Gamma Ray Live In Greece

GAMMA RAY, FREEDOM CALL, SECRET SPHERE: European Tour Dates Announced - Nov. 20, 2009

Feb. 19 - Gagarin 205 - Athens, Greece
Feb. 20 - Block 33 - Thessaloniki, Greece

Ετσι μωρε8)

Κόλαση!

Αυτα ειναι… Με πωρωσες τωρα… :bounce:Ειναι σιγουρο αυτο? Αντε να μας τρελανει ο Kai…:vibrate::respect:

Πιο σιγουρο δε γινεται.

Το σημαντικο ειναι οτι θα τους δουμε οπως πρεπει.Gagarin+1μισαωρο,θα γινει σωστα το προσκυνημα…

Η τιμη 30αρι απο τωρα,δεν ειναι και πολυ γριφος:lol:

Και θέλω το Ride The Sky ολόκληρο να πέσουν τα μπετά:!:

ρε μλκα ποτε το προλαβες ???
μόλις μου έκαναν update τα rss και ετοιμαζώμουν να το ποστάρω …

αλλα όπως και να έχει

[SIZE=“5”]ΘΑ ΤΟ ΚΑΤΕΔΑΦΗΣΟΥΜΕ !!! [/SIZE]

:drunk::drunk::drunk::drunk::drunk:

http://www.roadrunnerrecords.com/blabbermouth.net/news.aspx?mode=Article&newsitemID=130751&utm_source=feedburner&utm_medium=feed&utm_campaign=Feed%3A+blabbermouth+(Blabbermouth.net's+Daily+Headlines)

Πριν λιγο το ειδα και εγω…

Μεσα εννοειται…

Χμμμ…Ενδιαφερον. Κανουν καλα live? Γιατι απ’οσο ξερω ακολουθουν φθινουσα πορεια στην δισκογραφια τους.

Υ.Σ. Φουλ ο Φεβρουαριος ε…

Τελευταία φορά που τους είδα στο tour με Helloween ήταν τρομεροί. Ελπίζω να ισχύει ακόμα :slight_smile:

γαμω το στρατο μου γαμω

Aν κάνουν καλά live??? Το 97 που τους είδα ήταν ΑΠΙΣΤΕΥΤΟΙ!!! Απλά από τις καλύτερες συναυλίες που έχω δει! Α, ρε Kai άρχοντα!

Εχουν περασει 13 χρονια απο τοτε φιλος:wink: Αν και δεν σε αμφισβητω, ουτως ή αλλως και τα αλλα παιδια φαινονται ενθουσιασμενα οποτε θα αξιζει τα λεφτα. Παιζουν και παλια κομματια, ετσι?

Λογικά θα παίζουν και παλιά, γιατί αν παίζουν καινούρια την βάψαμε. Τους έχω χάσει τελείως μετά το Νο World Order :frowning:

Μαζί σου, να πέσουν τα μπετά όπως πρόπερσι…αλλά και με καινούριο υλικό δεν θά’ταν άσχημα:wink::!:

[SIZE=“3”]EΛΑ ΡΕ ΤΙ ΝΕΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΒΛΕΠΩ !!![/SIZE]

[SIZE=“3”]ΧΑΜΟΣ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ !!![/SIZE]

[SIZE=“3”]ΕΚΣΤΑΣΗ !!![/SIZE]

:bounce::bounce::bounce::bounce:

ΤΙ ΕΙΠΕΣ ΤΩΡΑ!
και το σκεφτόμουν αυτές τις μέρες πότε θα τους ξαναδώ!!
πωπω ο Φλεβάρης θα είναι full για τα καλά όμως!
αυτά είναι νέα, ξέρεις ότι θα σου πάει καλά όλη η υπόλοιπη μέρα!!!

επίσης SECRET SPHERE.Μετράνε άσχημα που τους έχω ακούσει, χαρακτηριστική μπάντα που λέω πως ποτέ δεν θα έβλεπα live…


Now playing: Sinisthra - Completely Incomplete
via FoxyTunes

Δε θα ζητησω κατι αλλο απο κομματια και τετοια,ας παιξουν ο,τι γουσταρουν,δε με νοιαζει(εξαλλου εφτιαξα μια λιστα με κομματια που θα θελα να ακουσω και ειναι τοσα πολλα που δεν εχει νοημα να τα ποσταρω καν).Ενα πραμα μονο.“Το μεγαλυτερο Επος που γραφτηκε ποτε” αυτη τη φορα,ΠΡΕΠΕΙ να παιχτει ολοκληρο.

Κατα τ’αλλα,

[SIZE=“5”]ΠΑΜΕ ΜΩΡΗ ΟΜΑΔΑ[/SIZE]:metal::metal::metal::metal::metal::yahoo::yahoo:::band:

ΠΡΕΠΕΙ.

Η Ράνια ακόμα δεν το έχει δει, και μάλλον θα βρίσει πολύ, λόγο Πανηλληθίων…:p:p

Μωρε αμα επεφτε κανα Πασχα η αλλες μερες που βολευαν,παιζει και να ρχοταν=/ Αλλα νο προμπ,οταν ξεμπερδεψει,θα εχει πολλες ευκαρειες να τους δει:)

Βασικα ειπα να μη πω συγκεκριμενα songs κι αρχισει το γαιτανακι αλλα λεγαμε με τον Αλεξ οτι εχουμε κοινο απωθημενο Last Before The Storm:oops:

Και το ψηνα ανετα για κανενα ακομα πιο θαμμενο διαμαντακι σε φαση As Time Goes By:!: