Ατ τηε gates?

αντε μπας και μας φτιαξω λιγο.ο διοργανωτης μου ανεφερε οτι ηδη εχουν κλεισει για 6 και 7 σεπτεμβριου αθηνα και θεσ/νικη!αμα παιξουν προβλεπω να κατεδαφιζεται η υδρογειος!8O 8O 8O 8O 8O 8O

Χμ, δε μπορώ να ενθουσιαστώ με κάτι ανεπίσημο.
Μπορώ όμως να βάλω το slaughter of the soul και να αρχίσω να ελπίζω ως την επίσημη ανακοίνωση.
Μακάρι.

NAI ΡΕ ΝΑΙ ΡΕ.
Θα γκρεμιστει η Υδρογειος.

geo666 aν αποδειχτει μουφα θα σε βρω. :expressionless:

ΑΠΟ ΤΟ ΣΤΟΜΑ ΜΑΣ ΚΑΙ ΣΤΟΥ ΑΘΕΟΥ ΤΟ ΑΥΤΙ!!!:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

χαχα και μολις ρωτησα στο τοπικ “φημες καλοκαιρι”

μακαρι ρε παιδες…μακαρι…

αλλα τον σεπτεμβριο δεν ειναι λιγο ακυρο ???

πολλα live γινονται Σεπτεμβρη και θα’ταν ακομα καλυτερα ετσι ωστε να μην ειναι ολα μαζεμενα το καλοκαιρι και εχουμε καποιο περιθωριο να βρουμε λεφτα…

Επειδη αυτος που κλεινει το λαιβ ειναι ιδιος με αυτον που εκλεισε behemoth αν
δεν μπω στην συναυλια μεσα δεν πιστευω τιποτα.

σιγουρα γινονται προσπαθειες!!!

ας ελπισουμε να βγουν καρποφορες!!!

Aν είναι ο ίδιος … τότε μιλάμε για αυτόν που έκλεισε και το Destruction ??? και το Onslaught ???

Χαχαχαχαχα μάλλον ναι. :lol:

E, νταξ, ας μη τα ισοπεδωνουμε ολα. Ο Wizard μια χαρα συναυλιες κανει καμποσα χρονια τωρα. Οι Onslaught ακυρωσαν ολα τα ελληνικα dates γι’ ασχετο (οπως οι ιδιοι ειπαν) λογο, ενω οι Behemoth εκλεισαν καπακι ενα καρο ημερομηνιες στην αλλη ακρη του Ατλαντικου. Πιο πολυ για κακο timing μου φαινεται.

Μακαρι να ρθουν οι Gates, προσωπικα πριν καιρο ειχα ακουσει και φημες που απ οτι φαινεται δεν ευσταθουσαν (ή κατι που δε μπορω να γνωριζω αλλαξε).

Απ την αλλη αν κι αυτο αποδειχθει μουφα, θα ηθελα να παρακαλεσω τον Geo να προσεχει στις επομενες αναφορες του, κυριως λογω του Wizard Fest. Δεν εχω κατι με το παλικαρι, αλλα μερικα ονοματα που ειχε αναφερει ουτε καν επαιζαν ως πιθανοτητα. Θεμα διασταυρωμενο.

Το συγκεκριμενο παντως (ως πληροφορια) δε με εκπλησσει. Ισα ισα το κοβω καραμπαμ πιθανο.

ε ναι ρε μαγκες για αυτο εχω βαλει τα ερωτηματικα στο post.επειδη δεν εχει ανακοινωθει και επισημα.
τωρα σχετικα με το wizard τα τελευταια 10 χρονια εχει φερει ολο to thrash,death,black στην θεσαλονικη τι να λεμε τωρα…λογικο ειναι καποια στιγμη και καποια να αναβληθουν…οπως αναβαλονται και ενα καρο συναυλιες γενικα.οσο για τους at the gates θα δουμε…ο σεπτεμβρης ειναι μακρια ακομη.

να ερθουν να ερθουν,
μακελειοοοοο να καει ο τόπος 8O 8O

να δω at the gates on the stage να οργώνουν…και μετά οκ
αν γλυτώσουμε το εφραγμα

Ε ενταξει παραηταν ειρωνικο το ποστ μου.Απλα εσω ξενερωσει με τις τελευταιες ακυρωσεις.
Δεν φταιει παντα ο διοργανωτης.Στην τελικη αυτο που μετραει ειναι να δουμε αυτη την
μπαντα λαιβ.Ω Quorthon (θεος) κανε το θαυμα σου!

Εγώ θέλω να έρθουν με bolt thrower kai carcass μαζί.Σε ποιον να στείλω τη wish list?

στον Αη Βασιλη!

γουστααααρωωω…βασικα ειχαν πει 2-3 συναυλιες σε φεστιβαλ και τερμα
μακαρι να ναι αληθεια:) :slight_smile: :slight_smile:

Θα κάνουν και τουρ στο Αμέρικα ε. Και τι τουρ.

Η αφίσα γαμεί. Τα support αδιάφορα. Θέλω να τους δω! Τώρα! Γαμώ! Γαμώ! Γαμώ!

απο δω και περα να μην πιστευουμε σε “παροδικα” reunions…