Gathering αρχές Μαϊου στην Ελλάδα

Και οι Gathering μας επισκέπτονται (ξανά) στις αρχές Μαϊου. Συγκεκριμένα στις 8 του μηνός παίζουν στο Μύλο της Θεσσαλονίκης. Λογικά θα υπάρχει και κάποια εμφάνιση στην Αθήνα η οποία δεν έχει ανακοινωθεί ακόμα. Αρχίζει να μ’αρέσει πολύ η φετινή σεζόν 8).

Ημιακουστικό Live λογικά ε;
Καλή φάση…

SATURDAY 8 MAY, CLUB ΜΥΛΟΥ
THE GATHERING
(MIX OF SEMI-ACOUSTIC AND ELECTRIC LIVE SET)
SUPPORTS : T.B.A.

29 kai simera… :lol: :lol:

Anipomono gia ta live twn Gathering se thes/niki kai Athina.Auti tin fora den tous xano gia tipota :smiley:

24 kai simera… :!:

Οι Gathering είναι απλά καταπληκτικοί και με διαφορά το καλύτερο συγκρότημα στο είδος τους,θέλω και εγώ να τους δώ live.Εξάλλου έχουν στιγματίσει μια πολύ μεγάλη περίοδο της ζωής μου. 8) 8) 8)

Ποσο χρονων εισαι Sabbarth ?

23 το Μάιο :frowning: :frowning: :frowning: :frowning:

Γιατί ρωτάς?Περνάω το test? :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

ηθελα να δω ποσο σε εχουν στιγματισει …χι χιχ ιχ χιχι χ

Αρκετά όταν είχα πρωτοαγοράσει το Nighttime Birds είμουνα σε μια πολύ άσχημη περίοδο της ζωής μου και μετά ήρθε και το How To Measure A Planet και με έστειλε αδιάβαστο.Γενικά οι Gathering μαζί με τους Μy Dying Bride ήτανε εκεί στις δύσκολες στιγμές και τoυς το χρωστάω 8) 8) 8) 8)

Πολυ μουντιλα ρε παιδι μου , οταν ειμαι σε ασχημη περιοδο , αποφευγω να ακουω τα παντα … και να βλεπω οτιδηποτε … γινομαι λιωμα και πεφτω για υπνο … ωστε να μην μπορω να σκεφτομαι τιποτα .

Kοίτα εξαρτάται πως το βλέπει κανείς εμένα ας πούμε οι My Dying Bride δεν με ρίχνουν.Το αντίθετο μάλιστα!!Και γενικά τέτοιου είδους μουσική όταν την ακούω δεν με χαλάει ψυχολογικά.Μάλλον οφείλεται στο πως αντιλμβάνεται ο καθένας μας την μουσική 8) 8)

apla simfono mazi sou-theoro oti to htmap einai enas apo tous pio diaxronikous diskous ever,o agapimenos mou…apo pou eisai?tha tous deis athina i thessaloniki?

Aπο Αθήνα είμαι 8) 8) Έσύ?? :lol: :lol:

Πήρα το Sleepy Buildings και δηλώνω γοητευμένος, αν βρίσκομαι Αθήνα στις 9 Μαΐου θα πάω!

Exw parei hdh eishthrio. To gegonos oti einai hmiakoustiko,shmainei oti 8a anaduknuetai perissotero h fwnara ths Anekee.

salonika alla tha pao kai athina ennoeitai…!

Αν ειναι να παει η chryssa ε τοτε θα παω και γω … :smiley: