Gayest Things Ever

Να χορεύεις γενικά.

:roll::stuck_out_tongue:

Το σιδέρωμα και το πλύσιμο πιάτων με χάρντκορ / μέτσαλ υπόκρουση είναι απολαυστικό. Γκέη είστε και φαίνεστε.

edit: όποιος δε γουστάρει γουέστερν και δη ταινίες του Κλιντ είναι γκέη με τη βούλα

Epic bump αλλά έκανα κατι πολύ φλώρικο…:oops:

Aκολούθησα μία συμβουλή που έδωσαν οι καθαρίστριες στην εκπομπή του σκάι που καθαρίζουν κάτι αχούρια…

Πάντως είναι καλή συμβουλή:!:

[B]Ριχνεις αφρο ξυρίσματος στον καθρέφτη του μπάνιου και τον αλλοίφεις με χαρτί επάνω μέχρις ώτου να εξαφανιστεί. Είναι πολύ ωραίο συναίσθημα να τελειώνεις το καυτό σου μπάνιο και να μην είναι θαμπός ο καθρευτής[/B] (διαρκεί ένα μήνα περίπου):twisted:

Η γκόμενα μου μου ζαλίζει τα @@ ότι είναι λίγο gay το να κάθομαι σταυροπόδι…
Όταν τον τρώει όμως δεν μιλάει…:roll:

:|:|:|

Δηλαδή όταν το κάνετε κάθεσαι σταυροπόδι?

πάτωμα

:lol3:

:lol3::lol3::lol3::lol3::lol3::lol3::lol3::lol3::lol3::lol3::lol3:

Όταν κάνουμε τη στάση φλαμίνγκο

οταν βλεπω κουταβια κανω αχου το μωρε.πατ πατ(χαιδεμα)… :|:|

να παρακολουθεις φανατικα greys anatomy

+απειρο

Αυτό που είπε ο wildchild
+
Να βλέπεις με την κοπέλα σου Sex and the City (και να σ’αρέσει)

Ε καλά αυτό δεν είναι Gay. Εφόσον το κάνεις αυτό είναι περιττό να σου βάλουν δάχτυλο στον κώλο μετά

Hahahahahahahahahahahah Vader! :bow2::lol3:

Είμαι ανάμεσα στην επιλογή με Καραμεροχαριτάτους και σ’αυτό με τα ζευγάρια να αποκαλούν ο ένας τον άλλον τζουτζουκομελομακαρονάκι μου. Τα άλλα παλεύονται.

Δυσκολεύτηκα λίγο αλλά νομίζω η κλανιά είναι αντρίλα όσο δεν πάει :stuck_out_tongue:
Οι καραμεροχαριτάτοι τι είναι; :-k

Κάτι μπούλιδες που κάνουν πρωινάδικο.

  1. [B]Δεν [/B]είναι αντρίλα, είναι από τα πιο ξενερωτικά πράγματα που μπορείς να κάνεις μπροστά σε μια κοπέλα. <<Just DON’T!>>
    Κατανοώ πως είναι μια φυσική ανάγκη, αλλά ας υπάρχει μια διακριτικότητα… όχι και καμάρι! [B]ΔΕΝ[/B] αποτελεί κατόρθωμα! :stuck_out_tongue:
  2. Θαρρώ οι κύριοι έχουν εκπομπή.

Τελοσπάντων, το πιο “gay” για έναν άντρα πιστεύω πως είναι όταν για να “πειράξει” μια κοπέλα ή για να τραβήξει γενικότερα το ενδιαφέρον, αρχίζει να κάνει υπερβολικά ναζάκια (τύπου σουφρώνω χειλάκια, λεπταίνω τη φωνή για να ακούγομαι σαν κουταβάκι που κλαίει, τρίβομαι σαν τη γατούλα κλπ.) ή όταν απολογείται γραπτώς και βάζει πενήντα τέτοια “:(” εμότικονς. Ο άντρας πρέπει να [I]δείχνει[/I] και λίγο σκληρός. [προσοχή: ΌΧΙ όμως να επιδεικνύει αναισθησία!] Αν είναι να συμπεριφέρεται όπως οι γκόμενες… τα φτιάχνουμε και μεταξύ μας :stuck_out_tongue:

Ούτε είπα ότι αποτελεί κατόρθωμα, ούτε βλέπω να λέει η επιλογή του πολλ “να κλάσεις μπροστά σε γυναίκα”. Το αντιλαμβάνομαι τελείως διαφορετικά από σένα μάλλον. Απλά ρε παιδί μου οι γυναίκες είναι κομπλεξαρισμένες με τα αέριά τους και όχι οι άντρες, είναι νόμος αυτό. Εκεί βασίστηκα και το ψήφισα.

Τους χαριτοτέτοιους ούτε που τους ξέρω, καμιά επαφή σχεδόν με τηλεόραση, πόσο μάλλον με πρωινάδικα.

ΥΓ: α και αυτό που λες μετά για το “πείραγμα” σε γυναίκα είναι όντως ΠΟΛΥ gay!

Το μετέφρασα ως “κατόρθωμα”, γιατί το παρουσίασες ως το πλέον ενδεικτικό στοιχείο “τεστοστερόνης”. Όσο για τις επιλογές του πολλ, το “άλλους”, επειδή συμπεριλαμβάνει άτομα κι από τα δύο φύλα, το ειδίκευσα απλώς ως προς τις αντιδράσεις του ενός- του γυναικείου. Anywayyy

“Απλά ρε παιδί μου οι γυναίκες είναι κομπλεξαρισμένες με τα αέριά τους και όχι οι άντρες, είναι νόμος αυτό.”

Πάντως δε νομίζω πως έχει να κάνει με κάποιο κόμπλεξ, αλλά με στοιχειώδεις κανόνες ευπρέπειας :stuck_out_tongue:

Oι γυναίκες δεν έχουν έντερο, άρα δε κλάνουν. Τέλος