Gayest Things Ever

άντε βγάλε άκρη δλδ :lol:

ειχα πει δε θα ξαναγραψω αλλα δε μπορω ρε γαμωτο…:lol::lol:
ποσο μα ποσο συμφωνω με ολα οσα γραφεις ρε κοπελια!!! δλδ, δεν υπαρχει χειροτερο πραγμα, πιο ξενερωτο απο το να τα φτιαξεις με καποιον και να σου βγει στο τελος “χαζογκομενα”… ρε γουσταρουμε βαρβατιλα!!! τελος!!! και βαρβατιλα δεν εννοω να αεριζεται μπροστα μου ετσι?! σεβασμος πανω απο ολα!!

12345

Τι εννοείς βαρβατίλα?

αυτό το βραβατιλά που ζητάνε οι γυναίκες είναι η κλισεδιά της κλισεδιάς τη κλισεδια Ω ΚΛΙΣΕΔΙΑ

Η βαρβατίλα που ζητάνε οι γυναίκες είναι σαν το κάτι-κλικ.
Όλες μιλάνε γι αυτό αλλά καμιά δεν μπορεί με σαφήνεια να πει τι είναι.

ναι ισχυει.

Εντωμεταξυ ολες ζητανε αυτο το πραμα και τα φτιαχνουν τελικα με κατι πεοφλωρους

Φίλε γουόρστ ένεμυ, μην το ψάχνεις και πολύ.
Ένας φανταστικός ρόκιν γιούζερ τα έχει αναλύσει πριν πολλά χρόνια αυτά τα ζητήματα:

[SPOILER]

[/SPOILER]

[SPOILER]

[/SPOILER]

οοοοοοοο ποσο αλήθεια!

QFT 12345

μην το ψάχνετε… αυτά τα “κλισεδάκια” είναι πραγματικά άκυρα που λένε μερικές…
φυσικά δεν τα εννοούν.
Αυτό που ψάχνουν όλες, είναι αυτό που ταιριάζει στην καθε μια… τι ταιριάζει??
ανάλογα με τη φάση που βρίσκεται η κάθε μια.
αν π.χ. κάποια είναι χωρισμένη πρόσφατα απο κάποιον που της φερόταν σαν αγροίκος, θα αποθεώσει το πρώτο “γλυκό-αγόρι” που θα πέσει πάνω της…
Αν κάποια όλο είχε να κάνει με “γλυκανάλατους”, θέλει κάποιον να της βάζει “χέρι” και να της ρίχνει και κανα χαστουκάκι… δλδ τον άντρα τον πολλά βαρύ…

αλλά εγώ λέω αυτά είναι μαλακίες… γιατί κάποια στιγμή η κάθε μια απ’αυτές, θα παραπονεθεί πάλι για τον νυν, και θα αρχίσει παλι να ζητάει άλλα… πάντα θα θέλει άλλα…

και θυμάμαι που είχα διαβάσει και σε άλλο θρεντ: απαντήσεις στην ερώτηση “θα προτιμούσατε μια σέξυ-τρέντυ σκυλού, ή μια μέτρια δικιά μας” …
και οι απαντήσεις ήταν "¨μια μέτρια δικιά μας"
βλέπετε κι εσείς έχετε κλισεδάκια…

δηλαδή, γιατί ένας άντρας να’ναι μόνο “βαρβάτος” ή “γλυκός(-γκέυ)” … μπορεί να τα’χει και τα 2… αν είναι μόνο το 1, τότε σίγουρα δε σου κάνει…
ή γιατί μια κοπέλα να είναι μόνο “κουκλα” ή να είναι μόνο “ψαγμένη”… ? αν είναι μόνο κούκλα, ΚΑΚΩΣ έχει παρατήσει το μυαλό της στην άγνοια… και αν είναι μόνο “ψαγμένη” ΚΑΚΩΣ έχει παρατήσει την εμφάνησή της και δεν είναι κούκλα.

δεν ξέρω… δε γίνεται να υπάρχει μια ισορροπία??

Τέσπα, γενικότερα, όσον αφορά τις σχέσεις (μιας και αναφερθήκατε) εγώ πιστεύω ότι το κλειδί στην καλή σχέση μεταξύ μας είναι “η επικοινωνία-η αλληλοκατανόηση”! ! ! - - - - ο διάλογος! γιατί όσο ακούμε και καταλαβαίνουμε τον άλλον. τόσο καλύτερα θα’ναι τα πράγματα…

εντωμεταξυ διαβαζω εδω και 5-6 ποστ και ειναι σαν να βλεπω γκομενες να κλαψομ@νιζουν για τους ανδρες στο cosmopolitan.gr

[SPOILER]νο οφενσ ε:p?[/SPOILER]

Μαύρος Θάνατος που σας χρειάζεται :!:

Γιατί έτσι ρε ChrisP? μισογύνης κι έτσι?

παραπονιέσαι για τις γυναίκες, αλλά κατα τ’αλλα “μαύρος θάνατος”???
για μένα αυτό είναι πιο “μή-άντρας” thing, απο κάποιον που μπορεί να “βάζει λιποζάν”, ή κασκόλ απο κασμίρ…

νταξει παιζει να κανε και πλακα ομως.

το ξέρω ρε συ!..
εξάλλου τον ChrisP τον συμπαθώ!

απλά αυτό το θέμα με τον μαύρο θάνατο, μου’χε κάτσει κάπως… δηλαδή… ντάξει… δε μου φαίνεται και τόσο “αστείο”… όταν βλέπω βία, και ειδικά πάνω σε γυναίκες… “κι ας το κάνουν και καλά για αστείο”… εγώ εκνευρίζομαι… τι να κάνω…
Αλλά ναι, παραδέχομαι, υπερέβαλλα…
αν ακούστηκα άσχημα , σόρρυ ChrisP.

νο.2 Να εχεις κλαψει εστω και μια φορα με το παμε πακετο

[SIZE=“4”][B]απλα ασυγχωρητο![/B][/SIZE]

:oops:

:respect:
σωστοτατος σε ολα

Να κάνεις της γραμμούλες στην ημερομηνία με χάρακα λέει…:lol: