Gayest Things Ever

Πιστευω να ξερεις πως αυτο ειναι μια απολυτα gay ψυχοσωματικη αντιδραση επειδη δεν μπορεις να φας με ξυλακια! ετσι… ; :stuck_out_tongue:

Ότι δεν ξέρω να τρώω ισχύει, αλλά δεν το επιδιώκω :p…Δεν πιστευώ εσύ να χρησιμοποίεις αυτά τα αντικέιμενα για να απολάυσεις ρύζι ατμού με πάπια πεκίνου??? :smiley:

φορώντας κιμονό… :lol:

εδιτ: j-rock σκηνικά: http://www.youtube.com/watch?v=hMzqJYFG8m4&feature=related

πολύ gay μπάντα…και είναι όλοι άντρες!

Παπια πεκινου οχι αλλα κοτοπουλο με γλυκοξυνη σαλτσα κ ρυζι ατμου ναι! Τοτε γουσταρω ξυλακια!

Τωρα για το κιμονο δεν ξερω…δεν μπορω να βρω στο μεγεθος μου!
(εχω μερικα παραπανω κιλακια βλεπεις! :p)

βασικά σκέψου πόσο πιο πράκτικο θα ταν αν τα ξυλάκια ήταν μιτερά ωστέ να καρφώνεις έτσι το φαγητό…Σα σουβλάκι ένα πράμα! Τότε ναι θα τρωγα

(και πάλι gay θα ταν όμως)

Μελιτζάνα is gay

μελιτζανοπιπεριοκολκυθια τηγανητα με λουκανικα και τζατζικια μπορουν μονο να ειναι τρου…οπως και η μελιτζανοσαλατα!

Βασικα,το “βρε” ειναι οντως κατι μεμπτο αλλα το χρησιμοποιω κι εγω οταν μιλαω σε γυναικα (πολυ γνωστη ή φιλη η ακομη και τη μανα μ) και σε μικρο παιδι οταν θελω να γινω κατανοητος σε κατι που παιζει να ζοριζονται να καταλαβουν.

το να τρως με ξυλακια (λετς φεϊς ιτ μποϋζ) ειναι ΣΚΙΛ!:lol:

OMG… τι φάτσες… ντάξει ωραία γονίδια…

Τελικά καταλήγω στο ότι: gay δεν είναι όποιος ντύνεται με συγκεκριμένο τρόπο…
Gay είναι ο “αντρας” που ΣΧΟΛΙΑΑΑΑΖΕΙ με απίστευτη κατινιά τους άλλους λες και είναι γυναικούλα…

ειμαι δημοσιος,με σειρα προτερεοτητας,παρε χαρτακι και περιμενε

Και το πουλι του πριστηκε…[SIZE=“4”]Εγινε Μελιτζανα!![/SIZE]

Με-λι-τζα-να is gay! Supergay!

[SIZE=“6”]Πλοκαμι ρε!![/SIZE]8)

Σοβαρέψου. Άλλο ΜΠΑΛΑ κι άλλο μπασκετάκι. Για τους ΑΝΤΡΕΣ είναι η ΜΠΑΛΑ

Fail.

Aπλα κοιτα τις σωματοδομες, και μετα πες ποιο αθλημα ειναι για ΑΝΤΡΕΣ.

Σιγά, έχεις δει κάτι σωματοδομές έξω από το Pierro’s στη Μύκονο?

Eσυ ειδικα δεν περιμενα να απαντησεις στα σοβαρα.
(μετα και το εξυπνο ποστ σου περι φιλαθλων, που καποιοι παρεξηγηθηκαν και τους εκραξες.)

Εγω παντως γελασα και προσκυνησα το ποστ σου. :bow::stuck_out_tongue:

όποιος λέει ότι η μελιτζάνα είναι γκέυ, δεν έχει φάει τουρσί.

Μα δεν απάντησα σοβάρα, το χαβαλέ συνέχισα… :?

Ετσι ειναι καλυτερα. :stuck_out_tongue:

__Για να κλείνει το θέμα με την μελιτζάνα:

__Η μελι-τζάνα, είναι γκέι ή όχι, ανάλογα με το πώς “την τρώς”… :wink:

[CENTER]:lol: :stuck_out_tongue: :lol: :stuck_out_tongue: :lol:[/CENTER]

η μελιτζάνα στο φουρνο, με γιαούρτι, μπέηκον και σκόρδο είναι η βαρβατίλα φυτοποιημένη. Λίγα τα λόγια σας για τη μελιτζάνα! Αν βάλεις και πολύ σκόρδο, ένα “χα” αρκεί για να σκοτώσει 300 Σπαρτιάτες στις Θερμοπύλες!

έτσι μυρίζουν οι άνδρες ορε!

sorry που επεμβαίνω στη συζήτηση αλλά δε κατάλαβα γιατί η μελιτζάνα είναι γκεί?
και κάτι άλλο ποιός βλάκας ψήφισε ότι είναι γκέι να μη έχει κλάσει άντρας ποτέ μπροστά σε άλλους?ότι σας συμφέρει ψηφίζετε…#-o όποιοι έχουν τρόπους τους ονομάζουμε γκέι τώρα…