Gamma Ray Live In Greece

Φανταστειτε τι πανικος εχει να γινει με τετοια αποδοση σε κλειστο χωρο ! 8)

ροδον με kai να σκαρφαλωνει στο τοιχο αριστερα απο τη σκηνη πανω απο τα κεφαλια μας? επικη στιγμη… once in a LIVEtime

Ακριβώς! :wink: Και να βουτάει στο κοινό ε!

NAIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII!!!:yahoo::yahoo::yahoo:
Να ακούσουμε φουλ setlist γιατί μαζί με τους Helloween δεν το είχαμε ευχαριστηθεί!!!

απλα δεν παιζει να ξαναγινει live στο gagarin

Θα γκρεμιστει… Ο,τι και να παιξουν θα μας τρελανουν. :bounce::metal::metal::yes::dizzy: Θελω παλι να τον πωρωσουμε τον Kai και να ξαναβουτηξει…

μεσα ενοειται αλλα που το ειδατε αυτο?? στο επισημο site δεν εχει ημ/νιες…

To site των Gamma Ray παιζει να ναι το πιο “νεκρο” site μπαντας,μην ανησυχεις.

Εξαλλου,για τσεκαρε μια το site των Freedom Call:wink:

(Η αρχικη πηγη παντως ειναι αυτη http://www.roadrunnerrecords.com/blabbermouth.net/news.aspx?mode=Article&newsitemID=130751)

Ο toxikos πιστεύει ότι ήρθε η ώρα να ξαναδεί Gamma Ray για πρώτη φορά μετά από είκοσι σχεδόν χρόνια…

Και καλα θα κανεις, θα περασουμε και γαμω…:smiley:

Και εννοώ ότι τους είχα δει πριν είκοσι τόσα χρονια, σε μία από τις ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ συναυλίες που έχω δει ποτέ

Ποσες φορες ακομα θα την αναφερετε εκεινη τη συναυλια.Μια εκεινη,μια του 97’…:x:evil::blow:

αυτό ήταν το πιο γαμάτο νέο που άκουσα αυτή την εβδομάδαααα!!!
ναιιιιι…
ζω μέχρι τη στιγμή που θα παίζουν για μένα και μόνο το Empress!!!:yahoo:
-αγάπη μεγάλη!!!-\:D/

Μπορω να την αναφερω εγω μια φορα ακομα :lol::lol::lol::lol:

Πολεμος στο θεατρακι του Αλσους, ισοπεδωθηκε. Θυμαμαι οτι το τζινακι που φορουσα εκεινο το βραδυ απεκτησε μονιμες σταμπες (ιδρωτα και βρωμιας), ο δε τοξικος νομιζω οτι το πεταξε το αλλο πρωι.

Οσο για τη μπαρα που χωριζε κοινο-σκηνη… Ε, να ζησουμε να τη θυμομαστε, κομματια εγινε στο τελος (Future World, I Want Out, Ride the Sky - τι παραξενο!).

Εννοειται οτι θα ειμαι εκει, μου αρεσαν πολυ και στο λαμαριναδικο, εεεεε… στον Ελληνικο Κοσμο με τους Helloween ηθελα να πω.

Τωρα που το ξανασκεφτομαι, δε θυμαμαι και καποια φορα που να μην μου αρεσε αυτη η μπαντα :-k

Παντως(μιας και ειπες για τα κλασικα κομματια helloween που παιζουν συχνα)εγω αυτη τη φορα θα θελα ενα βαρβατο setlist μονο Rays απο ολη τη δισκογραφια τους γιατι υπαρχουν παρα πολλα κομματια που θα μπορουσαν να παιξουν και δε τα παιζουν συχνα η και μερικα που δε τα χουν παιξει καθολου.Ειναι και headliners,ενταξει ας μην ακουσω helloween medley αυτη τη φορα,δε θα παθω και τιποτα.

[SIZE=“1”](εκτος αν θυμηθει κανα αλλο περαν του ride the sky απο το walls και αποφασισει να το παιξει ολοκληρο εννοειται,χαχα: p που δε παιζει…)[/SIZE]

Eπισης φοβαμαι τη προσελευση αλλα θα δειξει(μακαρι να σκαγε κανα 25αρι η τιμη αλλα δε το βλεπω)…

Αν παιζει πολλα απο helloween θα ρθω να θυμηθω τα νιατα μου:lol:

Εγω γουσταρω να ακουσω και κανα 2-3 τραγουδια απο Helloween και μετα οσο πιο πολλα γινεται απο Land of the Free και Somewhere Out in Space που ειναι τα αγαπημενα μου.

Επειδή θα έχουν support τους Freedom Call και Secret Sphere χλωμό το βλέπω για 30. Μάλλον 35 θα το πάνε το εισιτήριο.

Και Amorphis 3 support ήταν 30 πληρώσαμε, όμως και Grand Magus, 32 αν δεν κάνω λάθος. Αφού θα γίνει gagarin 30 πιστεύω.
Και συμφωνώ με παραπάνω, να μην παίξουν τίποτα από Helloween.Και εγώ προτιμώ ΜΟΝΟ GAMMA RAY!

Δεν ειμαι πολυ αισιοδοξος και για την προσελευση…