Gayest Things Ever

H μελιτζανα ειναι γκει μονο για το λογο που λεει αυτο το ΤΡΑΓΟΥΔΙ! Κατα τ’αλλα η μελιτζανα ειναι πολυ τρου φαγακι…

gay ειναι να βγαζεις συνεχεια φωτογραφιες τον εαυτο σου:)

gay ειναι να σιδερωνεις τα τζιν
gay ειναι να εχεις μουστακι (και οχι νεα μοδα):stuck_out_tongue:

όχι
όχι
όχι
όχι
όχι
όχι

que?

καλα…ελα φορα κανενα απο τα δικα μου μετα απο το κλασσικο, μακρυχρονιο “μετα το στεγνωμα” πεταμα που τρωνε,και βγες οπως θελεις!:stuck_out_tongue:

να σιδερωνεις γενικα ειναι gαy…αλλα να σιδερωνεις και τις πετσετες ειναι το αποκορυφωμα gayαμαρας

:lol::lol::lol:
Καλά αυτό για να το κάνεις πρέπει όντως να σαι gay, gay όμως ε; Σε όλα. Πετσέτες …:lol:

ειναι θεμα υγιεινης μικρα μου γιδακια…
ουτε εγω τις σιδερωνω αλλα δεν παυει να ειναι σχετικα “λαθος”…
το σιδερωμα δεν ειναι μονο για να δειχνουν “σωστα και ομορφα”!

πχ¨οταν ημουν μικροτερος, ειχα ακμη στο προσωπο και με ασιδερωτες πετσετες επαιζα “ρουλετα”!
:stuck_out_tongue:

gay είναι να μην ξέρεις ότι το σιδέρωμα δεν είναι μόνο για να ισχιώνουν τα ρούχα.

Ελάτε τώρα… αφήστε τα αυτά…
Προφανώς σιδερώνετε …πετσετούλες:p

ooops πρώτη φορά τα ακούω :(:!:

gay (αλλά αναγκαίο και σωστό) είναι να φοράς ζώνη όταν κάθεσαι στα πίσω καθίσματα του αυτοκινήτου

αυτο ομως αλλαζει σχετικα ευκολα,οταν στο τιμονι καθεται ενας μεθυσμενος κολλητος σου ο οποιος μολις ειχε την αναλαμπη οτι το αμαξι του μπορει να πιασει μεγαλυτερες απ’οτι συνηθως ταχυτητες σε μικροτερους χρονους!:stuck_out_tongue:

αν ειναι να πω κατι γκεϊ, θα πω το να οδηγεις μεθυσμενος!

Μόλις θυμήθηκα τι είναι εντελώς gay…αυτοί που φοράνε μπλούζα με τεράστιο V μπροστά κ έχουν ξυρίσει κ το στήθος για να φαίνεται :stuck_out_tongue: έλεος…
α και εκείνα τα μαντήλια τα ασπρόμαυρα που τα απλώνουν στον λαιμό #-o

δεν πιστευω να μιλας για το παλαιστηνιακο…
γιατι δεν του αξιζει αυτο που του συμβαινει τωρα…[-X

gay (αλλα αναγκαιο και σωστο) ειναι να μην πεφτεις απ το γκρεμο.

μάλλον αυτό θα είναι…εντάξει αυτό από μόνο του δεν είναι gay αλλά όταν το έχουν ξεφτιλίσει έτσι τι να πώ…

και να σκεφτει κανεις οτι 15 χρονια πριν ηταν σημαδι “αλητειας” και συγκεκριμενων “πιστευω”…

Γκεϊ ειναι αυτοι που φορουμ το παλαιστινιακο ως αποκλειστικο αξεσουαρ ντυσιματος (ειδικα οταν το αιτιολογουν και ως “μια ενδειξη αλληλεγγυης προς την παλαιστινη,ορ γουατεβα”…)

+1 σ’ αυτό.
Μου χει τύχει να το φοράω και να μου πουν μπράβο γιατί είναι πολύ “της μόδας”.
Ασταδιάλα ρε.

Να χορευεις το YMCA!!!:stuck_out_tongue:

ΤΙ ΛΕΣ ΡΕ ΦΙΛΕ ΝΑ ΠΟΥΜΕ.

:lightsabre: