Gay topic: Τι πίνετε το πρωί;

Εγώ οτιδηποτε, αν και έχω κόψει το γάλα τελευταία κ πίνω είτε καπουτσίνο απο φακελάκια, είτε milko (έχω μια αξιοζήλευτη συλλογή στο ψυγείο μου)

Ενα capuccino γλυκο με γαλα σαντυγι και κανελλα… Τωρα αν αυτο ειναι καφες η παστουλα ακομα δεν το εχω συνειδητοποιησει…

ena pothri motion

Tsai me gala.I’m ghey :?

Tsai me gala.I’m ghey :?

oust mari poulhmene egkleza! (etsi to pinoun oi aggloi)

Oh my.What I drink in the morning is none of your business,dear.I am perfectly aware that it is a bit of an english habit,but I don’t give two shits.So there.

kafe me poli zaxari ke poli gala…o protos kateveni sa sfinaki ke meta sinexizete to kako me to pou ftano stin doulia…mexri to telos tis meras exo piei giro stous 4!

Oh my.What I drink in the morning is none of your business,dear.I am perfectly aware that it is a bit of an english habit,but I don’t give two shits.So there.

oh really? how lovely… :twisted:

Lovely indeed,darling :stuck_out_tongue:

xalaroste vre…pantos ego an exo ksemini se kana club,noris to proi,eite tha katevazo to ipoloipomeno poto mou i nero gia na kseneroso!den pianete ke afto gia proino??

Κι ο Ρουβας αυτο πινει;

Κι ο Ρουβας αυτο πινει;[/quote]

Aye.

Και αυτο … :lol:

Εγώ πίνω γάλα με κορνφλέικς. Κι αμα έχει κανείς πρόβλημα θα το πω στο μπαμπά μου που είναι πρωθυπουργός και θα δειτε εσείς. :!:

Aν έχεις τον συγκεκριμένο πρωθυπουργό μπαμπά σου, αποκλείεται να περισσέυει γάλα και κορνφλεικς… Τα τρώει όλα εκείνος και λογαριαμό δεν δίνει…

Σωστός αλλα αφήνει και κάτι. αμα δε σκεφτόταν τον κανακάρη του πού θα πήγαινε αυτή η κοινωνία;;;

Καφε. Αχτυπητο με πολυ παγο.

Έλληνικό ή espresso. Ο φραπές είναι για μετά,όταν θα έχεις ξυπνήσει καλά καλά και θα έχεις δύναμη στα χέρια να τον κουνήσεις… :roll:

Omg. Κυκλοφορούν ακόμα ελεύθεροι άνθρωποι που χτυπάνε τον φραπέ στο χέρι;

Τι να πω κι εγω ρε παιδιά που δεν πίνω τίποτα. ότι και να πιω το πρωι με πειράζει…

εχω κάνει κατι σπριντ απο το σχολειο στο σπιτι για να προλαβω… Τι κεντέρης μου λες μετα;;

:? :?