Gay topic 2: Ποιον συμπαθείτε περισσότερο στο forum;

Δεν σε πιστεύω… :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:

Ουτε εγω την πιστευω Τελη…
Bloody Angel ετοιμασου για Κ & Β (οπως λεμε J & B)

Και για απαντηση στο θεμα, δεν εχω αντιπαθησει κανεναν ακομα, αρα τους “παω ολους” προς το παρον…

Και επειδη , ειμαι ξεχασιαρης , + τα ατομα πού τα λεμε στο Filetopia , εχουν αμεση σχεση και με το rocking
Ιδιαιτερα καποιος που οταν τον βλεπω μεσα στο Ftop , τον κανω αμεσως Cagged για να μην μου τα πρηζει … και για να σας βοηθησω το username του αρχιζει απο Τ και τελειωνει σε s .

krima…twra stenoxwrhthika… :cry:

krima…twra stenoxwrhthika… :cry:[/quote]

ETOIMASOU GIA KICK AND BANNED , MIPWS ETSI KSESTENAZWRITHEIS

kala re gourounia mono h eleanna me sumpa8ei?
ok de 3anampainw edw mias k thn eleanna th vriskw k ektos net
bye

e, de 8a se parakalame kiolas e
see you at the bitter msn :stuck_out_tongue:

krima…twra stenoxwrhthika… :cry:[/quote]

ETOIMASOU GIA KICK AND BANNED , MIPWS ETSI KSESTENAZWRITHEIS[/quote]

ouff…anatrixiasa!!..prosexe giati kai kapoioi alloi kseroun laves… :wink:

loipon…ego tous exo olous se ypolipsi,alla…aftous pou simpatho:
jim_lick: dioti ine filos mou ke ton agapo
telisvas: giati ton gnorizo siga siga ke eime vevea oti einai foveros ke de tha peso ekso otan ton gnoriso
angel_in_black: giati oso ke na mou tin leei ke na tou tin leo, imaste filoi apo to 1996, exoume zisei polla mazi ke ton agapo oso ke na leei oti den me simpathi pistevo oti ke aftos aisthanete to idio…eidika tora pou girnao antreouli ke monima? tha exis enan omo na klapsis!
kata ta alla omos epidi ime agapisiariko koritsaki, sas simpatho olous ke efxome na sas gnoriso ke kapia mera apo konta.

Καλέ αυτό είναι ψέμματα… Ίσα ίσα κούκλα μου… Εδώ είπαμε, όλοι έχουμε μια αλληλοσυμπάθεια… Πλην κάποιων “Μαύρων - κατάμαυρων στην ψυχή - Αγγέλων”… Αφού απ’ ότι ξέρω κι εσύ τους αντιπαθείς αυτούς (δηλαδή αυτόν), είσαι αυτόματα και αυτονόητα στο club των συμπαθούντων…

lol
plaka ekana siga mh glutwsete apo mena toso eukola! :twisted:

Πάνω σε αυτό , δεν υπάρχει περίπτωση αναβολής της άφιξης σου καμμιά 10ρια χρόνια ? Θα ήταν ότι καλύτεροτερο. :twisted:

Πάνω σε αυτό , δεν υπάρχει περίπτωση αναβολής της άφιξης σου καμμιά 10ρια χρόνια ? Θα ήταν ότι καλύτεροτερο. :twisted:[/quote]
giati?fovase min me ksanaerotefthis? :smiley: 8O

Πάνω σε αυτό , δεν υπάρχει περίπτωση αναβολής της άφιξης σου καμμιά 10ρια χρόνια ? Θα ήταν ότι καλύτεροτερο. :twisted:[/quote]
giati?fovase min me ksanaerotefthis? :smiley: 8O[/quote]

Για να μην χαλασω το οπτικο μου πεδιο. :roll:

nai.

Τελικά ρε παλιοgay μόνο ο telisvas και ο unholy με συμπαθούν!

Ούστ ρεμάλια, θα δείτε τι θα πάθετε!!!

se sumpa8ei o pio sumpa8hs (telisvas)
kai emena me sympa8ei o pio sumpa8hs (telisvas)
ara metraei dipla… :stuck_out_tongue:

Προς UnHoLyMaRtYr και ο Powerslave…
Σ’ όποιον αρέσουμε, για τους άλλους δεν θα μπορέσουμε…

trelares…

__Καταρχήν έχω να δηλώσω ότι όλο το forum είναι συμπαθητικό. Δεύτερον, πολλούς δε τους γνωρίζω καλά ακόμα γιατί δεν έχουν πολλές συμμετοχές και δε τους έχω “γνωρίσει”. Τρίτον, και μόνο που ακούτε rock, έχετε πάρει 10.000 sympathy points!!

__Ειδική αναφορά να γίνει στα ποιό αντιξενέρωτα κορίτσια της Ελλάδος, τα κορίτσια του forum!! Hail to our girls! :smiley:

__Και τώρα οι πιό συμπαθείς -αν ξεχάσω κανένα μη με παρεξηγήσετε :wink:

Kourou
Maestro
Telisvas
NoisyNiagra
Powerslave

__Τέλος να δώσουμε και το βραβείο του οξύμωρου, στο πιο αντιπαθητικά συμπαθές μέλος του forum, στον Unholy! :smiley: 8) :?:

Υ.Γ. υπάρχουν κι άλλοι που συμπαθώ, αλλά το θέμα έχει χαρακτήρα “περισσότερο” και είπα να “βγάλω” (με τυχαία σειρά) την “πεντάδα”, :wink: 8)