Gayest Things Ever

Jeeeezaas :!: (το έχω αγαπήσει το εμότικον με το θαυμαστικό)

Unburnt, όπως έχω γράψει και στο τόπικ του Μαύρου Θανάτου, πίσσα και πούπουλα στον αχρείο που καπηλεύτηκε την αρχική ονομασία των Ντάρκθροουν!!!

Αλλά ήθελα να την πω στην σπέης κουήν με την οποία έχουμε ανταλλάξει και 2 κουβέντες παραπάνω. 8)

Οκ.
Χαίρομαι πολύ που δεν με παρεξήγησες.

χαχαχαχαχα αυτό ακριβώς πήγαινα να γράψω κι εγώ!

Το “Πάμε πακέτο” και τα υπερβολικά γελοία σοροπιαστά επιφωνήματα στις σχέσεις - και για τα δύο φύλα βασικά.
Αλλά τα πράγματα είναι δύσκολα, δεν μπορώ να ψηφίσω.

αααααα, αυτό που μου έχει τύχει, όπως επίσης και σε γνωστές μου, και είναι GAY είναι να πέσεις σε άντρα που κάνει δίαιτα και μετράει θερμίδες, [I]ενώ δεν είναι αθλητής[/I].
Να έχεις βγει λέμε τώρα ραντεβού, να τσακίζεις κρέπα σοκολάτα ανάμεικτη και 3 ουίσκια στο καπάκι, και ο άλλος να τη βγάζει με πράσινη σαλάτα και χυμό βατόμουρο (που από μόνο του δεν είναι κακό) και να κάνει σχόλια διατροφολογικού περιεχομένου - πρωτεϊνες, μέταλλα, λίπη, ιχνοστοιχεία, θάνατος στα άλατα, να πεθάνουν τα οστεόφυτα.
όχι φίλε μου. όχι.

πανω στο θεμα που λεγατε για το οτι οι κοπελες δεν ξερουν τι θελουν εχω παρατηρησει και κατι αλλο.ολες βριζουν τους μπηχτες και τους πεφτουλες,αλλα κυριως αυτους γυροφερνουν,ενω εκεινους που ειναι ευγενικοι μαζι τους και πιο ‘‘κυριοι’’ το πιο πιθανο ειναι να τους γραφουν.

γιατι αδικο ειχα?

ειχατε αρχισει τα :

“τους αρεσει η βαρβατηλα”
“δεν ξερουν τι 8ελουν”
“καταληγουν με φλωρους”

:lol::lol::lol::lol:

γκρινια:-k

Ναι, αλλά κάνατε αυτό το θρεντ κοσμοπόλιταν ενώ όλα τα προβλήματα σχέσεων έχουν λυθεί με το “Θελω να κανω κπν να μπει στη διαδικασια να σκεφτει μηπως μου αρεσει”.
Άλλη μια κοινωνική προσφορά του φόρουμ για τον άνθρωπο.

Αν αντικαθιστούσες το “γκομενες” με “τύπους” θα συμφώνουσα…(αν κ μάλλον αυτό εννοείς!)

Το ποιο γκευ πράγμα είναι να κάνεις υποσχέσεις, να λες λόγια και να πουλάς συναισθήματα που ξέρεις ότι δεν μπορείς να τηρήσεις. Γιατι δεν το γράφει κανένας σας?:slight_smile:
Άλλα βέβαια για όλα φταίνε οι μαιγερες γυναίκες!:stuck_out_tongue: εμείς είμαστε ta θύματα μια ζωή.

Αυτές κάνουν mind control όλον τον άβουλο αντρικο πλήθησμο .( Που ακόμα κ αυτό να συνέβαινε πάλι εμείς θα φταίγαμε.)

(άσε που το θρεντ είναι η γενίκευση τις γενίκευσης Ω γενίκευση!!)

Δεν ξέραμε ότι οι γκέη στο σύνολό τους δεν κρατάνε τις υποσχέσεις τους και πουλάνε συναισθήματα, γι αυτό :!:

:lol::lol:

@leye το να λες παπατζες μπας και @μησεις εμπιπτει στην κατηγορια “ειμαι α8λιος” και οχι “ειμαι gay”

gayest things ever…

αυτοί που ψήφισαν τον Axle ως τον καλύτερο τραγουδιστή όλων των εποχων…:stuck_out_tongue:

#-o:thumbup:

ίσα-ίσα που αν κοιτάξεις τις επιλογές του πολλ, θα καταλάβεις ότι πιο συγκεκριμένο δεν μπορούσε να γίνει.

βλέπεις Παπακαλιάτη = είσαι αδερφή.-

Απλά πράματα.

Νομιζω το πιο γκει και συναμα πιο αστειο και συναμα πιο lame, ειναι να κανεις τις γραμμες στην ημερομηνια με χαρακα

Κάποτε όλοι το περάσαμε αυτό! Και συμπληρώνω ότι εξίσου γκέη είναι να γράφεις την ημερομηνία ολογράφως.

Δημοτικό φτγ

Αν βαριεσαι στο μαθημα κανεις πολλα που δεν εχουν σχεση με το μαθημα :lol:

Το κάνω, ακόμη και τώρα. Το έχω ξαναδηλώσει άλλωστε.

Το αστείο είναι ότι ξέρω γω σκάω τίγκα τουρίστας στα πάντα στην εξεταστική αλλά πάντα κουβαλάω το χαρακάκι μαζί μου:lol: (είναι καβάτζα από ένα συμμαθητή μου το 2004)

Μια φορά μόνο ντράπηκα, που γλίστρησε απ’ τα χέρια και έπεσε κάτω κάνοντας τρελό θόρυβο και σημαντικός αριθμός από το αμφιθέατρο γύρισε να κοιτάξει. Ντάξει δούλεμα μετά η παρέα όμως.

[B]εδιτ[/B]: Επίσης. [B]L eye[/B] μη γίνεσαι pussy warrior (όχι Pussy slave, αυτό είναι άλλο) και μη παίρνεις στα σοβαρά πλάκες που κάνουμε εδώ. Σ’ αγαπούσα

“AΟΥ! Αου αου αου! ΚΟΠΗΚΑ! Ω μαλακα, μου γαμησε το χερι, δεν το νοιωθω, ΑΟΥ!”

Ενώ όλα ta παραπάνω τους περιγράφουν επακριβώς…! Και δεν τους κάνουν απλά καρικατουρες…:slight_smile:

άλλωστε αν πας αγγλία η Αμερική η φράση “its gay” σημαίνει κάτι τελείως διαφορετικό απο το θέμα του thread…

ον τοπί: Νομίζω πως το ποιο (και το μοναδικό) γκευ είναι το να βλέπεις Παπακαλιάτη…

O L.Eye έχει δίκιο. Πέραν προσωπικών γούστων, κολλημάτων και χαρακτήρα, τελικά το να βλέπεις Παπακαλιάτη είναι ίσως ο ορισμός της [I]έννοιας[/I] (μιλάμε και για τα δύο φύλα πάντα).
Οπότε ψήφισα.

Gay stuff σε μπαρ/μπουζούκια/club:

  • Να πίνεις Bailey’s, North, fruit punch (ναι το έχω δει) και γενικά οτιδήποτε άλλο εκτός από ουίσκυ , βότκα, ρούμι, μπύρα ή κοκτέηλ. Κοκτέηλ εννοείται κάποια, όχι όλα.
  • Να βάζεις coca cola ή συναφή αναψυκτικά στο ουίσκυ (σόρρυ μάγκες για μένα είναι λίγο gay αυτό)
  • Να χορεύεις τσιφτετέλι με τη γκόμενα (το τσιφτετέλι είναι για να ΣΤΟ χορεύουν, όχι να χορεύεις εσύ μαζί τους) . Προσοχή: το πιάσιμο μέσης - χούφτωμα δε λαμβάνεται σα χορός και επιτρέπεται για να μη πω επιβάλλεται.
    -Να ζητάς παρέα (αντρική) για να πας τουαλέτα. Οκ προέρχεται από βαρεμάρα αλλά παραπέμπει ευθέως στη γυναικεία πρακτική του “πάμε τουαλέτα” ή με άλλα λόγια “πάμε να μιλήσουμε”
    -Να το παίζεις Travolta στον Πυρετό του Σαββατόβραδου σε κάθε κομμάτι που ακούγεται.

Gay stuff σε καφετέρια

-Να παραγγέλνεις οτιδήποτε καταλήγει σε -ινο: φραπουτσίνο, φροστιτσίνο κτλ. Εξαιρειται ο καπουτσίνο, φρέντο ή ζεστός. Διπλά gay αν αυτό που παραγγέλνεις έχει ροζ χρώμα και γεύση φράουλας.
-Να διαβάζεις εφημερίδες τύπου Εσπρέσο (αυτό πιάνεται και ως gay γενικά, οπουδήποτε και αν είσαι)
-Να σχολιάζεις τον κόσμο στα διπλανά τραπέζια. Εξαιρούνται οι πολύ κρα περιπτωσεις και οι πανέμορφες γυναίκες που δε μπορείς να μη τις σχολιάσεις με τον κολλητό σου.