Gayest Things Ever

Ε ναι, απο που και ως που να σχολιάσει κάποιος έναν που φοράει πολύχρωμη μπλούζα-φόρεμα με βούλες. Δηλαδή τι πιο φυσιολογικό. Ο σωστός ο άντρας όχι μόνο δεν σχολιάζει τρίτους, αλλά δε δίνει την παραμικρή αίσθηση οτι κάτι του έχει κάνει εντύπωση σε αυτούς.

Είναι πάντα σοβαρός και αγέρωχος.

Ετσι…Ο ellanor μας δειχνει περιτρανα τον δρομο προς την αντριλα.

καλε, υγραινομαι :lol:

Όταν πήγα στην Πάτρα πριν λίγες μέρες,είδα άντρα με ΡΟΖ παντελόνι,γκρι φουλάρι και ΦΟΥΞΙΑ μπλούζα.

ΑΝΤΡΑΚΛΑΣ!:expressionless:

Eγώ ήμουν!

Πλάκα κάνω! Μήπως είχε και πλατινέ μαλλί?? Γιατί έχω δει κι εγώ έναν συγκεκριμένο τύπο στα μέρη μας με φανταχτερά ρούχα

αχ βρε (παρεμπιπτόντως, εννοείται το “βρε” είναι γκεουλίστικο), αχ βρε λέω, κάτσε να βάλω το λιποζάν μου και σου ρχομαι! :stuck_out_tongue:

οκ. το γαμησαμε και ψοφησε.
:lock::please::bye:

Απ΄το πολλ, ο χάρακας:p
Γενικά, ο τύπος που είδα τις προάλλες στα Starbucks με χρυσό καπελάκι, λευκό παντελόνι και λευκό μπουφανάκι με παγιέτες…
Α και αυτές οι μπλούζες με το V.

To thread αυτό.

Το thread αυτο τι?:-s

Αφήστε τις μπούρδες.
Gay είναι όποιος δεν είναι σαν ΑΥΤΟΝ:

[SPOILER]

ΘΕΛΕΙΣ ΝΑ ΤΑ ΜΠΛΕΞΕΙΣ ΜΕ ΜΕΝΑ ΠΟΥ ΜΕ ΞΕΡΟΥΝ Κ ΟΛΟΙ ΜΕ ΛΕΝΕ ΜΑΓΚΑ Ή ΘΕΣ ΝΑ ΜΠΛΕΞΕΙΣ ΝΑ ΤΑ ΧΕΙΣ ΜΕ ΚΑΠΟΙΟΝ ΠΟΥ ΟΛΟΙ ΤΟΝ ΞΕΡΟΥΝΕ Κ ΤΟΝ ΛΕΝΕ ΝΤΙΓΚΙΝΤΑΓΚΑ;;;

ΠΑΤΩΜΑ![/SPOILER]

Πολυ τεστοστερονη και βαρβατιλα παντως:p

Gayest thread ever.

Να βλέπεις χαριτάτο-καράμερο
Να έχεις κλάψει έστς και μία φορά στο πάμε πακέτο
Όταν βλέπεις ένα κουταβάκι να κάνεις: AXOYTOOOO
Nα κάνεις γαλλικά κατά τη διάρκεια της φοιτιτηκης ζωής
Να μη βλέπεις μπάλα
Να κάνεις της γραμμούλες στην ημερομηνία με χάρακα
Να σε φωνάζει η γκόμενα: τζουτζουκο-γιουβαρλάκι κλπ
Να βλέπεις Παπακαλιάτη
Να μην έχεις κλάσει ποτέ μπροστά σε άλλους
Άλλο

Έχω κλάψει βλέποντας πάμε πακέτο, όταν βλέπω κουτάβια/γάτες και γενικά ζωάκια κάνω “άχου το κουράδιιι” συμπληρώνοντας συνήθως και κάτι ακόμα, γαλλικά τα παράτησα μετά το λύκειο, δεν βλέπω μπάλα, ίσως δω κανά επεισόδιο παπακαλιάτη αμα βαριέμαι πολύ και δεν έχω τι να κάνω κι ένα σωρό άλλα ΑΔΕΡΦΙΣΤΙΚΑ. Ποιός θέλει να τον γαμήσω τώρα;

__H φράση “άμα σε γαμήσω” με τις παραλλαγές τις “Ποιός θέλει να τον γαμήσω τώρα” κλπ, ειδικά όσο πιο “άντρας πολλά βαρύ” ήταν ο άλλος, τόσο πιο γκέι μου ακουγόταν…

:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

αρα εισαι γκευ 8)

Τον αγαπαμε τον Godsmack ετσι;;; :smiley:

Δικός σας είναι, κάντε τον ότι θέλετε ρε παιδιά.

Χαλαρα…

Το να τρως κινεζικο με πιρουνι ειναι γκει;;

Oχι ειναι απόλυτα φυσιολογικό! Το να τρως με τα κωλοξυλάκια ενώ είσαι έλληνας (για να πιάσεις το feeling) είναι gay!