[SPOILER][B][U]Metal Gear Solid 4: Guns of the patriots [/U][/B]To ξερω οτι ειναι ιεροσυλια να δινω μια τετοια παιχνιδαρα αλλα α) ποτε δεν ασχοληθηκα με αυτη τη σειρα και ας θεωρειται τοπ και δε με βλεπω να αρχιζω τωρα και απο το 4 κιολας β) ελπιζω να το χρησιμοποιησω σαν τις υπεργαματες καρτες Yu-Gi-Oh που ειχαμε παλια και τις ανταλλαζαμε για 3-4 αλλες :lol::p[/SPOILER]

Eπισης εχω και εναν καλοδιατηρημενο πακο απο ντεμο του PS1 που πλεον ειναι ναος της καλτιλας λογω των παιχνιδιων και των τρεηλερς που εχουν μεσα. Αυτα για αρχη

Γιατι εχω μια εντυπωση πως δεν θα βγει κανενα trade τελικα; :stuck_out_tongue:

Μη το γρουσουζευεις ωρε :stuck_out_tongue:

Για PS2 (εχω ακομα μια 20αρια παιχνιδια, μολις τα ξεθαψω και δω οτι παιζουν θα τα ποσταρω) :

[ul]
[li]The Sims 2 Castaway[/li] [li]James Bond : From Russia with Love[/li] [li]WRC 4 (Platinum)[/li] [li]GTA San Andreas[/li] [li]Pirates of The Caribbean: At World’s End[/li] [li]Need For Speed: Most Wanted[/li] [li]Jak 3[/li] [li]Grand Turismo 4 [/li] [li]Looney Tunes : BAck In Action[/li] [li]Jak X (περιστασιακα παρουσιαζει προβλημα στο save) [/li] [li]NBA 2K7[/li] [li]Lara Croft Tomb Raider : Anniversary [/li] [li]WRC 4 [/li] [li]Tekken 5 [/li][/ul]

Για PC :

[ul]
[li]GTA : Vice City[/li] [li]Assasin’s Creed (Director’s cut edition) [/li] [li]Persian Wars[/li] [li]Age of Mythology + Titans Expansion[/li][/ul]

Τα παιχνιδια ειναι σε μετρια-καλη κατασταση!

Well hello,hello

θα επιταχυνω την διαδικασια ξεθαψιματος και θα τα ποσταρω αυριο! Happy? :stuck_out_tongue:

Ναι αρκετα :stuck_out_tongue:

Αλλα 6 παιχνιδακια για PS2!

Looney Tunes : BAck In Action
Jak X (περιστασιακα παρουσιαζει προβλημα στο save)
NBA 2K7
Lara Croft Tomb Raider : Anniversary
WRC 4
Tekken 5

Εχω και 3 κόπια για PS2 πάλι!

Final Fantasy X
Call of Duty 3
Final Fantasy VII

Bump γτ αδικως ξεχαστηκε αυτο το θρεντ και για να ποσταρω αλλα 5 games για PS2

GTA San Andreas
Pirates of The Caribbean: At World’s End
Need For Speed: Most Wanted
Jak 3
Grand Turismo 4

Stephen μεθαυριο βαζω ιντερνετ στο εν Αθηναισι σπιτι και θα εχουμε μια μικρη κουβεντουλα γτ τωρα ειμαι στη ζουλα

οκ! 8)

To λοιπον συντροφε Στηβεν ενδιαφερομαι για το Jak 3 και κυριως το Tekken 5 και εχω διαθεσιμα για ανταλλαγη τα:

FIFA 07
Gran Turismo 4 (αυτο ισχυει για αλλους μιας και ειδα οτικ εσυ θες να το ξεφορτωθεις)
Μidnight Club 3: Dub edition
Rayman 3:Hoodlum Havoc
Killzone 1
Indiana Jones and the Emperor’s Tomb
The Hobbit

  • Ο,τι εχει αναφερθει απο PS3 και PS1 με την εξαιρεση του Metal Gear Solid 4
    Care for anything?

Λοιπον, μιας και εχω σταματησει το gaming στο PS2, δεν προκειται να ζητησω καποιο παιχνιδι για ανταλλαγη! Τα δινω ετσι στο κουτουρου! Καλο λιώσιμο, ειδικα στο Jak 3, το οποιο ειναι μεσα στα Top 5 αγαπημένα μου και ειναι ΠΑΙΧΝΙΔΑΡΑ!