Gay topic 2: Ποιον συμπαθείτε περισσότερο στο forum;

twra auto einai kalo h kako?

Thnx master Shadowcaster…

Είναι πολύ καλό φίλε unholy…

Πάνω σε αυτό , δεν υπάρχει περίπτωση αναβολής της άφιξης σου καμμιά 10ρια χρόνια ? Θα ήταν ότι καλύτεροτερο. :twisted:[/quote]
giati?fovase min me ksanaerotefthis? :smiley: 8O[/quote]

Για να μην χαλασω το οπτικο μου πεδιο. :roll:[/quote]
otan me ksanaerotefthis…???

me zalisate! :?

Τον UnHoLyMaRtYr αντιπαθώ
και συμπαθώ τον Kourou και την Ice Queen

Γλύφτη .

Xm, Stelios, sthn arxh eleges UnHoLy^MaRtYr sketo, kai nomiza oti htan sto “poion sumpa8eite”… ara sta meeting mallon 8a mou sthsete enedra eh? :S

opoios de me sympa8ei , sumpa8ei thn Ice_Queen? na kanw ena gkallop

ΤΕΡΑΣΤΙΟ ΓΛΥΦΤΡΟΝΙ

hremaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Δεν είναι θέμα συμπάθειας ακριβώς πιστεύω μιας και λίγο πραγματικά γνωριζόμαστε, αλλά μου είναι δύσκολο να αντιπαθήσω κάποιον μόνο μέσω νετ (θα σήμαινε πως είναι “περίπτωση”!)… όχι πως δεν έχει συμβεί βέβαια! Μπορώ μόνο να ξεχωρίσω αρκετούς για διάφορους λόγους…

Bloody_Angel, sweet_dreams, γιατί, εκτός των άλλων, έχουμε γνωριστεί και από κοντά και έχω καλύτερη άποψη
WhiteWolf, Angel_In_Black, Shadowcaster, γιατί έχουμε κάνει πολλές συζητήσεις σε chat και forum
kourou, για τον προηγούμενο λόγο και γιατί κάνει πολύ καλή δουλειά και έιναι πολύ αντικειμενικός και σωστός (αντε να πω καμιά καλή κουβέντα μπας και βάλει τα ρημάδια τα review μου κάποια στιγμή :stuck_out_tongue: … πλάκα κάνω έτσι? :wink: )
NoisyNiagara, γιατί κάνει το “μπαμ” αρκετές φορές μέσα στο forum και με φοβερό τρόπο (πρέπει να μπεις στο chat κάποια στιγμή εσύ :wink: )
Άντε… καμιά φορά και την προλαλήσασα! :stuck_out_tongue: :wink:

Αν δεν ανέφερα κάποιο όνομα, μπορεί να είναι επειδή το ξέχασα και μάλλον απίθανο επειδή δεν το πάω!

Μπάι δε γουέι,Μαέστρο,-φχαριστώ-ήταν να συναντηθούμε μια φορά κι έναν καιρό,αλλά τελικά δεν έγινε-πού είσαι τώρα?

Συμφωνώ ότι ο Κουρού είναι αντικειμενικός και σωστός,αλλά χάνει 50 appreciation points,επειδή με έβαλε να κόψω τα greeklish,και τώρα χάνω το χρόνο μου τονίζοντας,και ως γνωστόν ο χρόνος είναι χρήμα,και μπορεί για μερικούς να είναι μόνο μία έννοια αλλά κανείς δεν μπορεί να αρνηθεί πως πολλές φορές στέκεται εμπόδιο μπλα μπλα μπλα…

k mena me ebale na ta kopsw…
E KAI? :stuck_out_tongue:

Κεν’τ μπι βέρυ ρεμπέλιους,εντ δις ισ ντιου του δε φακτ δατ Κουρου ιζ α γκουντ φρεντ οφ μάιν,εντ άι γουίλ ομπέυ.

Είμαι Αθήνα τώρα (με άδεια), αλλά τον περισσότερο χρόνο είμαι λίγο έξω από την Αθήνα, στο στρατόπεδο της Αυλώνας! :stuck_out_tongue: Έγινε βλακεία τότε μωρέ (φταίω και γω άνετα που είμαι λίγο της τελευταίας στιγμής :slight_smile: ). Ήθελα να έρθω, αλλά είχατε και σεις στενά χρονικά περιθώρια (εξετάσεις κυρίως) και ήταν, όπως φάνηκε, η μοναδική ευκαιρία για τότε.

Δατ σακς!

:? Είμαστε κι εμείς εντελώς της τελευταίας στιγμής βέβαια,αλλά αυτό είναι γκαντεμια :frowning:

Υπάρχει πάντα η επόμενη φορά! :wink: Παθαίνοντας, μαθαίνεις, όπως λένε! :slight_smile:

Να’μαι κι εγώ! Missed me?? Λοιπόν, κι εγώ σας συμπαθώ όλους! Πρώτη φορά βρίσκω τόσα πολλά άτομα με τα οποία μπορώ να συνεννοηθώ…Θα αναφέρω τους καλύτερούς μου λοιπόν!
UnHoLyMaRtYr: Για πολλούς και διάφορους λόγους, τους οποίους αμφιβάλλω αν ξέρει… Σαφώς και είναι η αδυναμία μου εδώ μέσα! :smiley:
Powerslave: By far το καλύτερο μου φιλαράκι αλλά και γείτονας!! :wink:
telisvas: Θα έλειπε απ’τη λίστα ο άντρας της ζωής μου?? Sorry για την απουσία απ’το διπλό κρεβάτι αλλά τι να σου κάνω που διάλεξες να’χεις γυναίκα επιστήμονα??(και ψωνάρα! :stuck_out_tongue: )
kourou: Αν δεν τιμήσεις το σπίτι σου θα πέσει να σε πλακώσει! :twisted: Άσε που (πέρα απ’την πλάκα) δε θυμάμαι να έχω συναντήσει πιο ώριμο άτομο στη ζωή μου…

Φυσικά δεν μπορώ να παραλείψω όλους αυτούς με τους οποίους έχω μιλήσει κατά καιρό…Είστε όλοι υπέροχοι! Σας αγαπώ! (αλά Μαρία Αλιφέρη… :lol: )

Με πληγώνεις θανάσιμα… Θα φάω κρεμμύδια, πρόσεχε…lol

OOOOOOOOOOOOOπππππππππ βαστα τωρα γιατι με πληγωσες , εγς δεν ειμαι ωριμο , λογικο , συμπαθητικο , γλυκουλικο , ναζιαριακο , και παρα πολλα αλλα ? ατομο ? δηλαδης τι περισσοτερο εχει ο kourou απο μενα … κριμα … γιατι σε αγαπουσα … !!! :cry:

OOOOOOOOOOOOOπππππππππ βαστα τωρα γιατι με πληγωσες , εγς δεν ειμαι ωριμο , λογικο , συμπαθητικο , γλυκουλικο , ναζιαριακο , και παρα πολλα αλλα ? ατομο ? δηλαδης τι περισσοτερο εχει ο kourou απο μενα … κριμα … γιατι σε αγαπουσα … !!! :cry:[/quote]

to allo ne ton toto to ksereis??? :twisted: